תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

חברה לקידום אתרים – מה התפקיד שלה?

חברה לקידום אתרים – מה התפקיד שלה? היום הדיגיטל משתלט על חיינו, במיוחד בשנים האחרונות הקפיצה הטכנולוגית משמעותית ביותר וכולם, ממש כולם משתמשים באינטרנט. לכן כדי שהעסק שלך יהיה מוכר, כדי שתוכל לחשוף את העסק שלך לכמה שיותר עיניים שיצפו בו, יקנו ממנו עליכם להיעזר בחברה לקידום אתרים.

תחילה נענה על השאלה מה זה קידום אתרים?

בואו לרגע נצא מנקודת הנחה כי לכל בית עסק יש אתר אינטרנט, אותו אתר אינטרנט נמצא ברשת ועכשיו עולה השאלה איך מי שמחפש את אותם השירותים שאותו אתר עסקי נותן יוכל למצוא אותו מבלי לדעת שהעסק שייך לישראל ישראלי ושם העסק "ישראל בע"מ". קידום אתרים זה בדיוק אותה הפעולה שמקדמי אתרים עושים בעבודת חקר מדוקדק ומדויק כדי שהעסק של ישראל ישראלי יהיה בחזית תוצאות מנועי החיפוש.

איך עושים זאת?

תחילה היינו ממליצים לכם להתייעץ עם יועץ לקידום אתרים שישקף לכם את התהליך, ויבהיר מה הסטטוס של האתר שלכם. בעלי עסקים רבים כבר הבינו שהמלאכה עבור קידום אתר העסק שלהם יכול לגזול זמן רב מזמנם והם מעדיפים להקדיש את זמנם בעסק שלהם בעשייה שתניב עוד הכנסה. לכן הם נעזרים ופונים לחברה לקידום אתרים שתעשה את העבודה עבורם. לכן הבחירה הקלה יותר עבורכם ולרוב היעילה עבורכם היא פשוט לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בקידום אתרים.

דרך שנייה שאנשי עסקים פחות עושים אך ישנם שבוחנים את האתגר בעצמם והיא בשיטה העצמית. אותם בעלי עסקים קוראים מאמרים רבים שמסבירים מה הם השלבים לקידום אתרים, מתחילים בצעדי בייבי שלב אחר שלב להבין מה הוא חקר השוק, מה הן מילות המתח, מה עליהם להגדיר ולשים בחזית הקידום של האתר שלהם מול גוגל ועוד.

למה לפנות לחברה לקידום אתרים?

מעבר למה שכבר הזכרנו קודם לכן, שלבעלי עסקים רבים אין את האפשרות להשקיע מזמנם בקידום האתר. הסיבה השנייה והעיקרית היא שבעלי עסקים מבינים שקידום אתרים זה תהליך מתמשך, זו ממש עבודה בפני עצמה כדי לקדם את העסק שלהם, הם צריכים לפנות זמן בקריאת מאמרים ולהבין מה לעשות, לפנות זמן בניתוח מילות מפתח שישמשו כתגיות חיפוש ועוד. לכן הם מעדיפים לפנות למקצוענים תותחים שיודעים לעשות את העבודה הזו עבורם.

מה צריך על מנת לקדם את האתר שלי?

אז כן, יהיה זה מורכב מאוד להתחיל לפרט את כל המרכיבים והתהליך של הקידום האורגני ולכן נציין מספר פרמטרים שהם החשובים ביותר לקידום האתר.

ראו להלן סדרת דברים שכאשר גוגל מדרג אתכם הוא בוחן אותם:

  • וותק העסק – גוגל בוחן את הוותק שלך וע"פ זה מסיק מסקנות, אם יש לך וותק בעסק של 20 שנה או וותק של שנה בלבד. הוא בוחן זאת ע"פ הוותק של הדומיין שלך, מתי לצורך העניין הדומיין נסרק.
  • גודל העסק – גוגל בוחן את גודל העסק שלך, ככל שתהיה גדול יותר "כך תוכל לקבל יותר טלפונים", הוא בוחן את זה ע"פ כמות הדפים באתר שלך. 
  • תאמר לי מי החברים שלך ואומר לך מי אתה – גוגל בוחן מי החברים שלך, מי הממליצים וכו. הוא בוחן את זה ע"פ הקישורים שמובילים לאתר שלך, כמות אך בעיקר איכות (ז"א הוא בוחן את הקישורים ברמת הרלוונטיות, ראו הסבר בניית קישורים)
  • הקהל מצביע ברגליים – לאחר שביצענו אופטימיזציה, עיצוב מבנה, הריררכייה נכונה ועוד בסופו של התהליך גוגל בוחן את הקהל שלך, מה מידת הרלוונטיות של העמוד לגולש ע"פ זמן שהייה בעמוד הספציפי, כמה עמודים הגולש עבר ועוד… זאת תוכלו גם אתם לבחון בעזרת כלי גוגל אנליטיקס

לליעוז חמו בעלים של חברת רייזר הצפון עשינו כמעט הכל, מבניית אתר אינטרנט שמשאיר אבק למתחרים שלו ועד קידום אורגני בגוגל, זה התחיל באפיון ולאט לאט בתוצאות, רוצים לשמוע עוד?

 

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר צרו קשר עם נציגי גל ים סטודיו בטלפון או דרך טופס צור קשר כאן

חברת קידום האתר שלך מאזור המגורים שלך
בלוג

חברת קידום מאזור המגורים שלך

בעולם המודרני מקובל להאמין שהמרחק לא משחק כל תפקיד כי ניתן להגיע לכולם ולכל מקום באמצעות האינטרנט (גילוי נאות אנו גם עובדים עם חו"ל וזה למען האמת עובד מצוין) – נראה שבשנים….