תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב באנר ליוטיוב

האתר שבו נצפים הכי הרבה סרטונים בכל העולם הוא יוטיוב, כבר שנים שערוצי יוטיוב השונים הם דרך מעולה לבעלי עסקים, לזמרים, יוצרים וחברות לפרסם את עצמם ולהגדיל את החשיפה שלהם בפני הקהל הרחב באמצעות עיצוב באנר ליוטיוב. בנוסף לכל זה, גוגל רכשה את יוטיוב ב 2006 ומאז גם ניתן להיחשף לסרטונים גם כשעושים חיפוש פשוט במנוע החיפוש גוגל.

יותר ויותר אנשים נמשכים לצפות בסרטונים ב YouTube מאשר להתחיל ולקרוא כתבה שלמה. הנוחות, הנגישות והאפשרות הקלה מאפשרים לנו להעשיר ידע ולהבין יותר במיצגים מצולמים ועל אחת כמה וכמה בסרטוני וידאו.

עיצוב באנר ליוטיוב הוא קריטי לפרסום מוצלח ביוטיוב, ומאפשר לכם לקדם את העסק שלכם בצורה יעילה וללא עלות כספית. החשיפה שיוטיוב מאפשרת לרבים מעניקה להם נתיב הפרסום נוסף בקלות רבה. אם משתמשים בפלטפורמה של יוטיוב בצורה הנכונה כדי לקדם את העסק אתם יכולים להשיג חשיפה רבה יותר וכך להגדיל את פעילות העסק.

דוגמאות לעיצובי באנרים ליוטיוב של גל ים סטודיו

איך לגרום לערוץ יוטיוב להיות גם יעיל?

Youtube מותאמת לשימוש במסכי המחשב, בניידים, בטאבלטים וגם במסכי הטלוויזיה ולכן צריך לדעת איך להתאים את עיצוב הבאנר ליוטיוב כדי שיעלה בצורה איכותית וטובה בכל אלו. לאחר שמעלים סרטון צריך לוודא כי הוא פועל בצורה טובה ואיכותית בכל אחת מהפלטפורמות לכן מומלץ לצפות בבאנר גם במחשב, גם בנייד וגם בטלוויזיה.

חשוב לוודא איכות הן של התמונה המוצגת בבאנר והן עיצוב באנר ליוטיוב, יש לאיכות התמונה חשיבות גבוהה ביותר לתדמית העסק שלכם ולמסר אותו אתם רוצים להעביר. השתמשו ברזולוציה גבוהה והעבירו את המסר עבור הצופים בטקסט שאתם מעלים.

מומנט התעופה של עסקים המעלים עיצוב באנרים ליוטיוב בצורה איכותית ומרשימה מעניקה להם יתרון על פני המתחרים ומאפשרת להם חשיפה גדולה יותר. קודם כל אתם מפרסמים בעוד מדיה ובנוסף, אתם מעניקים תוכן לגולשים שלא כל המתחרים מעניקים.

אם גם אתם רוצים עיצוב באנר ליוטיוב ולא יודעים איך לעשות זאת, אנחנו חברת גל ים סטודיו מזמינים אתכם ליצור קשר אתנו ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

חווית משתמש בגוגל
SEO

חוויית המשתמש עבור גוגל

חוויית משתמש – גוגל הופכת את חוויית המשתמש לפרמטר קידום חשוב באופן רשמי Core Web Vitals הוא פיצ'ר חדש שגוגל הכריזה עליו באמצע שנת 2020,

מאמר לצורכי קידום אתרים
בלוג

איך כותבים מאמר לצורכי קידום

קידום אתרים הנו תחום מורכב הכולל ככל הנראה מאות פרמטרים המשפיעים על מיקום של אתר במנועי החיפוש יותר מ95% מהגולשים בעולם כיום מחפשים בגוגל ולא במנועי חיפוש אחרים אז אם….

קידום אתרים

תהליך קידום אתרים אורגני

בעלי אתרים רבים מכירים כיום בחשיבות ובתרומה של SEO אך מצד שני, רבים מהם לא מבינים כיצד מתבצע תהליך נכון של SEO. למי שלא מכיר,