תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

למה קידום אתרים בגוגל חשוב?

למה קידום אתרים בגוגל חשוב? רוב האנשים בעולם משתמשים בגוגל כמנוע חיפוש עיקרי. כשאנחנו מקלידים את נושא החיפוש שלנו מופיעה רשימה ארוכה של אתרים המציעים את השירות או את המוצר אותו אנחנו מחפשים.

מרבית האנשים מדפדפים בין המודעות המופיעות בעמוד הראשון בגוגל, השני ואולי השלישי ולא מרחיקים לכת לעמודים רחוקים יותר. לכן כל בעל עסק מעוניין להביא את האתר שלו לראש הרשימה ושיופיע בתוצאות הראשונות בחיפוש גוגל. ישנן שתי אפשרות להעלות את האתר של העסק לעמודים הראשונים. האפשרות הראשונה נקראת פרסום ממומן בגוגל והיא כשמה כן היא, משלמים לגוגל להיות בחזית.

באפשרות זו ישנה תחרות, ככל שיהיה בתחומכם תחרות גדולה יותר כך תשלמו יותר על הקליקים של המודעה שלכם, כאשר בעצם ניגשים לקמפיין כזה מהסוף להתחלה ברמה של בניית אסטרטגיה, ראשית בונים בתקציב ע"פ מחקר מילות מפתח וממנו מבינים את העלויות לקליק, בדרך כלל הסטטיסטיקה תהיה על כ 10 הקלקות יהיה לכם ליד/פניה של לקוח רלוונטי (במקרה הגרוע), כאשר מתוך כ 3 פניות אתם כנראה תסגרו עם אחד.

ראו סימולציה

מילת מפתח כמות חיפושים (ממוצע חודשי) עלות קליק עלות ליד/פניה סה"כ לעסקה (לפי 1 ל 3)
טיול רייזרים בצפון 1900 1.81 ₪18.10 ₪54.30
טיולי רייזרים בצפון 1900 1.81 ₪18.10 ₪54.30
טיול רייזר בצפון 1900 1.81 ₪18.10 ₪54.30
טיולי רייזר בצפון 1900 1.81 ₪18.10 ₪54.30
טיולי טרקטורון בצפון 1900 1.94 ₪19.40 ₪58.20
טיולי רייזרים 1600 7.14 ₪71.40 ₪214.20
טיול רייזרים 1600 7.14 ₪71.40 ₪214.20

כמובן שככל שהחברה שמקדמת אתכם יותר מקצועית ותעבוד איתכם יותר כך היא תבצע אופטימיזציה לצרכים שלכם ותמקסם את האיכות של הלידים.

האפשרות השנייה והיא האפשרות השימושית יותר שבעלי עסקים בוחרים להשתמש היום והיא באמצעות קידום אתרים אורגני בגוגל, תהליך קידום אורגני הוא תהליך ארוך יותר מהפרסום מכיוון שאנו צריכים לצבור אמון מול גוגל ולהזין אותו במידע אודות האתר שלכם, זה מתבטא באתר שבנוי בצורה נכונה, קוד נקי, הזמנת תוכן והטמעה באתר בצורה נכונה, גדילה של כמות הדפים באתר בצורה אורגנית, קישורים והיררכייה פנימית, קישורים חיצוניים ועוד.

לידיעתכם: קידום אורגני משמע הקלקות של לקוחות רציניים יותר, זה מוכח, יחס ההמרה של הגולשים שמגיעים מהקידום האורגני הינו טוב יותר, תוסיפו לכך שכמות ההקלקות הינה מוכפלת מהכמות של ההקלקות בפרסום.

איפה ניתן ללמוד על קידום אתרים בגוגל?

ניתן למצוא המון הסברים על איך לקדם אתר בגוגל בכל אתר שמתעסק בנושא ובעיקר במדריך האתרים של גוגל. מרבית בעלי העסקים אינם מעוניינים לעסוק בעצמם בקידום האתר שלהם או שאינם יודעים איפה להתחיל בכלל ומבחינתם זה כאב ראש אחד גדול והם ישמחו שבעל ניסיון וידע בתחום ייקח את המושכות ויגרום לסוס המרוצים שלו (אתר העסק) לעלות גבוה ברשימת המנצחים ולהופיע בראש הרשימה.

אז מה המחיר לקידום אתרים בגוגל?

לקידום אתרים אין מחיר מדויק והמשתנים הם רבים, אבל מסתכמים בגדול בשתי פלטפורמות עיקריות. הראשונה היא תשלום ישירות לגוגל בו אתם בוחרים את גובה התקציב היומי בעבור הפרסום וגוגל מחייבים אתכם לפי כמות הפעמים שהקליקו על האתר שלכם.

אם האתר הופיע ונחשף ברשימת החיפוש אבל לא הקליקו עליו, לא תחויבו. הפלטפורמה השנייה היא לקחת מישהו מקצועי לקידום אתרים בגוגל כמו גל ים סטודיו, והם יעשו את "העבודה השחורה" עבורכם, חיפוש ומחקר של מילות מפתח שיקדמו את האתר שלכם, העלאת תוכן לאתר שלכם כדי שהוא ידורג גבוה יותר, שיפור תמידי ועקבי לאתר בין אם זה בתכנים הכתובים לבין אם זה בתכנים מצולמים. ובנוסף, ביצירת קישורים חיצוניים לאתרכם.

וכאן המחיר מתחלק לשניים, האחד הוא תשלום למקדם האתר שאליו פניתם, בד"כ מבוסס על אחוזים. והשני הוא התשלום עבור הפרסום עצמו בגוגל.

רגע, למה משנה לגוגל איזה תוכן אני מעלה לאתר שלי?

גוגל היא חברה עסקית כלכלית כמו כל חברה, הנושא העיקרי עבור גוגל היא לתת למשתמשים בחיפוש בגוגל תוכן איכותי שיהיה רלוונטי. גוגל מדרגים גבוה יותר אתרים בעלי תוכן איכותי שנותנים ערך למשתמשים. גל ים סטודיו יודעת לייצר את התוכן הטוב והאיכותי לאתר שלכם במטרה למנף אותו גבוה במנוע החיפוש.

למה אני צריך ליצר קישורים חיצוניים ומה זה בכלל אומר?

קישורים חיצוניים הם קישור של אתר אחד באתר שני מאותו התחום או מתחום זהה שבעצם השני מבין השנים מפרסם את הראשון באמצעות קישור לאתרו. זה בעצם כמו מה שהיה פעם "המלצת חבר". גוגל מדרגת גבוה יותר אתרים שיש להם קישורים באתרים אחרים "המלצות חברים" מאותו התחום.

בצורה הזאת גוגל רואים כי ישנה רלוונטיות לאתר שלכם, שהוא מקצועי ואמין וכי אתרים מאותו התחום מסכימים שקישור לאתר שלכם יופיע אצלם מה שמראה על איכות האתר שלכם וכל אלו יחד הם הוכחה מספקת לגוגל שהאתר שלכם טוב ואיכותי.

לקידום אתרים בגוגל ישנה חשיבות גדולה מאוד להצלחת העסק שלכם. ההשקעה משתלמת וחשוב לבצע אותה בצורה נכונה עם מחשבה תחילה.

באתר www.galyam-studio.co.il ניתן למצוא מידע נוסף לקידום אתרים אורגני בגוגל וקידום אתרים ופרסום בגוגל. בנוסף ניתן למצוא שירותים נוספים לשגשוג והצלחה לעסק שלכם.

קידום אתרים אורגני לפי תוצאות
קידום אתרים אורגני

קידום אתרים לפי תוצאות

יש לנו פתרון בשבילך – קידום אתרים לפי תוצאות! הבעיה העיקרית של בעלי עסקים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם בגוגל היא אי הוודאות. קידום אתרים

עיצוב גרפי
מיתוג עסקי

עיצוב גרפי

עיצוב מוקפד ופיתוח מתקדם בכלים החדשים

משרד פרסום
בלוג

משרד פרסום

משרד פרסום – אם אתה בעל עסק קטן, אתה בוודאי מוצא עצמך לעיתים מבולבל מעט בשאלות חשובות הנוגעות למצב עתידו של העסק; למי יש לפנות