מחיקת לכלוך בגוגל

תוכן עניינים

מחיקת לכלוך בגוגל – מה קורה אם מלכלכים עליכם באתר כזה או אחר ואתם מעוניינים להסיר תוכן מאתר צד ג' או של האדם שמלכלך שאינו בשליטתכם או בבעלותכם?

נתחיל בבשורה הלא כל כך טובה עבורכם בלתי ניתן לבצע מחיקת לכלוך בגוגל אם הוא כבר נסרק, אך יש מספר טריקים שניתן איתם להתחיל לעבוד ולנסות לפתור את הבעיה, מקווה שמדריך הבא יוכל לעזור לכם לבצע את העבודה, שימו לב…

רצוי הבנה בסיסית באינטרנט ובכלל להיות סוג של תולעת על מנת לעשות את העבודה הסיזיפית, בכל מקרה במידה ואינך כזה, אתה מוזמן ליצור עימי קשר ולראות כיצד אוכל לעזור לך בזה (תשלום כמובן).

מחיקת לכלוך בגוגל – כיצד ניתן אם בכלל להתמודד עם שיימינג באתרי תוכן שנסרקים בגוגל?

אם האתר בבעלותך ייתן שתוכל להסיר את התוכן שהגיבו עליך, במערכת הניהול או דרך בקשה להסרה שתשלח לגוגל, את הבקשה ניתן לשלוח בצורה קלה ופשוטה.

אך אם אין זה כך והאתר אינו בבעלותך הבשורות לא משמחות.

על כן נדרש ידע ומקצועיות, הבנה שהדרך לא תהיה קלה אך אפשרית, אך שקרן יהיה המקדם שיאמר לכם שזה קל וניתן לבצע את העבודה בצורה קלה.

דוגמא לא נעימה היא אם תכתבו מכללת נס בגוגל, התשובה הראשונה שתקבלו וגם השנייה כנראה קידום ממומן של המתחרים של המכללה ואילו לאחר מכן תקבלו את האתר של המכללה ולאחר מכן תראו 2 כותרות בעייתיות כגון "מכללת נס רחובות ממש אכזבה" אשר מובילה למאמר בקפה דה מרקר ואילו אחרי כן תראו כותרת "נפגעי מכללת נס" אשר מוביל לאתר wordpress אישי של מוביל המתלוננים.

שימו לב, מכללת נס מלמדת במכללה שלהם גם קורס של קידום אתרים, אורגני, ממומן וניהול רשתות חברתיות, ההשקעה של ניהול מוניטין באינטרנט דורשת הרבה מאמצים ויכולת טכנית אך בעיקר עבודה סיזיפית, לכן כנראה ב"מלחמה" כמו זו המכללה לא נכנסת לפעילות ולא מנסה להסיר, או שהיא כבר ניסתה אך התוכן של המקדם שביצע את הקידום על הביטויים מכללת נס או מכללת נס רחובות גברה ברמת האיכות של התוכן, ברמת הקישורים שנותרו ובעיקר ברמת התגובות שגוגל דואג לספור את אמינותם (ע"י כתובות ip, אחוזי נטישה ועוד).

אנו למדים מכך שאם אתם עושים טעויות כבר, תדעו עם מי לעשות את הטעויות.

יתרה מכך תוודאו בצורה כלשהיא אם ניתן לפתור את המחלוקות מראש עם האדם שעומד מולכם, רק לאחר שראיתם שזה בלתי נמנע ואי אפשר לפתור את המחלוקות פנו לבית המשפט.

אם לא פניתם והוא לא פנה, והוא פנה לרשתות החברתיות או לכתוב עליכם ולעשות עליכם שיימינג אתם בבעיה אמיתית.

כי קרוב לוודאי שהתוכן יקודם בצורה כלשהי ואז אתם בצרות אמיתיות.

 אז האם ניתן להסיר את התוכן וממש לבצע מחיקת לכלוך בגוגל או שזה בלתי אפשרית?

המתכונת שאנו מכירים היא לדחוק את התוצאות בגוגל! אך בשום פנים ואופן אי אפשר להסיר, להלן האופציות הקיימות:

  • לשלוח מכתב בקשה להסרה מעו"ד לבעלי האתר
  • לשכור עו"ד שמתמחה בתחום האינטרנט וללכת לתביעה, לצערנו גם התביעה תופיע בפסקי דין ואז תהיה באינטרנט
  • לפנות בשיחה טלפון עם המלכלך על מנת לנסות להגיע איתו לעמק השווה (פשרה לפעמים חוסכת לכם הרבה כסף וזמן)
  • לדחוק את התוצאות לעמוד שני בגוגל (הרוב לא מגיעים לשם) ע"י חברה לקידום אתרים

תהליך הדחיקה או מחיקת לכלוך בגוגל של התוצאות השליליות הוא ראשית לבצע חקר מילות מפתח, ורק לאחר מכן לבצע קידום אורגני מורכב מאוד..

חשוב לבצע חקר מילות מפתח מכיוון שככל שתעמיקו בנושא תשימו לב שלא רק הביטוי עצמו הוא הביטוי שעושה לכם רק למוניטין אלא שילוב של הביטוי עם ביטוי לוקאלי (עיר/רחוב וכד'). לדוגמא אם כבר עסקנו במכללת נס, מדובר ביותר מ 2 ביטויים שמקודמים בצורה שלילית על המכללה, "מכללת נס" + "מכללת נס ברחובות" וגם "ביקורות על מכללת נס" ועוד..

לאחר חקר מילות מפתח אנו ניגשים לביטויים הקלים יותר ומתחילים לקדם בבלוגים, רשתות חברתיות את הביטויים הללו. העבודה על 3 ביטוים היא כמו לעבוד על קידום מילה של 30 אתרים ואני אסביר למה אני מתכוון.

כשאנו מקדמים 20 ביטויים בגוגל של אתר אחד, אנו יודעים שמדובר באותו עולם תוכן ויוצרים מה שנקרא "נדל"ן אינטרנטי בתחום, הנדל"ן הזה לרוב הוא קישורים מאתרי תוכן שאנו יוצרים (אתרי תמיכה איכותיים), בלוגים שנפתחו במיוחד עבור האתר המקודם ועוד, כל המתחרים שלנו במקרה הנ"ל הם מתחרים שמתחרים לעמוד הראשון, אילו אני מגיע לעמוד הראשון במקום שלישי, אז מקום 10 בעמוד הראשון יירד/יידחק למקום 11 בעמוד שני (לאלו שאינם מכירים או יודעים, יש רק 10 מקומות בכל עמוד בגוגל).

אך אם מדובר בהדחקת תוכן מסויים העבודה עבור אותו הביטויי תהיה במכפלה של 10, לדוגמא על מנת להוריד ביטויי "מכוניות לבנות" ובמידה והלכלוך קיים בעמוד ראשון בתוצאה הראשונה, על מנת לדחוק את האתר שאנו רוצים לדחוק יש עלינו לדחוק 10 מקומות ועל כן יהיה לנו עבודה קשה של יצירת 10 תכנים חזקים שיגיעו לעמוד הראשון ויישארו שם לאורך כל הדרך.

רוצים פרטים נוספים, אנו מבטיחים לשמור על דיסקרטיות, פנו אלינו..יש לנו ניסיון עשיר בתחום ויכולת להביא תוצאות מהירות ביחס לאחרים.

GalyamStudio מתמחה במחיקת לכלוך בגוגל של הפרות זכויות יוצרים בליווי עם עו"ד שמשרת את האינטרסים שלך, מלבד זאת אנו מתחים בהדחקה של ביטויים רבים ובתחומים שונים.

הערה חשובה: אנו לא לוקחים כל פרויקט לקידום מטעמים אישיים ומקצועיים, מבחן את הנושא לגופו של עניין.

הכותב: נאור גל ים

הכותב: נאור גל ים

בעלים ומנכ”ל GalyamStudio - יזם עם ניסיון בעולמות השיווק בדגש על SEO (קידום אתרים אורגני בגוגל), חי, נושם וחולם 24/7 את תחום האינטרנט מעל 2 עשורים.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

עיצוב לוגואים לעסקים
גרפיקה

עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים לעסקים – תכנון, אפיון, מחקר, סוף מעשה מחשבה תחילה! החלטתם שאתם רוצים לעצב

דפי נחיתה

דף מכירה

מהם ההבדלים בין דף נחיתה לבין דף מכירה? איך עובד דף נחיתה? הגולש נחשף למודעה

תוכן עניינים

דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
אבי גומרי
אבי גומריבעלים - ד.נ.א טולס
קרא עוד
עבודה מול צוות מקצועי, חשיבה יצירתית עובדים קשה בשביל לתת לי מענה לצרכים שלי מבלי לעגל פינות, שקט נפשי לטיפול בדברים החשובים, מומלצים בחום!
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
הקודם
הבא

אנחנו אומרים שאנו הכי טובים, אז מה! תקשיבו למה שללקוחות שלנו יש לומר עלינו.

ליצירת קשר מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אנו שמחים על הצטרפות למשפחה - מלא/י פרטים