תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב אתרי תדמית

עיצוב אתרי תדמית – השפעה של עיצוב אתר תדמית במכירות ישירות מהאתר. אנשים רבים אינם מודעים לכמות ההשפעה שיש לעיצוב האתר על הלקוחות הפוטנציאלים. טעות נפוצה של בעלי עסקים מתחילים היא לחלק את התקציב בין תחומים שונים ולא להשקיע מספיק בנראות של האתר. במאמר זה נסביר כיצד עיצוב אתרי תדמית יכול להשפיע על המכירות בחברה.

עיצוב אתרי תדמית ומכירות

ברגע שיש לך צורך לפנות לאיש מקצוע לצורך בניית אתר תדמית או לבנות את האתר בעצמך (אם יש לך את הכישורים הנדרשים), ככל הנראה, אחת המטרות העיקריות שלך, היא להראות לאנשים שאתה "קיים" והאתר החדש הוא בעצם הפנים של החברה שלך באינטרנט.

כמו שציינו מקודם, לעתים, האנשים לא מבינים את החשיבות של העיצוב ועד כמה זה יכול להכריע האם העסק שלך יצליח באינטרנט או לא.

מתי בפעם האחרונה רכשת משהו דרך האינטרנט? תנסה להיזכר ולחשוב על כל תהליך הרכישה, מאז שמצאת את האתר ועד ללחיצת כפתור "שלם" באתר. מה משך אותך לקנות דווקא באתר הזה? למה לא המשכת לחפש מוצרים באתרים אחרים?

חשוב להבין כי כל התהליך קורה באופן תת מודע וחלק גדול מהאנשים לא יצלחו להצביע על דבר ספציפי שגרם להם לרכוש דווקא באתר הזה ואם תכריח אותם לענות, הם יתחילו לתת תשובות רציונליות כגון "המחיר היה משתלם", למרות שבפועל בכלל לא בדקו מחירים באתרים אחרים.

מאמרים נוספים:

אז הסוד הוא עיצוב ידידותי ונוח

ברגע שגולשים נכנסים לאתר שלא נראה להם אמין, הם מיד יוצאים ממנו ובטוח לא מקלידים את פרטי האשראי שלהם בשדות. אך תחשבו על זה, מה זה בדיוק "אמין", כיצד הגולש מחליט אם האתר מספיק "אמין"? הכל תלוי בעיצוב. ברגע שלקוח פוטנציאלי נכנס לאתר, הוא ישר שופט בתת מודע עד כמה העיצוב נראה מקצועי ואם לדעתו האתר נראה חובבני, מיד יצא ממנו ויעדיף לרכוש את המוצר באתר אחר.

על מנת שהאתר יראה מקצועי, חשוב שהצבעים באתר יתאימו לסגנון של המוצר והעסק. לדוגמה, אם מדובר על חברת הייטק, מאוד מוזר שצבע הרקע באתר יהיה ורוד – זה יצביע על חוסר מקצועיות מוחלטת והאנשים יחששו להשתמש בשירותים של חברה זו. עם זאת, במידה ומדובר על אתר שמשווק צעצועים לילדים, הרקע הורוד יכול להיות מעולה ומושך.

לסיכום, עיצוב אתר תדמית הוא עניין מורכב וחשוב למסור את העבודה למעצב מקצועי שידאג להפוך את האתר שלך למושך ולגרום לעסק שלך להצליח! נוסיף ונאמר כי במידה ותרצו לבצע קידום לאתר תדמית שתבנו חשוב לחשוב על ה SEO בצורה מקיפה יותר.

קידום אתרים בגוגל בשיראל
SEO

קידום אתרים בגוגל ישראל

קידום אתרים אורגני בגוגל – מה ההבדל בין אורגני לממומן? אז מה זה בעצם קידום אתרים בגוגל? קידום אתרים הוא בעצם SEO שהוא ראשי תיבות של

מיתוג מוצר
גרפיקה

מיתוג מוצר

למה מיתוג מוצר חשוב כל כך ואיך לעשות אותו בצורה נכונה? כאשר חברה מסוימת רוצה לפרסם מוצר חדש או לשנות תפיסה בנוגע למוצר קיים, החברה