תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

יועץ קידום אתרים SEO במה יכול לעזור לכם?

יועץ קידום אתרים ומומחה SEO במה יכול לעזור לכם? אם בניתם אתר וחסרה לכם תנועת גולשים רלוונטית אליו, יכול להיות שהאתר שלכם לא חשוף מספיק במנועי החיפוש עבור מילות חיפוש רלוונטיות.

האם האתר שלכם בנוי לקידום מקצועי בגוגל? אם לא – על האתר לעבור אופטימיזציה מלאה ועבודת קידום מתמשכת. כל זה נשמע לכם כמו סינית? אם כן, צרו קשר עם יועץ קידום אתרים!

בניתם אתר, ואף גולש לא מגיע אליו? אולי יש תנועה דלילה, אבל מספר הפניות ממנו לא מספק? בעלי עסקים וארגונים רבים נתקלים בבעיה הזו – הם משקיעים כסף רב בבניית אתר תדמית או מסחר מושקע, רק כדי לגלות שלא מגיעה אליו תנועה רלוונטית של אנשים.

אנשים חושבים כמו בסרט Field of Dreams שבוא נאמר המשפט הידוע ע"י השחקן קווין קוסטנר "בנה את זה ואנשים יבואו". ובכן, זה לא עובד ככה. בניית אתר, גם האתר היפה והמושקע ביותר בעולם, לא מבטיחה דבר בעניין הגלישה אליו והפניות ממנו.

ברוב המקרים, במיוחד עם אתרים חדשים, אבל גם עם אתרים וותיקים – הבעיה היא לרוב שהאתר המדובר לא מופיע בעמוד הראשון של גוגל עבור מילות חיפוש רלוונטיות. במילים אחרות, אנשים שמתעניינים בנושא של האתר, לא מוצאים אותו בעת חיפוש במנועי החיפוש השונים.

למה זה קורה? בדרך כלל, כי לא נעשתה באתר עצמו אופטימיזציה מלאה ועבודת קידום מקצועית, על מנת שגוגל בכלל ישים לב לקיומו של האתר וידרג אותו עבור מילות החיפוש הרלוונטיות.

יועץ קידום אתרים מקצועי

לפני שיוצאים לדרך של אופטימיזציה מלאה למנועי חיפוש, יש צורך לערוך מפגש ראשוני עם יועץ קידום אתרים, במהלכה מזוהות הבעיות העיקריות, המשמעותיות ביותר, המחייבות תיקון מלכתחילה. על מנת לקבוע את המשך תהליך האופטימיזציה לאתר, לתעדף ולפתח אסטרטגיית קידום במנועי חיפוש, תזדקקו לאדם שיוכל להסביר את כל זה בקלות ובפשטות. אדם גם נקרא יועץ SEO.

יועץ SEO הוא אותו מומחה לקידום אתרים, אך בעל השקפה רחבה יותר ומוח אנליטי. אם מדובר על יועץ קידום אתרים העובד בסוכנות, אז יש לציין כי בתפקיד זה תופסים אנשים בעלי כישורי תקשורת טובים, שכן לרוב עליהם להסביר לקוח מושגים טכניים הקשורים לקידום אתר, בשפה נגישה. כך יוצא שמדובר במומחה SEO מקצועי, הפועל כאלמנט מקשר בין הלקוח למבצע.

מהו תפקידו של מומחה לקידום אתרים?

עבודתו של יועץ קידום אתרים בין אם הוא מגיע מחברה לקידום אתרים או פרילאנס אינה מוגבלת בשום אופן רק ליצירת קשר עם לקוח. זהו אותו מומחה קידום אתרים רגיל שמנתח משאבים אינטרנטיים, בונה את הנתונים המתקבלים ועל בסיסו מפתח אסטרטגיה יעילה לקידום מוצלח לראש תוצאות החיפוש.

לא משנה כמה נדוש ופשוט זה נשמע – כדי להרוויח כסף, בין אם מדובר על קידום חנות וירטואלית או הפצת מידע על ידי פורטלי חדשות, אנחנו צריכים לקדם את האתר שלנו ל- 10 TOP של מנועי החיפוש. יותר תנועה פירושה יותר רווח. כמובן, ישנם כמה ניואנסים, כי אפילו זרם גדול של משתמשים לא מבטיח עלייה במכירות. כאן נכנסת לתמונה אופטימיזציה לאתרים (SEO), כמו גם איכות הכתיבה השיווקית באתר והקריאה לפעולה בתוכו, אשר לא רק מסייעים בהעלאת דירוג האתר בגוגל – אלא גם מנסה להמיר את הגולשים לפונים וללקוחות.

בנוסף לקביעת קהל היעד, יועץ קידום אתרים בגוגל מנתח את המבנה של דף אינטרנט שלכם, עורך ביקורת טכנית, בודק את הגדרתן של האופטימיזציה הפנימית והחיצונית. לרוב עבודתו של מומחה קידום אתרים נוגעת בנושא שיווק באינטרנט, בו עליו להבין לפחות ברמה טובה.

"חודשיים אחרי העבודה המשותפת התחלנו להרגיש תוצאות, היום לאחר שנה וחצי של פעילות משותפת אנחנו עומדים בערך על עשרה מושגים בעשרה מקומות הראשונים, פרצנו את תקרת הזכוכית של עצמנו, שברנו יעדים, הצבנו יעדים חדשים ואנחנו מרוצים מאוד!" ליעד אלימלך מנכ"ל, השותף והבעלים של חברת דוכן אוכל.

פיתוח אסטרטגיות לקידום אתרים בעזרת יועץ SEO

לקידום מוצלח של האתר, יש צורך לפתח אסטרטגיה ברורה: היכן להתחיל, מתי להתחיל, במה להשתמש, ממה להיפטר ועוד.

חשוב להסתמך על יותר מסתם תבניות ורשימות ביקורת מקוונות בעת החלטה על אסטרטגיה.

השפעת הפלטפורמה עליה בנוי האתר על קידומו

המצבים של האתרים תמיד שונים, לדוגמא אתרים שפותחו בעזרת בונה אתרים ויקס, בהם יהיה ניתן לבצע אופטימיזציה בסיסית.

יחד עם זאת, קידום אתרי ויקס בעזרת SEO, במיוחד בנושאים תחרותיים, הוא מסובך, בגלל מספר מגבלות וחסרונות תפקודיים מובנים בתוך מערכת בונה האתרים, שאינם מאפשרים להם לקחת עמדות גבוהות במנועי חיפוש. יש דרכים שבהן ניתן להתגבר על קשיים אלו, עם כל מיני "מעקפים טכניים" – וזוהי באמת המומחיות הנדרשת של יועץ קידום אתרים מקצועי.

ישנן כמובן עוד פלטפורמות פופולריות לבניית אתרים, ובראשה וורדפרס, שהיא כיום מערכת ניהול התוכן הנפוצה בעולם. לכל מערכת ניהול תוכן יש מעלות וחסרונות מבחינת SEO, ולכן עבור אתרים על פלטפורמות שונות יש לגבש אסטרטגיית SEO שונה.

יועץ קידום אתרים יודע לזהות מערכות ניהול תוכן על מעלותיהן וחסרונותיהן השונות, כמו גם לאבחן באופן פרטני את הבעיות והאתגרים בכל אתר. הוא יודע לגבש ביחד עם הלקוח את רשימת מילות המפתח הרלוונטיות לאתר, ולנתב עבודות של יצירת תוכן ממוקד עבור אותן מילות חיפוש.

בהמשך, יועץ קידום אתרים יכול לבצע או להעביר לקבלני משנה את הביצוע של קידום מחוץ לאתר עצמו, במסגרת עבודות של בניית קישורים, פרסום מאמרים, בניית נוכחות ברשתות החברתיות והעלאת סרטונים לאתרי שיתוף וידאו – המפנים כולם את האתר עצמו, ולפעמים אל עמודים ספציפיים באתר עצמו.

והכי חשוב: יועץ קידום אתרים מקצועי יודע מה אסור לעשות – לקנות קישורים מאתרי ספאם, להעלות תוכן לא מקורי, והשתמש בטקטיקות מפוקפקות לקידום האתר, אשר יכולות להזיק לא רק לקידום של האתר, אלא אפילו לעצם הנוכחות שלו במנועי החיפוש.

לכן צריך להיות מסוגל לפתח אסטרטגיית SEO כזו שתאפשר לכם להגיע לתוצאה כמה שיותר מהר ויעילה, וכמובן לעקוף את המכשולים שנוצרים בדרך. לשם כך אל תוותרו על פגישות הייעוץ עם מומחה ה-SEO שלכם, מאחר ובפגישות אלו אתם מעריכים את מצב אתר האינטרנט שלכם ואת "חוזק" המתחרים מולכם.

שירותי ייעוץ אאוטסורסינג ל SEO

אז מתי כדאי לקחת שירותי אאוטסורסינג (מיקור חוץ) למתן מענה של ייעוץ לקידום אתרים?

ישנם חברות אשר התמחותן הן בתחום עיסוקן אך למרות זאת היא בוחרת לפתוח מחלקה אשר תעסוק בתחום ה SEO, דבר זה הינו דבר לגיטימי, אך על מנת למקד את הפעילות ולבחון אותה לאורך כל השנה יש צורך שמישהו מקצועי שילווה את החרה או מי מטעמה, חברתנו ביצעה מספר פרויקטים לא מבוטל של ניהול מערך מחלקת ה SEO, כמו כן ניתרה באגים, ביצעה תהליכים מורכבים של אפיון פעילות SEO ו QA לצורך תיקון, פיתוח והובלת האתר למקומות ראשונים.

דפי נחיתה לעסקים
בלוג

דפי נחיתה לעסקים

כיצד לבנות דפי נחיתה לעסקים? דפי נחיתה לעסקים – אם אין לכם הרבה ניסיון (או בכלל) בתחום של בניית דפי נחיתה לעסקים, ככל הנראה הדבר