תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב גרפי ובניית אתרים

עיצוב גרפי ובניית אתרים הם תחומים משלימים. בניית אתר לעסק היא התשתית הראשית של העסק שלכם באינטרנט ואילו עיצוב גרפי היא הדרך שלכם להעביר את המסרים שלכם ולמתג את העסק שלכם בעזרת עיצוב לוגואים, עיצוב האתר וכו בפני הקהל שלכם. כאשר אתם בונים לראשונה את האתר שלכם או עובדים על אתר חדש, זוהי הזדמנות נפלאה גם לעשות מיתוג חדש ומתאים לעסק שלכם אם אתם לא מרוצים מהעיצובים הקודמים שלכם ומהקונספט המיתוגי הקיים שלכם. אנו בחברת גל ים סטודיו נשמח ללוות אתכם ולבצע את כל השירותים הנדרשים במקום אחד וברמה הגבוהה ביותר.

בניית אתר לעסק וכיצד לעצב אותו בצורה נכונה:

האתר שלכם יהיה התשתית המרכזית של העסק שלכם באינטרנט. מיוטיוב, מהרשתות החברתיות ומכל מקום וכל דרך שתפרסמו את עצמכם – אתם תובילו אל האתר שלכם שיכלול עמודי נחיתה על המוצרים והשירותים שלכם, מידע עליכם, אפשרות ליצור עמכם קשר, מאמרי תוכן בעלי ערך לגולשים שלכם ועוד. כאשר באים לבנות אתר אינטרנט לעסק חשוב לשים דגש על כמה פרמטרים עיקריים:

  • עיצוב נקי, מודרני ונוח לגלישה.
  • חוויית משתמש ברמה גבוהה: אתר שנוח לגלוש בו מבחינת העיצובים אך גם מהירות גלישה טובה, ניווט נוח ויעיל, תוסף נגישות עם אפשרויות נגישות שונות כמו הגדלת הטקסט, הדגשת קישורים ועוד. כמו כן חשוב לכלול אפשרויות שונות ליצירת קשר בצורה ברורה ונוחה עבור הגולשים כדי שהם לא יצטרכו לחפש דרכים ליצור קשר עם העסק.
  • תוכן ייחודי ואיכותי שיציג אתכם כראוי, יעניק ערך לגולשים, יחבר אותם אליכם ויניע אותם לפעולה.
  • ועוד…

מה זה UI/UX? איך זה קשור אלינו ואל הלקוחות שלנו? וכיצד גל ים סטודיו עוזר לנו עם זה?

חוויית משתמש (או בקיצור UI/UX) הוא בעצם החוויה של הגולש בשימוש וגלישה באתר שלנו. זה מתבטא החל מרגע הכניסה של הגולש לאתר, מה מוצג, באיזו מהירות הוא גולש, כמה נוח לו לנווט בין עמודי האתר ובין התפריטים השונים, כמה מהר וברור לו למצוא מה שהוא מחפש באתר ועד לביצוע רכישות דרך האתר, הרשמה והתחברות עם משתמש וסיסמה ועוד. ככל שחוויית המשתמש שלכם תהיה ברמה יותר גבוהה כך יותר גולשים יישארו יותר באתר שלכם, יקראו יותר, יפעלו יותר, ירכשו מכם יותר ואף יחזרו אל האתר וימליצו עליו. חוויית משתמש נוראית עשויה לגרום לגולש לצאת מהאתר שלכם במהירות ולעשות זאת גם בפעמים הבאות שהוא יחזור אליו אפילו אם שדרגתם בינתיים את האתר. עיצוב גרפי ובניית אתרים אלו שני שירותים הקשורים אחד בשני וכמובן בעלי חשיבות רבה לחוויית השימוש באתר שלכם.

עיצוב מנצח לחנויות אינטרנט:

בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום בתי עסק רבים מקימים "סניף" נוסף של העסק: חנות דיגיטלית. כמו כן בתי עסק רבים חדשים שקמים בניהול חנות דיגיטלית אשר כרוכה בהוצאות פחותות בהרבה מאשר נדרש בחנות פיזית. אם כן, כאשר יש חנויות רבות והיצע רב כמעט בכל תחום, העיצוב של אתר החנות שלכם יהיה מה שיבדיל אתכם מהמתחרים שלכם וכמובן חוויית השימוש באתר.

שירותי עיצוב גרפי נוספים:

שירותי עיצוב גרפי נוספים שאתם עשויים להזדקק להם בעסק שלכם מתחלקים לדיגיטל ומוצרים פיזיים. בדיגיטל ייתכן ותצטרכו קאבר לדף העסקי שלכם בפייסבוק, תמונות מעוצבות, באנרים לאתר שלכם ומודעות לקמפיין ממומן, חתימה אלקטרונית למייל שלכם, עיצובים של דפי נחיתה ושלל עיצובים המרכיבים את האתר שלכם. במיתוג הפיזי שלכם תוכלו לפרסם את הלוגו שלכם על כל מוצר כמעט וכמובן שתצטרכו גם כרטיסי ביקור ואולי פליירים, קטלוגים ועוד.

קידום ממומן בפייסבוק
פייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק – אחת הדרכים היעילות ביותר לפרסום הוא באמצעות קידום ממומן בפייסבוק. זו אחת המערכות הקלות והפשוטות ביותר להפעלה, מאפשרת לנו מעקב תמידי

ניהול דפי פייסבוק
פרסום באינטרנט

ניהול קמפיין בפייסבוק

ניהול קמפיין בפייסבוק מוגדר כערוץ שיווק מבין הטובים אם לא הטוב ביותר עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. בשיווק במידיות החברתיות ישנם שיטות רבות לפרסום, אך