תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי השפה הגרפית מספרת את הסיפור של המוצר או השירות שלכם בצורה פשוטה, ברורה ומדויקת. את הערכים התועלות והאני מאמין שלכם נגבש תוך כדי פגישת האיפיון באמצעים גרפיים למסר אחד מדויק וקראיטיבי שמשדר את המהות של העסק שלהם.

מיתוג  הסיפור של המוצר/שרות שלכם מועבר בשלב זה נגדיר את תכונות המותג ואת הייחודיות והבידול שלו בשילוב עם מיקוד הקהל אליו פונה וגיבוש שפה פשוטה ומדויקת שמעבירה מסר חד, ברור ופשוט של האמירה הייחודית שלכם. בפועל הביטוי הגרפי של המסרים שגובשו יבואו לידי ביטוי בנגזרות התקשרות השיווקית:

לוגו – בניית מסר ויזואלי באמצעות חיבור הייחודיות של העסק והאני מאמין לוויז'ואל מדויק ומעניין שמיצר זכירות בראשיהם של הלקוחות שלכם.

לאחר גיבוש לוגו נעצב ונתאים את כל התקשורות השיווקית שלכם לקונספט החדש:  כרטיסי ביקור, חתימת המייל, דפי מכתבים, ברושורים, פולדרים וכל מה שמגיע ללקוחות שלכם וצריך להשאיר חותם.

איפיון חווית משתמש UI/UX

יעילות, בהירות ואפקטיביות הם כללי האצבע באיפיון חוויות משתמש, מטרת העל מבחינתנו היא להפוך את החוויה של המשתמש לקלה, מהנה ויעילה תוך שמירה על מטרות ויישום האסטרגיה השיווקית

עיצוב דפי נחיתה – מתוך הבנה שהמוח האנושי מעבד מידע בצורה מסוימת אנחנו מאפיינים ומעצבים דף נחיתה שיבליט את היתרונות של המוצר/שירות שלך וישדר אמינות ואטרקטיביות והכי חשוב יניע את היוזר לפעולה.

עיצוב אתרי קטלוג וחנויות אינטרנטיות

אלפי מוצרים מאורגנים לקטגוריות מתוך חשיבה על חווית המשתמש ודפוסי החשיבה והחיפוש של היוזר בכדי להנגיש  סדר רעיוני והיררכי.

חנויות אינטרנט

עיצוב לקמפיינים דיגיטליים – קראיטיב מנצח, מעניין וזכיר שמעביר מסר שיווקי חד שבסופו הנעה לפעולה מבליט את הנראות שלכם באתרי אינטרנט וגם ברשתות חברתיות בהם אתם מתחרים על תשומת הלב של היוזר מול סרטונים ומודעות אחרות. Stand out ! בוא להיות חלוץ

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות שיווק באינטרנט

עיצוב לוגואים

לוגו הוא הפרצוף של העסק שלך והולך איתך לכל מקום

עיצוב באנרים

עיצוב כרטיסי ביקור

תמונה של גלישה בגוגל
בלוג

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל – האפשרויות השונות שעומדות לרשותך – אנו בחברת גל ים סטודיו נעשה את הכל על מנת שתצליחו, כי כשאתם עושים קידום אתרים בגוגל