תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

תוספים לוורדפרס (Add-ons) כולל בונוסים

תוספים לוורדפרס – כל מה שאתם צריכים לדעת! כל בונה אתרים ומי שמבצע קידום אורגני בגוגל יודע שביצוע אופטימיזציה לאתר הוא הצעד הראשון האיכותי לאחר הבניה שלו, על מנת לבצע קידום כמו שצריך נדרשת הבנה בתוספים.

רוב האתרים כיום הם אתרים מבוססי וורדפרס. ומערכת התוכן והניהול של וורדרפס מאפשרת התקנת תוספים לאתר שיכולים לשפר, להעשיר ולאפשר יכולות איכותיות לקידום האתר בגוגל, ובכלל לבניית חווית משתמש טובה. למה וורדפרס, איך מתקינים תוספים ובכלל איך ניגשים לתחום הזה? מיד תגלו את הכל.

תוספים לוורדפרס – נעים להכיר

לפני שנדבר על תוספים, כדאי שנכיר לכם את וורדפרס עצמה.

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מהמבוקשות ביותר והיא מוטמעת באתרים רבים.

היא מנוהלת על בסיס קוד פתוח והעובדה הזאת הפכה אותה למבוקשת לא רק אצל מפתחים ובוני אתרים, אלא גם אצל לקוחות שגילו שאתרי וורדרפס פשוט טובים יותר.

לאתר יכולת קבלת תוספים איכותיים המאפשרים הרחבת יכולות המערכת ועדכון שימוש פנימי בניהול של האתר, או סיוע בקידום גוגל.

התוספים מותקנים באתר ללא תשלום ומרחיבים את היכולות שלו בכמה תחומים. יחד עם זאת, לא כל תוסף מומלץ להתקין וכדאי לבדוק את מקוריות התוסף על מנת שזה לא ישמיד רכיבים אחרים במערכת וישבית אותו לחלוטין.

התקנת פלאגינים חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע בלבד המבינים בתחום ומכירים היטב כלים לקידום אתרים היות וטעות אחת קטנה, עלולה לגרום לתקלה באתר שלא תמיד ניתן לשחזר או לחזור אחורה ממנה.

כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיבצעו זאת, וודאו שהם אכן מוסמכים ומכירים היטב את כל הכלים הנדרשים לשם כך.

אולי יעניין אותך מאמר חדש ועדכני בנושא תוספים מומלצים לוורדפרס – הרשימה הטובה ביותר!

4 כללים שחשוב לדעת לפני שמתקינים תוספים באתר וורדפרס

כמו לפני כל פרויקט או אתר שאתם בונים, חשוב לעבור על כללים מהותיים שכדאי לדעת אותם לפני שמתחילים את התהליך. ולכן, גם בנושא של התקנת תוספים בוורדפרס יש כמה כללים מהותיים שמומלץ שתדעו:

  • גיבוי לפני התקנה – הדבר החשוב ביותר שצריך שתקפידו עליו לפני התקנת תוספי וורדפרס הוא גיבוי של האתר ומערכת התוכן. היות ולוורדרפס יש אופציה לגיבוי לתוכן ולקבצי המדיה, חשוב להשתמש באופציה הזאת. בנוסף, בצעו גם סנאפשוט לשרת הוירטואלי. הגיבוי יעזור לכם להעיר את המערכת באופן אפקטיבי וזריז אם התוסף שהתקנתם גרם לתקלות.
  • לפני שמתקינים, מוודאים דירוג – לכל תוסף יש דירוג. הדירוג הוא למעשה ביקורת וחוות דעת של המשתמשים בתוסף. נכון שהדירוג לא קובע את כל היכולות של התוסף, אך אם אתם רואים דירוג נמוך, סביר להניח שהתוסף לא איכותי כל כך, ואולי בחיפוש יותר מדוקדק תמצאו תוסף איכותי יותר.
  • כמות הורדות – התקנת תוספים לאתר היא פעולה יומיומית שמתבצעת על ידי אלפי מתכנתים, בוני אתרים ומנהלי תוכן. ולכן כמות ההורדות של התוסף היא בהחלט אינדיקציה איכותית לגבי האם התוסף איכותי, או לא. אם התוסף קיבל כמות הורדות משמעותית, תוכלו לראות שהוא איכותי. אם התוסף גם מדורג גבוה וגם בעלי כמות הורדות גבוהה, בחרתם נכון.
  • מתי התוסף עודכן לאחרונה – כשאתם בודקים את עדכוני התוסף, וודאו תאריך עדכון. תוסף שמעדכנים אותו באופן קבוע ובתאריך הכי מעודכן לאחרונה, הוא תוסף איכותי שאפשר לעבוד איתו. ונראה כי גם תומך במגוון של אתרים להם יש מערכת וורדפרס. וודאו גם כי התוסף אכן מתאים לוורדפרס, כי לא כל תוסף מתאים למערכת זו.

 ליווי מקצועי לאתר וורדרפס, למה זה הכי כדאי?

מן הסתם, באופן טבעי, אף אחד או אחת מאיתנו לא נולדים בוני אתרים, מנהלי תוכן או מתכנתים. ולכן, לכל אדם יש את המקצוע שלו והמקצוע שהוא בחר בו.

כך שאם אינכם שייכים למקצוע, אלא אתם בעלי מותג ויש לכם אתר ובסך הכל מעוניינים לקדם אותו כראוי.

ולדאוג לכך שיהיה אתר איכותי, מקודם, בעל חוויית משתמש טובה ופשוט פונקציונלי כל שעליכם הוא למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכך.

אנשי מקצוע טובים ואיכותיים ידעו לבדוק מיהם יצרני התוספים לפני שהם מתקינים את התוספים לפי פרמטרים אלו ואחרים שיש להם יכולת לדעת אותם ברמה הטכנית.

 איש מקצוע איכותי בתחום ידע גם לוודא האם יש לכם כבר תוספים דומים לפני ההתקנה ולא להעמיס על מערכת הוורדפרס עוד ועוד תוספים אלו ואחרים.

בנוסף, חשוב לבצע התקת תוספים באופן מוקפד ברמה הטכנית, כך שמומלץ שבכלל באופן כללי הדבר ייעשה על ידי אנשים טכניים מן השורה המבינים בתחום באופן מדוקדק, ויש להם נסיון רב בנושא.

ישנם תוספים רבים ושונים שפותחו עבור מערכות הניהול של וורדפרס המאפשרים למנהלי האתר, למתכנתים, מנהלי התוכן ובוני האתר להעשיר את האתר וליהנות מהפונקציונליות שלו במשימות השונות והמגוונות.

יחד עם זאת, יש לשים לב לסיכונים של אבטחת מידע, יציבות מערכת האתר, שינויים חזותיים ועוד. ולכן חשוב להקפיד על כללים אלו ככל שניתן על מנת למנוע תקלות מהותיות שיפגמו באתר, באיכות שלו העתידית והנוכחית.

איך לבחור את אנשי המקצוע הנכונים?

חברות בוני אתרים, מומחים לקידום אתרים בגוגל, מתכנתים או מנהלי אתרים, כותבי תוכן יחזיקו באמתחתם אנשי מקצוע הקשורים גם לנושא של התקנת תוספים לאתר וגם לנושאים אחרים הקשורים אל תחזוק מערכת התוכן.

תוכלו לקבל המלצות על בוני אתרים ואנשים מקצועיים בתחום בהנחה ואתם מכירים קולגות, או חברים בתחום זה. או על סמך אתרים איכותיים שראיתם ומצאו חן בעיניכם.

כמו כן, ישנן פלטפורמות דיגיטליות דרכן אפשר ואף רצוי לקבל אינדיקציה וחוות דעת אותנטיות, ואלו אף מוודאות את חוות דעת אלו על מנת שתהיינה נכונות ואמיתיות.

סמכו גם על תחושת הבטן שלכם, ועל הכימיה שלכם עם אנשי המקצוע. חברה מקצועית ואיכותית תלווה אתכם באופן מקצועי ותעניק לכם ביטחון וליווי מלא ללא דופי.

תוספים מגניבים לאתרי וורדפרס

  • כיווץ והקטנה של תמונות לאחר העלאת התמונות. יש לכם בעיה עם מהירות האתר? אחת הבעיות הנפוצות לכך היא כובד התמונות באתר, התוסף הבא סמאש עושה את העבודה, תוסף – smush  קישור להורדה
  • בעבר לא יכולנו לגבות את האתר אלה דרך שרתי האחסון של האתר, כיון קיים תוסף גיבוי שנקרה "אפ-דראפט" אשר נותן לכך מענה, באמצעות התוסף תוכלו להוריד גיבוי של האתר ולהימנע מהתסכול אם ייפרץ או ימחק האתר שלכם ביום בהיר, תוסף updraftplus קישור להורדה
  • מי לא אוהב שנעשים דברים בצורה נוחה וחלקה, העורך הקלאסי נותן לכם את הנוחות המרבית והיתרון של העורך הוא שהוא נראה ממש כמו word, הוא ממש קל לשימוש עם מלא מלא הורדות, Classic Editor – קישור להורדה

לחיפוש והורדת תוספים בצורה עצמאית

על מנת להרויד בצורה ישירה ולראות את הסיפרייה של התוספים הקיימת בוורדפרס יש לבצע את הצעדים הבאים:

1.להגיע לאזור לוח הבקרה, ללחוץ תוספים ולאחר מכן הוספת תוסף

הוספת תוסף חדש

2.לאחר מכן תוכלו לבצע חיפוש בסיפריית התוספים של וורדפרס את התוסף שאתם מעוניינים בו, אל תשכחו לבצע חיפוש ולקרוא על התוסף לפני הורדה שלו.

חיפוש בסיפריית התוספים

בהצלחה

מכירת לידים לעסקים איכותיים
ppc

מכירת לידים לעסקים באינטרנט

מכירת לידים לעסקים באינטרנט – איכות היא לא מילה גסה! – מכירת לידים באינטרנט – זקוקים ללידים איכותיים? הגעתם למקום הנכון! לידים לעסקים – בגל

מחירון בניית אתרים
מחירון

המחירון העדכני לבניית אתרים ל-2022

מחירון בניית אתרים, המחירון העדכני לבניית אתרים ל-2022 – העלות של בניית אתרי אינטרנט מתעדכנת מדי שנה ותלויה בשורה ארוכה של פרמטרים. במאמר הבא נסביר