תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב אתרים עם גל ים סטודיו

לעיצוב האתר שלכם יש חשיבות מכרעת לכמה וכמה פרמטרים חשובים. ביניהם חוויית השימוש באתר, אחוזי ההמרה שבין גולשים ללקוחות, עידוד הלקוחות להישאר יותר זמן באתר ולבחון תכנים ועמודים נוספים באתר וכמובן גם איך רואים אתכם כלפי חוץ. אתר המעוצב בצורה ילדותית או לא מקצועית יזוהה מדי על ידי הגולש הממוצע, גם כזה שאינו מבין בשיווק ופרסום. עיצוב אתרים ייעשה על ידי מעצב אתרים מקצועי ומנוסה, הבקיא הן בתחום העיצוב והשימוש בתוכנות הגרפיות, הן בכתיבה ועריכת קוד CSS וכן בשימוש בפלטפורמות שונות לבניית אתרים בהן הוא עשוי להיתקל כמו וורדפרס למשל.

כמה טיפים חשובים לעיצוב האתר שלכם:

  • לוגו – הלוגו הוא הסמל של העסק שלכם ומה שמייחד אתכם לפני הכול מעסקים אחרים. חשוב לשלב את הלוגו באתר שלכם, עדיף בראש האתר. חלק מעדיפים באמצע וחלק מעדיפים לשלב את הלוגו לצד התפריט באחד הצדדים. זה כמובן תלוי בתבנית או בעיצוב האתר שלכם ובהעדפות שלכם.
  • צבעים ורקעים – השתדלו לא להשתמש ברקעים מיוחדים או טקסטורות כרקע אם לא צריך. עדיף להשתמש היום בצבעים חלקים ובשילוב של 2-3 צבעים לכל היותר בכל אתר. השתדלו להשתמש בצבעים נעימים ונוחים לעין וגם כאלה המשתלבים היטב עם צבע המיתוג שלכם (למשל הצבעים הבולטים בלוגו העסק שלכם).
  • הנעה לפעולה – הוסיפו כפתורים מעוצבים, באנרים מעוצבים הקשורים לעמודים מרכזיים באתר שלכם ואפילו אפשרות מעוצבת להרשמה לתפוצה. אלה יוסיפו לחוויית השימוש באתר ולאטרקטיביות שלו.
  • יצירת קשר – הוסיפו אפשרויות יצירת קשר במספר מקומות באתר. זה פשוט קשור לצבעים אך בהחלט קשור לעיצוב האתר שלכם. עיצוב אתרים מקצועי כולל מספר אפשרויות המונגשות לקהל המבקרים באתר ליצירת קשר עם העסק.

עיצוב אתרים מקצועי תוך שיפור חוויית המשתמש באתר:

חוויית השימוש באתר היא מונח מתחום הקידום האורגני ומעולם השיווק והפרסום בכלל. הוא יכול להתייחס לכל מוצר בכל תחום. בעולם השיווק הדיגיטלי אנו מייחסים לו חשיבות בתחום בניה ועיצוב אתרים. חוויית משתמש היא בעצם חוויית השימוש של הגולש באתר שלנו, החל מהרגע שהוא נכנס לאתר ועד הרגע שהוא עוזב אותו. השאירו את עיצוב האתר שלכם בידיים המקצועיות של מעצבי גל ים סטודיו כדי להבטיח לעצמכם חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר, יחסי המרה גבוהים יותר ואתרים מעוצבים ומקצועיים המשפרים את מיתוג העסק שלכם.

מיתוג עורכי דין
בלוג

מיתוג עורכי דין

איך ליצור מיתוג בצורה נכונה ביותר לך? מה הן הנקודות החשובות שאסור לפספס? על מה לשים את הדגש במשרד עורכי דין? בעלי עסקים רבים הבינו

רשתות חברתיות
שיווק עסקים - הבלוג

התוצאות שלנו

מקבץ קטן של התוצאות שלנו בקידום אורגני בגוגל     מאמרים נוספים: מה זה SEO? מחקר מילות מפתח עבור העסק בניית אתר מסחר