תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

קידום אתרים לעסקים קטנים וגדולים

כל אחד רוצה להיות היום ראשון בגוגל או לפחות בתוצאות הראשונות על מנת לקבל נתח גדול יותר של תנועה מהביטויים המחופשים באותו התחום שבו פועל אותו בית עסק. קידום אתרים לעסקים קטנים וגדולים הנו שונה כיוון שהתקציבים והמשאבים הם שונים, רמת התחרות היא שונה וככל הנראה גם אסטרטגיית הקידום תהיה שונה. בחברת גל ים סטודיו אנו מקפידים על בניית תוכנית קידום אורגני מקצועית אישית התפורה לכל עסק לפי מידותיו, לפי התחום שלו ולפי מחקרים שונים המבוצעים על ביטויי המפתח בתחום, על המתחרים ועל קהל היעד.

ההבדל בין קידום אתרים לעסקים קטנים לבין קידום לעסקים גדולים:

  • תחרות – הפרמטר הראשון שצריך להתייחס אליו הוא כמובן התחרות. בתחומים כמו בנקאות, הלוואות, עריכת דין, צימרים, קידום אתרים, תיירות ואחרים ישנה תחרות כל כך גבוהה שכדי לקדם בה אתר לתוצאות הראשונות בגוגל צריך להיות מאוד סבלניים, להשקיע משאבים רבים בהרבה ולבצע עבודה סיזיפית עד לפרטים הקטנים ביותר.
  • משאבים – בהמשך לסעיף הקודם – בתחום תחרותי יידרשו משאבים גדולים יותר לקידום האתר: יותר קישורים, קישורים יותר איכותיים, עבודת יחסי ציבור רצינית, כמה אנשי מקצוע שעובדים על אתר בפרמטרים שונים, ניתוח נתונים רבים יותר, יותר פעילות באתר מבחינת תכנים וזמן תגובה ועוד. מצד שני – חברות גדולות יותר יכולות להשקיע כסף רב יותר בקידום שיפתח עבורן את אותם משאבים.
  • רמת פעילות באתר – אתר גדול יותר בתחום תחרותי יותר יהיה ככל הנראה גם אתר פעיל יותר. כלומר יותר מוצרים באתר, יותר מאמרים באתר, יותר גולשים באתר, שירות לקוחות גדול יותר ועוד.
  • מידע רב וניתוח נתונים – יותר פעילות = יותר נתונים לעקוב אחריהם, לאסוף ולנתח.

הכנת תוכנית קידום מותאמת אישית – יש דבר כזה?

ישנם עסקים קטנים שבהם יש מעט מאוד עובדים או שבעל העסק הוא העובד היחידי בהם. בעסקים כאלה אי אפשר להשקיע סכום גבוה מדי בכל חודש עבור פרסום ומצד שני ללא פרסום מהיכן יגיעו הלקוחות וכיצד העסק יתקדם? לכן צריך למצוא את האיזון הנכון בהתאמת תוכנית קידום לעסקים קטנים מותאמת לבעל העסק שתאפשר לחברת הקידום לבצע את עבודתה כראוי מצד אחד אך שתכניס לעסק מספיק כסף מצד שני.

מיתוג חברה
מיתוג עסקי

מיתוג חברה

למה חשוב להשקיע במיתוג חברה ואיך תעשו את זה נכון. אנחנו נמצאים בעידן שבו יש מבחר גדול בכל תחום, התחרות בין החברות השונות היא עצומה