תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מיתוג עורכי דין

איך ליצור מיתוג בצורה נכונה ביותר לך? מה הן הנקודות החשובות שאסור לפספס? על מה לשים את הדגש במשרד עורכי דין?

בעלי עסקים רבים הבינו כבר מזמן את החשיבות למיתוג העסק שלהם, זאת יכולה להיות חנות מוצרים, זה יכול להיות חנות פיזית או חנות אינטרנטית ובאותה מידה זה יכול להיות מיתוג עורכי דין המספקים שירותי הגנה או תביעה בתחום כזה או אחר. המיתוג נשאר בחשיבות גבוהה עבור על בעל מקצוע על מנת לגרום לעסק שלו להיות מצליח.

אפיון המותג

בתחילת דרכו של כל עסק שאנחנו פותחים ישנה חשיבות עליונה לאפיון העסק. אפיון העסק הינו השלב הבסיסי ביותר על מנת שבעל העסק יהיה ממוקד עבור רצונותיו מהעסק, זה מגדיר בצורה ברורה עבור הלקוחות את השירותים הניתנים באותו העסק וזה המקום שבו מארגנים את כל המחשבות, החלומות והמטרות של העסק למבנה מסודר, ברור ומובן עבור כל מי שמגיע במגע עם אותו עסק.

כחלק בלתי נפרד מתהליך אפיון העסק ישנו המיתוג של העסק. המיתוג הוא הרושם הראשוני שהלקוח שלכם מקבל מכם וזה כולל את הלוגו שלכם. בעיצוב הלוגו שלכם עליכם לשים לב לכמה פרטים שעם מעצב לוגו מקצועי תגיעו לתוצאות הטובות ביותר. הפרט הראשון הוא, מה הלוגו משדר עבור הלקוח שלכם והפרט השני הוא, איך באמצעות הלוגו אתם נתפסים בעיני הלקוח.

מה חשוב במיתוג לעורכי דין

ביצירת מיתוג עורכי דין אתם רוצים לשדר ללקוחות שלכם מקצועיות, אמינות, שימת לב לדקויות ועוד. בבניית מיתוג נכון ומדויק אתם מעבירים את הערכים הללו באמצעות אלמנט ויזואלי ללקוחות שלכם. מעצב לוגו מקצועי יבחר את הצבעים הנכונים, ישתמש בפונטים המתאימים ביותר ויתאים את גודל הלוגו בצורה מושלמת לגודל המסמך, המעטפה, כרטיס הביקור, האימיילים וגם לאתר האינטרנט שלכם.

אל תמעיטו בערכו של מיתוג למשרד עורכי דין מדויק ואיכותי. זה הפנים שלכם עוד לפני שהלקוח הפוטנציאלי התקשר אליכם, בין אם הוא קיבל את כרטיס הביקור המעוצב שלכם מחבר ובין אם הוא מצא אתכם בחיפוש באינטרנט. במיתוג נכון אתם תגרמו לאותו לקוח פוטנציאלי להרים אליכם את הטלפון הראשון שהוא מבצע מתוך תוצאות החיפוש.

התקשרו לצוות המומחים של גל ים סטודיו למיתוג מקצועי וחסר פשרות לעסק שלכם. חייגו 073-758-1700

 

 

 

דוגמאות נוספות לעיצוב גרפי שביצענו לאחרונה

 

לוגואים נוספים

לוגו הוא הפרצוף של העסק שלך והולך איתך לכל מקום
לקוחות חוזרים שווים לך הרבה יותר
בלוג

לקוחות חוזרים שווים לך הרבה יותר

השקעת בלהוביל את הגולשים בפעם הראשונה לאתר אבל מה עם דייט שני איתם? ושלישי? לקוחות שמגיעים לאתר שלך לראשונה יכולים להגיע ממגוון מקורות תנועה: מנועי

משרד פרסום
בלוג

משרד פרסום

משרד פרסום – אם אתה בעל עסק קטן, אתה בוודאי מוצא עצמך לעיתים מבולבל מעט בשאלות חשובות הנוגעות למצב עתידו של העסק; למי יש לפנות

עדכוני ליבה בגוגל (Google Core Updates) – חודש מאי
מאמרים מקצועיים

עדכוני ליבה בגוגל (Google Core Updates) – מאי 2022

"אתה מרגיש ירידה בדירוג אחי? שששששששש…." כך מתלחששים קולגות בתעשיית ה SEO, אנחנו גאים לומר שלא נפגענו עם לקוחות שלנו בדירוגים, אפשר לומר שההיפך הוא