תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

5 דברים שאסור לך לעשות על מנת לקדם את האתר שלך

5 דברים שאסור לך לעשות על מנת לקדם את האתר שלך – קידום אתרים זהו תחום מורכב ודורש ידע וניסיון רבים. זהו תחום שקל מאוד לעשות בו טעויות וצריך לבצע את הפעולות לקידום אתר בשימת לב רבה.

5 דברים שאסור לך לעשות על מנת לקדם את האתר שלך

בעלי ניסיון רב בתחום עלולים בעצמם לעשות טעויות אבל ברגע שצוברים ניסיון ויודעים מה גוגל בפרט ומנועי החיפוש בכלל מחפשים באתרי האינטרנט על מנת לקדם אותם הקידום הופך ליעיל יותר ונמנעים מלעשות טעויות של מתחילים חסרי ניסיון. כאן נסקור 5 דברים שאסור לעשות על מנת לקדם את האתר שלך.

כתיבת מאמר ללא מחקר מילות מפתח

הבסיס לכל פרויקט שיווקי באינטרנט הינו מחקר מילות מפתח. שיווק וקידום אתרים אורגני SEO ללא מחקר מילים טוב ומוצלח עלול להיות בזבוז זמן ויאבד מהאפקטיביות. כבר בשלב הראשוני חייבים לבצע מחקר מילות מפתח טובו ומעמיק על מנת להגיע לתוצאות מדויקות ואיכותיות לקידום האתר אותו אתם מקדמים.

דומיין ארוך מידי

דומיין ארוך מידי לרוב הוא דומיין פחות קליט ומשתמשים עלולים לשכוח אותו ולהתעלם מהאתר שלך למרות שהשקעתם בו מחשבה, זמן רב להקמתו וכסף לקידומו. בחירת דומיין עם סיומת לא תואמת למדינה בה רוב העיסוק מתקיים עלול להציב מכשול עבור האתר. לדוגמא, אם העסק פועל בישראל מומלץ לבחור בסיומת המוכרת לקהל היעד הישראלי כמו co.il או com.

דומיין ארוץ לדוגמא: www.Israel-Israeli-lives-in-Israel.co.il

מבנה אתר לא מוצלח

מבנה אתר לא טוב עלול לבלבל את המשתמשים והם ירגישו כי הם "הולכים לאיבוד" וחווית המשתמש עבורם תהיה לא נעימה והם יעזבו את אתרכם מהר. חשוב מאוד לייצר חווית משתמש נעימה ומהירה, תכנים, תמונות וסרטונים צריכים לעלות באתר בצורה מהירה.

טקסט ארוך ומיגע

כתיבת תוכן לאתר שהוא ארוך מידי גורם למשתמשים לאבד עניין, הטקסט צריך להיות קצר וענייני.  בגוגל יודעים לזהות טקסט ממוקד, זה מראה להם שהאתר איכותי.

אי בדיקת המתחרים 

חשוב לבצע מחקר מתחרים ראשוני בשוק, בדקו את השירותים שהם נותנים, מה היתרונות שלהם אל מול שלכם ומה הם לא נותנים ללקוחותיהם שאתם יכולים לתת כערך מוסף.

חברת גל ים סטודיו מתמחה בקידום אתרים, תאפשר לכם בראש שקט להביא את אתר העסק שלכם להצלחה וחשיפה טובה וגדולה יותר במנועי החיפוש. הכירו את שירותי החברה שלנו יותר טוב על מנת להבין איך לקדם ולהביא את העסק שלכם להצלחה.

 

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל
בלוג

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל

מחיקת תוצאות שליליות מגוגל – האם יש דבר כזה? ישנה תעשיה שלמה המיועדת למחיקת תוצאות שליליות מגוגל, בשקט ובחשאי, עד אשר נעלמות התוצאות השליליות כולן.

קידום אתרים אורגני
שיווק עסקים - הבלוג

כולם מדברים על קידום אתרים אורגני

קידום אתרים בגוגל הפך להיות מושג מוכר בפי רבים. השימוש במילות מפתח וקידום SEO הפך עם השנים לנושא שהרבה עסקים שמים עליו את הדגש. חלק

בניית אתר שופיפיי
בניית אתרים

בניית אתר שופיפיי

תמיד רציתם להתחיל למכור באינטרנט עם חנות משלכם? כאשר מדובר על בניית אתר שופיפיי (Shopify), אתם צריכים להבין שיש לא מעט פרמטרים שיכולים להשפיע על