פרסום בגוגל - קמפיין ממומן (ppc)

להיות במקום הראשון ע"י פרסום בגוגל (pay per click)

GalyamStudio הנה חוד החנית בתחום הפרסום בגוגל, לנו היכולת לספק שירותים בגוגל מקצה לקצה, החל משלב האיפיון והקמת הקמפיין ועד ניהולו כולל אופטימיזציה יומית/שבועית או חודשית לצורך שיפור התוצאות ובעיקר בשיפור נתוני ההמרה. GalyamStudio מנהלת מספר רב של קמפיינים ממומנים בגוגל בתקציבים גדולים וקטנים כאחד. 

יכולת צוות GalyamStudio היא פנומנלית, עם ניסיון שצברנו מעל לעשור ומתודת עבודה רבת שנים, הכוללת שיקוף ומענה מהיר ללקוחות מלבד תוצאות בפועל.

מקום ראשון

תהליך פרסום בגוגל

ניתן לראות תוצאות בקמפיין ממומן בטווח הקצר ובתקציב שנקבע, לפני שנתחיל לירות לכל הכיוונים נזקק ונדייק את הצרכים של העסק שלך. יש לנו שאלון מובנה שיכול לעזור לנו וגם לך להבין את העסק שלך יותר טוב ולחסוך לך הרבה כסף, כאשר נבין לקראת מה אנו הולכים יהיה לנו יותר קל, לך יותר נוח וללקוחות שלך יותר ברור.

ההבדלים בין קידום אתרים בגוגל אורגני לפרסום בגוגל

ב- GalyamStudio מרכזים עבורך את כל שירותי הקידום בדגש על גוגל תחת קורת גג אחת. אנו מאמינים שהשיטות משלימות אחת את השנייה ושאפשר להשיג איתן מטרות שונות, לכן כדאי להתייעץ איתנו. עם זאת, עדיין חשוב להכיר את ההבדלים בין קידום אורגני (SEO) לקידום ממומן (PPC, או פרסום בגוגל):

  • אופי הקידום – קידום ממומן הוא פרסום שבו עסק משלם לגוגל כדי שבתמורה הוא יציג את המודעה בראש תוצאות החיפוש. לעומת זאת קידום אורגני מבוצע כדי לגרום לגוגל להחליט בעצמו לדרג את האתר גבוה יותר בתוצאות החיפוש.  
  • תשלום – פרסום בגוגל עולה כסף ותריך להכין תקציב מתאים, בעוד קידום אורגני לא כרוך בתשלום ישירות לגוגל, למעשה התשלום היחידי הנו עבור חברה לקידום אתרים בלבד.
  • הצגת תוצאות – מודעות ממומנות מופיעות ראשונות ויש לידן סמל קטן של "מודעה", בעוד המודעות האורגניות מופיעות אחריהן.

בשורה התחתונה, הקידום האורגני מביא לחשיפה בלתי מוגבלת, הוא מפתח את האתר כנכס שאותו אפשר למכור בהמשך והתנועה שמגיעה ממנו איכותי. לעומתו, קידום ממומן (פרסום בגוגל) מביא תוצאות מיידיות, ממוקד בקהלי יעד רלוונטיים בלבד, לא דורש השקעה באתר וניתן להפנות ממנו לדף מכירה או דף נחיתה קצר וקולע.

seo google

שאלות תשובות פרסום בגוגל

המלצה שלנו? להשקיע בקידום ממומן בשילוב קידום אורגני בגוגל ולהוריד תקציב לאחר שהגעת לתוצאות טובות בקידום האתר בצורה אורגנית.

בפרסום בגוגל התוצאה מהירה יותר מתהליך של קידום אורגני, ניתן לקדם בצורה לוקאלית, ניתן למדוד החזר השקעה ותוצאות לטווח קצר ומהיר יחסית. ניתן להיות ראשון ברוב מיתות המפתח שנבקש, זה רק עניין של תקציב.

על מנת לענות לשאלה זו אנו צריכים לבחון את האתר. במידה וכן נבצע אופטימיזציה והתאמות כדי שהפרסום יהיה אפקטיבי, מהיר ומשתלם.
במידה ולא – ניתן יהיה להקים דף נחיתה זמני רק לצורך הפרסום, ייתכן וזה יהיה נכון בכל מקרה, מניסיון דף נחיתה ממודק מוצר/שירות ומדיוק יותר, תוסיפו לכך שאין בו "הסחות דעת" כגון תפריט, דפים נוספים וכד 

טוב ששאלת, אנו מבצעים מיני מחקר מילות מפתח לפני הצעת מחיר על מנת להבין את העולם שלך, להבין את הצרכים ולאפיין, לאחר מכן כשסגרנו ויצאנו לדרך נבצע מחקר מעמיק לכל עולמות התוכן שלך, לא נקים את הקמפיין ונצעוד את הצעד הבא לפני שנדע לקראת מה אנו הולכים.

תבקש המלצות, תראה אם יש לך כימיהעם החברה בה תבחר. בנוסף, חברת הפרסום הנכונה עבורך היא זו שתרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית ובעיקר זו שתבין את הצרכים שלך גם עכשיו וגם בשלבים מתקדמים יותר.

בין 5 ימים הקמה ומחקר מילות מפתח לבין 10 ימי עבודה. עם המומחים של GalyamStudio, התהליך יהיה כמה שיותר קצר ואת התוצאות יהיה אפשר לראות כמה שיותר מהר. במקביל, נקים עבורך את דף הנחיתה (במידת הצורך), נאפיין פעילות, נכתוב תוכן (במידת הצורך) ועוד.

יש לנו ניסיון של כ 15 שנה, אנו מנהלים קמפיינים בעשרות ומאות אלפי שקלים, יש לנו יכולות וקשת רחבה של פתרונות מלבד ניהול קמפיין בגוגל, הן ברמה הגרפי, קריאייטיבית, והן ברמה הטכנית לפצח כמעט כל דבר, מעיצוב, פיתוח, כתיבה, SEO, ועוד.

לקוחות מדברים עלינו

סרטון המלצות ע"י יקב אדיר, לידרס, רוית פרנק, רייזר הצפון, מאה אחוז, גולד טים, דוכן אוכל. השירותים: עיצוב גרפי, קידום אתרים אורגני, ניהול קמפיינים, פרסום בגוגל, מיתוג, בניית אתרים

מיקומי לקוחות שלנו (תוצאות אורגניות)

שם החברה ביטוי עמוד ראשון

תאורת אווירה
כיור קרמיקה
כיורים מונחים
כיורים מעוצבים
שם החברה ביטוי עמוד ראשון

יקב בצפון
יין אדום מומלץ
יקב מומלץ בצפון
יקב כשר בצפון
שם החברה ביטוי עמוד ראשון

 

רייזרים בצפון
טיולי רייזרים בצפון
טיולי טרקטורונים
טיול רייזרים זוגי
לוגו גל ים סטודיו צבע שחור

מלא/י פרטים

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

רגע לפני שאתם הולכים מכאן

אנחנו נשמח לתת לכם ערך
אם ברמת השירות, זמני התגובה שלנו והיכולת לאפיין את כל התהליך מולכם ולתת לכם מוצר פשוט יותר חכם וטוב.
מלאו פרטים ונתראה בצד השני!

צריכים עזרה?

מלאו פרטים עכשיו!
ותקבלו שיחת ייעוץ חינם

Call Now Button