קידום עסקים קטנים

קידום עסקים קטנים למען הקהילה החלטנו לפנק!

אנחנו עושים צעד גדול למענינו וגם למען קידום עסקים קטנים בצפון, בדרום ובמרכז. תוך שימת דגש במטרה אחת שעומדת לנו (וגם לכם) מול העיניים והיא לשים סוף לאי היכולת של העסקים הקטנים לקחת את השירות השיווקי הטוב ביותר שקיים, בעלות ששווה לכיסם ובצורה מודולרית אשר תיתן מענה לנו כחברת שיווק בתחילת הדרך עם תגמול קטן וללא רווח משמעותי ובהמשך הדרך בגדילת העסק כחלק מהפירות אנו נתוגמל ע”פ התוצאות. מפה הגלגל התחיל להתגלגל וגרם למציאת פתרונות משמעותיים שיכולים לתת לך כעסק קטן את השקט הנפשי וללא עלות גבוה באמת לשווק את עצמך ובכבוד הראוי לעסק שלך.

“אנו מאמינים בכוח רצון שלך להצליח, כעסק קטן יש לך הרבה מה להפסיד

לכן אנחנו לא רוצים שתפסיד ונעשה את כל המאמצים לתמוך במקומות שאנו יכולים וטובים בהם”

עד לכאן עם ססמאות, אז מה אנו מציעים לעסקים קטנים?

אז נתחיל בהגדרה ובקריטריונים שלנו לעסק קטן, מבחינתנו עסקים קטנים נכנסים לקטגוריות הבאות ואלו הן התנאים שלנו לתת לך שירות מוזל משמעותית,

  • עסקים שצריכים לעזרה השיווקית האינטרנטית שלנו, ולאחר תהליך בדיקה קצר נדע שהם אכן מתאימים לסוג הפעילות שאנו מציעים
  • מחזור עסקי של כ 10,000 ש”ח בחודש בממוצע, 120,000 ש”ח שנתי מינימום
  • עסקים קטנים שנותנים שירות או מוצר כלשהו
  • עסקים עם יכולת גדילה להגיע למחזורים גדולים ולעסק רווחי יותר
  • עסקים בעלי חוזקות ויתרונות על פני המתחרים

קידום עסקים קטנים

אם הגעתם עד לשורות אלו אז כנראה שאתם חושבים נכון ואתם מוכנים לטוס מעל כולם! ואנו מברכים אתכם על כך.

להלן החבילות אותם אנו מציעים לקהל לקוחות שמתאימים לקידום עסקים קטנים

קידום אורגני בגוגל:

קידום ע”פ משקל: בצורה זו תוכלו לקצר חבילה ע”פ הצורך ויכולת התקציב, הקידום מתחיל מקידום אורגני של ביטויי בודד ועד עשרות של ביטויים, לדוגמה תוכלו לקבל שירות עבור ביטויי בודד ב 350 ש”ח. את הביטוי אנו בוחרים במטרה שיהיה זה ביטוי שיוכל להביא לכם עבודה והנוכחות שלו בעמוד הראשון תביא תוצאות, אחרת לא עשינו שום דבר. ברכישת עסקה בודד של ביטוי אחד אין התחייבות, אך יש לקחת בחשבון שאת התוצאות ניתן יהיה לראות רק לאחר כ 6 חודשי עבודה.

קידום אורגני ב 250 שקלים

חבילת עיצוב גרפי לעסקים קטנים

גם אם אתה עסק קטן אתה חייב למתג את עצמך, אם בעיצוב הלוגו, עיצוב אתר האינטרנט, כרטיס ביקור..אנו מאמינים שכדאי לך לקחת שעות עבודה על מנת לא ליפול במלכודת שלא תדע מה התשלום הסופי שתשלם, בנינו במיוחד לעסקים קטנים חבילת מיני, חבילה זו כוללת 5 שעות חודשיות ובה תקבל שירות שוטף של עיצוב גרפי, אתר אינטרנט, כרטיס ביקור, עיצוב חתימה למייל יכולה להסתכם בכ 10 שעות עבודה, שעת עבודה שלנו שוות ערך ל 120 שקלים לעסקים קטנים בלבד!

עיצוב ומיתוג כ 600 שקלים

בשלב זה אלו הם ההצעות שלנו עבור קידום עסקים קטנים, אנו מניחים שתמיד יהיו לנו חבילות מעניינות למגזר העסקי הקטן, נשמח לתת מענה ולבנות משהו מיועד ומודולרי במיוחד עבור העסק שלך, פנה אלינו על מנת לבדוק התכנות הדדית בטופס צור קשר למטה, תודה על זמנך ובהצלחה 🙂

Save