תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מחירון קידום אתרים

מחירון קידום אתרים – עולם הדיגיטל כל כך רחב ומשתנה כל הזמן, לכן אם תעשו חיפוש בגוגל "מחירון קידום אתרים" תופתעו לגלות טווח מחירים עצום. לא תמיד מדובר בחמדני כסף המעוניינים להרוויח על חשבונכם את ההון. הנושא מורכב מכל כך הרבה אלמנטים ולכן כל אחד מעניק שירות כזה או אחר למשך זמן שונה וכדי שתהיה לכם תמונה ברורה ככל הניתן אנחנו ננסה להסביר כאן איך זה עובד.

מוצר ביד מול מוצר וירטואלי

לכל אחד מאתנו מאוד קל להסכים על מחיר של חולצה או מכשיר חשמלי כזה או אחר. אתה משלם עכשיו ואתה מקבל בתמורה מוצר מוחשי שקל להעריך כביכול את הערך שלו. עם מחירון קידום אתרים הדבר מעט שונה וזאת בעיקר בגלל שאת התוצאה רואים רק לאחר זמן מה ואין תוצאה מידית כמו ברכישת מוצר.

מה הם הפרמטרים שרוב מקדמי האתרים לוקחים בחשבון?

ברוב המקרים מקדמים מתמחרים את הזמן שלהם בתוספת למקצועיות, ניסיון, הוצאות נלוות שיש לאותו מקדם, מיקוד תחום האתר אותו הוא מקדם ועוד. אך אלו ברוב המקרים הפרמטרים העיקריים שנלקחים בחשבון הכולל.

מה מחיר של קידום אתרים בתכלס?

מחירון קידום אתרים בגוגל נע בין 100 ₪ למילה ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים לקידום כמות ביטויים גדולה. הכול תלוי בצרכים שלכם ומה אתם רוצים להשיג. בעלי אתרים רבים רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר מבלי להשקיע בעלויות עבור מקדם האתרים אך זה לא עובד ככה. כדי לקבל תוצאות טובות ואיכותיות עליכם לשלם על כך.

אין מחיר מחירון קידום אתרים אחיד בגלל המשתנים הרבים, אבל סדר גודל המחירים בשוק:

  • שירותי אופטימיזציה – אופטימיזציה לדף קיים בודד יכול לנוע בין 200 ל 500 שקלים – סכום חד פעמי ללא המשכיות, לאחר מכן התמחור יהיה בהתאם לפעילות ולדרישה שצריך על מנת להביא תוצאות
  • תחום עם תחרות נמוכה – קידום אתר קיים בתחום שהתחרותיות בו נמוכה למדי יכול לנוע בין 1,200 ל 2500 ₪
  • תחום עם רמה תחרותית ממוצעת – קידום אתר קיים בתחום ברמת תחרותיות ממוצעת יכול לנוע בין 2000 ל 5000 ₪
  • תחום מאוד תחרותי – קידום אתר בתחום תחרותי מאוד המחירים נעים בין 5,000 שקלים והשמים הם הגבול
  • קידום אורגני לאתר woocommerce – קידום אתר חנות אינטרנט או קטלוג מוצרים 5,000 ₪ וצפונה (לנו יש מודל שמתבסס על תשלום בסיס נמוך + בונוסים לתוצאות)

כמו כן ישנם חברות שמתמחרות ע"פ "משקל", הן ברמת כמות הביטויים והן ברמת האתגר של הקידום, ז"א ככל שהאתגר יהיה גדול יותר וכמות המתחרים תהיה גדולה יותר עם אתרים גדולים כגון ynet, גלובס, ויקי, כלכליסט יהיו המתחרים הישירים, כך המשאבים של חברת הקידום יהיו גדולים יותר והמחיר יהיה בהתאם לכמות שעות העבודה וכמות המאמרים/הקישורים הנדרשים על מנת לתת את התוצאה ללקוח (וזאת בהנחה כמובן שחברת הקידום שלכם עובדת בצורה ישנה).

ראו דוגמא לסימולציה מחשבון לקידום אתרים – תמחור ע"פ משקל כמות הביטויים (חישוב של עלות חברה לקידום אורגני בגוגל זה הינו כהמחשה בלבד)

כמות מילות מפתח מחיר למילה סה"כ
2 ₪750 ₪1,500
5 ₪350 ₪1,750
10 ₪250 ₪2,500
15 ₪200 ₪3,000
25 ₪160 ₪4,000
35 ₪143 ₪5,005
50 ₪120 ₪6,000
100 ₪100 ₪10,000

*מחיר קידום אורגני בגוגל זה אינו משקף את העלות הסופית למחיר קידום האתר שלך, נשמח לתת לך הצעת מחיר מותאמת אישית

*התמחור אינו כולל מע"מ ומתייחס לעלות חודשית. לרוב החברות מחייבות לתקופה ארוכה של כ 12 חודשים, חברת גל ים סטודיו אינה מחייבת את לקוחותיה בהסכם ארוך טווח על בסיס האמונה של "אם טוב ללקוח ויהיו תוצאות הוא ישאר איתנו לנצח 🙂

לפני שאתם סוגרים עם חברת קידום אתרים כזו או אחרת אנחנו בגל ים סטודיו ממליצים לכם לבדוק טוב טוב מה אתם מקבלים בתמורה לכספכם. אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי או להתקשר אלינו בטלפון מספר 073-758-1700 כדי להתאים עבורכם את השירות הטוב ביותר לעסק שלכם.

קידום אורגני SEO - galyam-studio
קידום אתרים

איך לעשות קידום אורגני SEO?

כל אחד שיוצא לדרך עם קידום אורגני SEO רוצה לדעת מה הם הצעדים החשובים וההכרחיים שעליו לנקוט על מנת שהקידום יניב תוצאות ויהיה יעיל ומוצלח.

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל
בלוג

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל

ישנה תעשיה שלמה המיועדת למחיקת תוצאות שליליות מגוגל, בשקט ובחשאי, עד אשר נעלמות התוצאות השליליות כולן. זהו תחום המוכר בשם "ניהול מוניטין באינטרנט", אשר עבורו