תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

איך ניתן להיעזר ברשתות החברתיות לקידום האתר?

איך ניתן להיעזר ברשתות החברתיות לקידום האתר? הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, כולם נמצאים שם שעות רבות במהלך היום בין אם למטרה לשמה הם נבנו, כפלטפורמות חברתיות ובין אם לתוצאות לוואי שנוצרו בהן כמקום איכותי לשיווק ופרסום עסקים בעולם הדיגיטלי.

אז למי שלא מכיר, כאן נענה על השאלה: איך ניתן להיעזר ברשתות החברתיות לקידום האתר?

הרשתות החברתיות שהיום כולם נמצאים בהן יכולות להוות עבורכם את הרשת האולטימטיבית לפרסום ושיווק העסק שלכם. לא משנה אם הכוונה היא לפייסבוק, אינסטרגרם, טוויטר, טיק טוק, לינקדאין, יוטיוב פינטרסט או כל רשת חברתית אחת. אם אתם לא שם אתם לא קיימים.

איך זה עובד לטובת העסק שלך?

השיווק ברשתות החברתיות מאפשר לכם להיחשף בפני לקוחות פוטנציאליים שמתעניינים במוצרים או בשירותים שאתם נותנים וזאת על ידי פילוח קהל היעד שלכם בצורה מדויקת. למשל אם יש לכם חנות למוצרי תינוקות, קהל היעד שלכם יהיה הורים צעירים, אמהות או משפחות צעירות, קהל היעד שלכם פחות יהיה חיילים משוחררים או רווקים שמחפשים זוגיות. אז הבנתם את הרעיון לפילוח קהל יעד ולמה זה כל כך משמעותי לפרסם ברשתות החברתיות לקידום האתר שלכם.

מה הם היתרונות בקידום האתר באמצעות הרשתות החברתיות?

  • אנחנו מדברים על פלטפורמת זולות יחסית לפרסום.
  • מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם לראות עליכם יותר וכך לקבל תחושת אמון גדולה יותר בכם.
  • לפזר את הביצים של העסק שלכם בסלים שונים, אם גוגל ישנו את חוקי המשחק כפי שהם עושים לעיתים דחופות, אתם נשארים עם דרכים נוספות לקידום העסק שלכם ללא מעצור.

למה צריך לשים לב כשמקדמים את העסק ברשתות החברתיות?

כל רשת חברתית מתאפיינת שונה מהשנייה, פייסבוק למשל היא הרשת החברתית הגדולה ביותר מבין כל הרשתות החברתיות והיא מתאפיינת בהעלאת קישורים, תמונות ומידע. כולם נמצאים שם ולכן החשיפה של העסק שלכם הרבה יותר גבוהה שם. אינסטגרם, השנייה בגודלה מאופיינת בעיקר בהעלאת תמונות וסרטונים. אם בפייסבוק מעלים טקסטים לרוב, אינסטגרם עובדת על תמונות ומראה חזותי.

לסיכום, ניתן ואף מומלץ להיעזר ברשתות החברתיות לקידום האתר שלכם. אם אתם מתלבטים באיזו מדיה חברתית מומלץ לכם להשתמש אם אתם לא יודעים איך לפנות לכל זה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ואנחנו נעשה זאת עבורכם.

קידום אתרים לעסקים קטנים - גל ים סטודיו
בלוג

קידום עסקים קטנים באינטרנט

בימינו לעסקים קטנים במיוחד ועסקים בכלל קשה לשמור על הראש מחוץ למים ולשרוד. הנתון המדאיג שעל כל 10 עסקים קטנים 7 מהם ייסגרו בשנה בראשונה