שיטות חינמיות לפרסום עסקים קטנים

שיטות חינמיות לפרסום עסקים קטנים

פתיחת עסק חדש מלווה בהרבה עליות וירידות – מצד אחד אתם מרגישים משוחררים כי סוף סוף החלום שלכם התגשם, מצד שני יש המון אתגרים שצריך להתמודד איתם. במאמר זה נסביר על אחד האתגרים הקשים שיזם מתחיל נתקל בהם בעת פתיחת עסק חדש – פרסום עסקים קטנים.

למה חשוב להתחיל לפרסם את העסק כמה שיותר מוקדם?

ללא לקוחות – אין עסק. הלקוחות שרוכשים את המוצרים שלכם ומשתמשים בשירותים שאתם מספקים הם אלה שאחראים על ההכנסות בעסק. בגלל שמדובר על עסק חדש, סביר להניח שרוב האנשים עדיין לא מכירים את העסק. על מנת שאנשים יכירו אתכם, הינכם צריכים לפרסם ולשווק את השירותים שלכם.

3 שיטות חינמיות לפרסום עסקים קטנים

כבעל עסק חדש, לא תמיד יש ברשותכם תקציב מפוצץ שהינכם יכולים להשקיע אותו בשיווק העסק. להלן שלוש שיטות חינמיות לפרסום עסקים קטנים שיעזרו לך לשווק את העסק במהירות:

1. יוטיוב – הפלטפורמה הגדולה ביותר לפרסום סרטוני וידאו. למעשה, לפי הסטטיסטיקה מדובר על מנוע החיפוש השני בגודלו העולם (אחרי גוגל) וזאת בשל העובדה כי ברגע שגולש אינו יודע כיצד לעשות דבר זה או אחר, הוא מיד רוצה לראות סרטון הסבר על כך (מה שלא חסר ביוטיוב). אתם יכולים לנצל עובדה זו לטובתכם וליצור סרטוני הסברה על המוצרים שלכם. הדבר יגרום לגולשים לבטוח בחברתכם, להבין את סוג השירות שאתם מספקים ולרצות לרכוש את המוצר.
2. פייסבוק – רשת חברתית כה פופולרית עד שאפילו הסבים והסבתות שלנו פתחו לעצמם פרופיל בפייסבוק (תודה על אישור החברות?). בתור בעלי עסקים מצליחים, עלינו לנצל פלטפורמה זו לטובתנו ולפרסם בה את השירותים שלנו. כל שעליכם לעשות, הוא לכתוב פוסט שקשור למוצר שלכם ובו זמנית יכול לתת ערך לגולשים אחרים. זה יכול להיות טיפ, עצה, עובדה שרבים לא מכירים וכו’. אם התוכן שתרשמו יהיה באמת מעניין לגולשים, הם מיד ילחצו לייק וישתפו את הפוסט עם חבריהם. כך הפוסט שלכם יהפוך לויראלי, אנשים יתחילו להכיר אתכם ותזכו לכמה לייקים חדשים בעמוד.
3. פורומים – פרסום עסקים קטנים באמצעות פורומים הינה שיטה מעולה ולמרות שחלקכם אולי חשבתם שפורומים זה כבר “אאוט” תופתעו לגלות שאנשים רבים עדיין מעדיפים את האנונימיות של הפורומים ודווקא זה המקום שבו יעדיפו לחפש עצות או המלצות על מוצרים ושירותים.

לסיכום, פרסום עסקים קטנים זה לא דבר קשה, אם עושים זאת בצורה נכונה עם המון אהבה למה שאתם משווקים.

לחצו כאן בחזרה לדף הבית