תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מיתוג גרפי

מיתוג גרפי – המיתוג של העסק שלנו יכול להיות בכל מקום: על ספל הקפה של העובדים שלנו, בכרטיסי הביקור שאנו מחלקים, בלוגו שלנו שנישא בגאון בכניסה למשרדי החברה, באתר האינטרנט שלנו, במעטפות שאנו שולחים ללקוחות ועוד.

עיצוב ומיתוג גרפי הולכים יד ביד בעולם השיווק והפרסום וכל עסק זקוק לשירותי מיתוג איכותיים, על מנת לגבש קונספט ייחודי לעסק ולחבר אליו את הקהל. כמו כן בהתאם לקונספט הנבחר מכינים גם את העיצובים של העסק לשמירה על הקונספט והעברת המסר: החל מעיצוב הלוגו לעסק ועד תמונות מעוצבות לדף העסקי בפייסבוק.

עיצוב ומיתוג גרפי לעסק שלכם:

ישנם הרבה פרשנויות למונח מיתוג. אנו מאמינים כי מיתוג הוא צריכה של זיכרון כלשהו בראשו של הקהל. מה המותג שלכם מייצג? כיצד הוא נתפס בתודעה הציבורית? מה המסר שאתם רוצים להעביר? כיצד תוכלו להעביר אותו באמצעות העיצובים הגרפיים שלכם? כל עיצוב של העסק שלכם הינו חשוב וישנם עיצובים המצריכים חשיבה יצירתית ומעמיקה יותר כמו למשל עיצוב לוגו החברה.

החשיבות של לוגו מקצועי לעסק:

מיתוג גרפי מקצועי, כאשר מגיע לשלב העבודה, מתחיל קודם כל בעיצוב לוגו מקצועי לעסק. גם אם יש לכם לוגו לעסק, במידה והוא אינו משקף את הקונספט המיתוגי החדש שאתם רוצים לייצר, הרי שאתם צריכים לעצב לוגו חדש. חברת גל ים סטודיו מכירה בחשיבות של עיצוב לוגו מקצועי לעסק ובאמתחתה מאות לקוחות מרוצים המקבלים שירותי שיווק ומיתוג לעסקים.

בין היתר מיתוג גרפי הוא חלק חשוב בכל עבודת שיווק ועבודת מיתוג לעסק. החל מעיצוב לוגו מקצועי ועד עיצובים רבים אחרים. עיצוב הלוגו ייעשה בצורה מקצועית ובשיתוף פעולה עם בעל העסק. בתחילה נאפיין את העסק והמסר שהוא רוצה לשדר ולהעביר לקהל. לאחר מכן נעלה רעיונות לסקיצות אפשריות, נכין את הסקיצות ונציג אותן בפני הלקוח.

הלקוח ייבחר את הסקיצה המתאימה לו ביותר למה יתבצע מקצה שיפורים אחרון עד לקבלת המוצר המוגמר – הלוגו החדש של העסק.

מאמרים נוספים:

 

עיצובים נוספים לתשתיות הדיגיטל שלכם:

שיווק באינטרנט הוא הרבה מעבר לעיצוב הלוגו וכך גם המיתוג של העסק שלכם. ישנם עוד אינספור עיצובים דיגיטליים שתזדקקו להם לאורך הזמן וכדאי לדאוג לכמה מהם מראש. ראשית אתם רוצים לחדש את העיצוב של אתר העסק ושל העמוד העסקי של העסק בפייסבוק.

במידה ויש לכם ערוץ יוטיוב של העסק – ניתן להכין עיצובים חדשים גם לשם. כדאי להוסיף חתימה אלקטרונית מעוצבת למייל שלכם שתשמש גם כשטח פרסום נוסף לקידום מכירות וכמובן מיתוג שלכם כאשר אתם מתכתבים עם הלקוחות שלכם במייל. באנרים, מודעות לקמפיינים ממומנים, עיצובים לדף נחיתה, אינפוגרפיקה, תמונות מעוצבות לפייסבוק, עיצוב כרטיסי ביקור ועוד מגוון מוצרים אפשריים לעיצוב כדי לשפר את מיתוג העסק שלכם.

אל תתפשרו על החברה עמה אתם עובדים:

בעידן בו התחרות גדולה מתמיד וזה רק ילך ויעלה בכל תחום, הרי שרמת המקצוענות של אנשי המקצוע העובדים על העיצובים והמיתוג של העסק שלכם הנה קריטית להצלחת העסק. בכל שנה שעוברת צריך להיות יותר יצירתיים, להעלות רעיונות חדשים, לייצר קונספט ייחודי שמייחד את העסק באותו תחום ובהתאם לרעיון ולחזון העסק – לייצר את העיצובים הגרפיים המתאימים והטובים ביותר. גם זה צריך להיעשות בצורה שקופה ובשיתוף פעולה עם הלקוח מתוך אמונה מקצועית טהורה שזה הכי טוב עבורו. עיצוב לוגו לעסק לא לוקח חצי שעה של עבודה וגם לא כדאי לקנות לוגו מוכן לעסק (מאלה שרק מכניסים את שם העסק ורוכשים ממאגר קיים של עיצובים ברשת). אתם רוצים לוגו ייחודי, יצירתי וכזה שמעביר את המסר שלכם. לא צריך להתחכם יותר מדי אך גם לא לוגו פשוט מידי.

לפרטים נוספים לגבי הזמנות ושירותי מיתוג לעסקים קטנים ועיצוב גרפי צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

למה קידום אתרים בגוגל חשוב?
SEO

למה צריך קידום אתרים בגוגל?

אם גם אתם שאלתם את עצמכם מדוע אתם צריכים קידום אתרים בגוגל אז במהלך 3 הדקות הקרובות אתם הולכים לגלות בדיוק מדוע אתם צריכים קידום אתרים אורגני בגוגל? אז במהלך הדקות…..