למה צריך קידום אתרים בגוגל? כיצד זה תורם לעסק הפרטי או לחברה שלי?

אם גם אתם שאלתם את עצמכם מדוע אתם צריכים קידום אתרים אורגני בגוגל אז במהלך 3 הדקות הקרובות אתם הולכים לגלות בדיוק מדוע. ייתכן מאוד והשקעת 3 הדקות הללו אף ישפיעו על חייכם בצורה כזו שלא האמנתם. בעוד מרבית העסקים כיום בוחרים בקידום אורגני כטכניקת שיווק העיקרית של העסק שלהם אנו עונים לכם על השאלה מדוע הם עושים זאת ולמה גם אתם רוצים להופיע בראש תוצאות החיפוש של גוגל.

1 – מוניטין:

מלבד העובדה שלהופיע בין הראשונים בתוצאות החיפוש עשוי להביא לכם לקוחות חדשים הרי שמדובר גם במוניטין של העסק שלכם. כיום הדירוג של גוגל משמש כמדד לרמת העסק אל מול המתחרים שלו. אנשים רבים מייחסים לכך חשיבות רבה ואם אתם מופיע בין הראשונים בתוצאות אתה נחשב ל”שם דבר” בתחומך. ואילו אין תוצאה אחת בגוגל על שימך או בתחומך בעמוד הראשון אתה נחשב ל”שום דבר” וההשלכות לכך גורמות לך להיות מחוץ למגרש של גוגל.

2 – מרבית האנשים מגיעים לאתר דרך מנועי החיפוש:

מחקרים מראים כי למעלה מ-60% מהגולשים בעולם מגיעים לאתרים שונים לא באמצעות קישורים ישירים, מייל, רישום ישיר של כתובת ה-URL – אלא באמצעות חיפוש במנועי החיפוש ובראשם גוגל, בינג ודומיו. כאשר רוב הגולשים בעולם נמצאים קודם כל במנוע החיפוש של גוגל – לכן אתם בהחלט רוצים להופיע ראשונים בתוצאות החיפוש הרלוונטיות לעסק שלכם.

3 – גולשים המגיעים ממנוע החיפוש בעלי סיכוי גבוה יותר להיות לקוחות שלכם:

בדרך כלל מדובר בלקוחות הזקוקים למוצר/שירות בתחום מסוים. הם מחפשים אותו במנוע החיפוש והם זקוקים לו. כל מה שהם רוצים כעת הוא איש מקצוע/חברה אמינים אליהם יוכלו לפנות. כאשר הגולש כבר מוכן רגשית לבצע רכישה או להשאיר פרטים – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדאוג שיראו אתכם ויגיעו אליכם ולבצע את המכירה על הצד הטוב ביותר.

4 – הבאת לקוחות באמצעות קידום מקומי:

כיום תוכלו לקדם את האתר שלכם באמצעות קידום מילות מפתח מקומיות (קידום לוקאלי) המכוונות לקהל יעד הנמצא בסביבתכם. סביר להניח שאלה יהיו בעלי פחות חיפושים אך גם פחות תחרות רבה. בשל עובדה זו תוכלו ליהנות מהבאת לקוחות חדשים הנמצאים בסביבתכם. הלקוח בטוח יותר כאשר בית העסק נמצא קרוב יותר לאזורו הדמוגרפי.

5 – מרבית האנשים מחפשים כיום מוצר ברשת לפני שהם ניגשים לחנות:

קידום אתרים בגוגל נחשב לטכניקת שיווק כל כך חשובה בעיקר משום שאנשים רבים כיום מעדיפים לבצע קניות דרך האינטרנט, לקבל שירות איכותי ומהיר ככל שניתן, השירות וגם הקניות יכולות להיות עבור כל מוצר ובכל תחום. הנוחות והאפשרות לעשות השוואת מחירים בצורה נינוחה, בקצב שלהם, מהמחשב הביתי או הנייד שברשותכם גורמת לכך שיותר ויותר אנשים יעשו זאת ככל שהזמן יעבור.

אם הגעתם עד הלום כנראה שהאתם יודעים את העובדות וכל מה שהייתם צריכים זה רק חיזוק לכך שהמדיה האינטרנטית עובדת, נושמת ובועטת חזק, המתחרים שלכם כבר שם מזמן ואתם מאחור? הגיע הזמן לעשות עם זה משהו.. צרו איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר ראויה לתחומכם.

לחצו למידע אודות שיווק באינטרנט

Save

Save

Save

Save

Save