תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מיתוג עסקי

כל עסק, בכל תחום אשר עולה על הדעת- מחייב מיתוג עסקי. מדוע? מיתוג עסקי הוא הפנים של העסק שלכם, הרושם הראשוני הבלתי נשכח והייצוג הגורף של העסק. זו הסיבה שמפניה אנו רוצים לוודא שהוא ישקף את הערכים, האמינות והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלנו, הרי העסק שלנו הינו שלוחה של ערכים אלה ועל כן, עלינו למנף את המוצר שלנו בצורה המיטבית ביותר, כך שנוכל לעמוד מאחורי העסק שלנו בגאווה ועוצמה.

מהו למעשה מיתוג עסקי?

כיום ישנן אפשרויות רבות מספור לשיווק ולייצוג עסקים, כמו: פרסום ברשתות המדיה השונות, פרסום בעיתון המקומי, פרסומות בטלוויזיה וכו' אך מיתוג עסקי הוא החבילה הכוללת הקושרת את כל גישות השיווק- הרושם הראשוני הבלתי מתפשר שיישאר בראשם של הלקוחות הפוטנציאליים שלך הרבה לאחר ביקור באתר או פגישת העסקים העתידית, בה תוכל להצהיר על המוצר שלך ולעמוד מאחוריו בלב שלם.

מיתוג היא הדרך המהירה ביותר לגבש דעה על העסק ו"לקטלג" אותו. היא הדרך שבה עסקים רבים מתבלטים אחד מהשני. הדרך שבה ה"נשמה" של העסק ושל האנשים העומדים מאחוריו מגיעה לידי ביטוי בכל פרט- החל מהשם של העסק, הלוגו, גישת הפרסום, הפורמט ושלל מרכיבים נוספים היוצרים את הקשר הראשוני שלנו עם הלקוחות. מיתוג חזק פותח את ראשו של הלקוח לפוטנציאל והאפשרויות הגלומות במוצר שאתם מעוניינים לספק לו, הוא הפנים הדוחפים את העסק קדימה, בדומה לפרזנטור מקצועי. באמצעותו ניתן לשדר ללקוח את ערכי העסק- הפילוסופיה וה- "אני מאמין" שעל גבי העקרונות הללו העסק הוקם מלכתחילה!

היכן מיתוג לעסק מתקיים?

המיתוג מתבטא בכל: הנוכחות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, אתר האינטרנט, דפי הנחיתה, הגישה הכללית לפרסום ודרך ההתנהלות מול הקהל הרחב- כיצד אתם בוחרים להניע את העסק קדימה. עבודה על מיתוג מטרתה לייצג את העסק בתור "החבילה השלמה" המביעה את המסרים שאתם רוצים לשדר ללקוח, מסרים כמו מקצועיות, אמינות, איכות, שירות וכדומה, ולכן הוא עומד בראש סדר העדיפויות שלכם- אתם רוצים למנף את העסק ולהפוך אותו למותג שאתם יכולים לעמוד מאחוריו בגאווה.

מה אתם רוצים לעשות:

בעולם שבו ללקוחות שלכם יש אינספור עסקים אליהם הם יכולים לפנות מלבד העסק שלכם- כיצד אתם מתבלטים? מה למעשה מבדיל אתכם מהמתחרים שלכם וכיצד אתם יכולים למנף את העסק קדימה ולעודד הצלחה, מוניטין חזק ועסקים מרובים? התשובה החוזרת על עצמה היא- מיתוג עסקים!

אתם רוצים לצייר תמונה ברורה, אמינה וחדה שתהדהד בעוצמה למול המתחרים שלכם בצורה לא מתפשרת. זו תעזור לכם לבלוט מולם בשוק. למעשה אתם יוצרים זהות אשר מאחוריה עומד סיפור שלקוחותיכם יכולים להזדהות אתו ודרכו תוכלו לתקשר עימם אפילו לפני שניתנה לכם ההזדמנות לעבודה משותפת. בעקבות כך, ניתן לראות כי מיתוג לעסק אינו עניין של מה בכך ולמעשה הינו משימה חשובה שכדאי למחוק מהצ'ק ליסט לפני שנמשיך ונבנה את העסק שלנו יותר ויותר.

בחירת חברת מיתוג לעסקים:

בכדי לבצע משימה זו כראוי עליכם לפנות לחברה מקצועית אשר יודעת כיצד לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלה, כאן חברת "גל ים סטודיו" נכנסת לתמונה.

החברה מספקת את השירותים המקצועיים ביותר בתחום המיתוג העסקי לעסקים בטווח רחב של תחומים ומלווה כל לקוח בצורה פרטנית, תוך מתן שירות אדיב, מהיר ומקצועי ללא פשרות. חזון החברה הוא לתמוך בחברות ועסקים בכדי להגיע להצלחה מרבית ומימוש הפוטנציאל שלהן.

החברה דוגלת בערכים של שיתוף פעולה על העסק בכל דרך אפשרית ובכל שלב בדרך, שקיפות מלאה, התייעצות עם הלקוח ולקיחת חשבון מלא על כל אספקט במיתוג העסק.

עיצוב באנרים
עיצוב באנר

עיצוב באנרים

עיצוב באנרים והבנייה משפיעה על המרות וניהול הקמפיין שלך עיצוב ובניית באנרים משפיעים ומניעים לפעולה, תרגיל זה ידוע בעולם השיווק, אם תוביל באנר ללא מידע

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל
בלוג

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל – האם יש דבר כזה? ישנה תעשיה שלמה המיועדת למחיקת תוצאות שליליות מגוגל, בשקט ובחשאי, עד אשר נעלמות התוצאות השליליות כולן.