תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

פרסום בוויז

וויז זו אפליקציית ניווט מבוסס GPS, שיתופית וחינמית לטלפונים סלולאריים שפותחה על-ידי החברה הישראלית Waze Mobile
וב-2013 נמכרה לגוגל בעבור כמעט מיליארד (!) דולרים אמריקאיים.
כיום מדובר באפליקציית הניווט המובילה על פני כדור הארץ ובה חברים יותר מ-50 מיליון נהגים.

מדובר בתוכנה שיתופית המתעדכנת בשוטף על-ידי קהילה נאמנה של משתמשים.
כל משתמש יכול להעביר מידע, המועבר ליתר המשתמשים בתוכנה לטובת עדכון כבישים ודרכים,
מקומות, רחובות ומספרי בתים כמו גם לטובת התרעה על ניידות משטרה ועומסי תנועה בדרך,
כמו גם בתי עסק ומכשולים או מחסומים על הכביש. בנוסף, מכל משתמש נשלח אנונימית מידע הכולל מיקום ומהירות,
מה שמשמש לשיפור הניווט של האפליקציה ומעניק יכולת זיהוי של גודשי תנועה.

סקר מהתקופה האחרונה בדק מהי האפליקציה שהישראלים תלויים בה מאוד וגילה שאפליקציית הניווט Waze תופסת את המקום השני המכובד (אחרי וואטסאפ במקום הראשון).
מלבד סיוע בניווט אל היעד וחישוב מסלול מחדש, מסייעת האפליקציה האהובה גם להגיע לבתי עסק מסוימים הסמוכים אליהם גיאוגראפית
למשל, האפשרות לחפש מסעדות טבעוניות הסמוכות למיקומו של הרכב. מלבד כל אלו, גם הפרסום בוייז משמש כלי שיווק דיגיטלי הצובר תאוצה, כאשר לקוחות עסקיים רבים מנצלים ונהנים מיתרונות האפליקציה.

אחת הדרכים היעילות ביותר שבעלי עסקים רבים נעזרים באפליקציה וייז לחשיפת מיקומם הקרוב למשתמש באפליקציה, למשל אם אתם מסתובבים במרכז גבעתיים, יתחילו להופיע לכם בתי עסקים המפרסמים את עצמם בוייז וכך אתם תוכלו לגשת אליהם בקלות גם אם לא תכננתם זאת תחילה האפשרות פשוט נפתחה בפניכם.

פרסום בוייז מקל על לקוחות למצוא את העסק בקלות ולהגיע אליו בקלות.

מדובר בחשיפה משמעותית, בעיקר כאשר העסק סמוך לכבישים מרכזיים או מקטעי כביש עם עומס תנועה – כאשר הפרסומת בוויז קופצת עבור כל נהג המשתמש באפליקציה,
נוסף על סמל העסק וכיתוב קצר המתאר את העסק כהלכה.

בימינו יש בווייז כשני מיליון משתמשים ישראלים המשתמשים בה באופן יומיומי, כך שבחשבון פשוט אתם יכולים לנחש לכמה אנשים חדשים אתם יכולים להופיע על המסך וכך להגדיל את החשיפה של העסק שלכם. הרבה ישראלים שנמצאים באזור ורואים פרסומת המדברת אליהם על שירות או מוצר שהם צריכים ישנו את מסלולם ובלחיצה מהירה במסך האפליקציה תכוון אותם ליעד חדש, אל החנות שלכם.
ישנן שיטות פרסום שונות בוויז, כאשר בחלק מהן ניתן לקבוע מהו חלק המסך בו תופענה הפרסומות עלו העסק. בנוסף, ניתן לקבוע את טווחי המרחק בהם יפורסם העסק (למשל, לקבוע שהפרסום יופיע בטלפונים של נהגים הנמצאים במרחק של עד 5 קילומטרים מהעסק.

פלטפורמת השיווק הדיגיטלי בוייז הושקה עוד בשנת 2012 – ומאז ועד היום היא משתפרת וממשיכה להשתפר תמידית. כך שאם אתם רוצים לחשוף את העסק שלכם ליותר עיניים, ליותר לקוחות פוטנציאליים חבל שתפספסו את הרגע והשקיעו עוד רגע קטן כדי ללמוד על יתרונות האפליקציה ועל האפשרויות הנרחבות והרבות שהיא יכולה לתרום לעסק שלכם. 

שווה לקרוא עוד וללמוד על היתרונות הטמונים בפרסום דרך ווייז. אם יש לכם שאלות נוספות אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

לחצו כאן בחזרה לעמוד הבית

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט

זהו תהליך שכולל אסטרטגיה מנצחת ושימוש בכלים חכמים, הודות לגוגל מנוע החיפוש הגדול בעולם, הרשתות החברתיות ובכלל כל הפלטפורמות ברשת אנחנו יכולים לפרסם את העסק

שיווק דיגיטלי
קידום אתרים אורגני

קידום אתרים לעסקים קטנים וגדולים

כל אחד רוצה להיות היום ראשון בגוגל או לפחות בתוצאות הראשונות על מנת לקבל נתח גדול יותר של תנועה מהביטויים המחופשים באותו התחום שבו פועל