תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב לוגו לעסק

החשיבות של עיצוב לוגו לעסק

למה עסק צריך לוגו? שאלה חשובה שבעלי עסקים רבים לא תמיד מודעים לסיבות השונות שבגללן עסקים צריכים לוגו לעסק שיסייע להם במיתוג העסק. למעשה כל עסק צריך לוגו ואין כמעט עסק שאין לו לוגו. הסיבות לכך הן חשובות וברורות: הלוגו מסייע במיתוג העסק והוא נמצא בחזית הביטוי הגרפי של העסק. לוגואים נמצאים בכל צורות המדיה, בין אם מדובר במדיה מודפסת כגון: פליירים, רולאפים, כרטיסי ביקור, הלוגו של העסק יכול להופיע על מוצרים שונים כמו עטים, לוחות שנה ועוד. הלוגו נחוץ גם במדיה הדיגיטלית כמו: אתר האינטרנט של העסק, פרסומות בגוגל, פרסומות ברשתות חברתיות ועוד. לוגו טוב לעסק משמש לא רק כחלון ראווה של העסק אלא גם כסימני דרך שמופצים בכל מקום בכדי למשוך לקוחות פוטנציאלים אל העסק. כל העסקים צריכים לוגו והלוגו צריך לדבר בשפה ברורה שמעבירה את המסר החשוב ביותר של העסק.

דוגמאות לעיצוב לוגו לעסקים שבחרו בגל ים סטודיו

עיצוב לוגו לעסק בחינם?

אחת הטעויות הקריטיות שבעלי עסקים חדשים עושים היא לעצב לוגו לעסק בחינם. הם גולשים לאתרי אינטרנט שונים המציעים אפשרות לעצב לוגו באופן עצמאי ובחינם, מעצבים לעצמם לוגו לעסק ולא מבינים שהלוגו החינמי רק מזיק לעסק שלהם. עיצוב לוגואים באופן עצמאי הוא טעות משום שהלוגו צריך לבטא מסר שידבר ללקוחות הפוטנציאלים. עיצוב של לוגו מתאים לעסק דורש הליך מובנה ומסודר של עיצוב הלוגו. כמו כן, הלוגו החינמי בדרך כלל יהיה ברזולוציה נמוכה כך שהוא ממש יראה רע במדיות פרסום מודפסות וגם בדיגיטליות בהן נדרש גודל גדול יותר של לוגו. אם אין לכם ידע וניסיון מקצועי בעיצוב לוגו, אל תנסו לעצב לוגו לעסק בחינם. פנו למעצב גרפי מקצועי.

דוגמאות לעיצוב לוגו לעסקים שבחרו בגל ים סטודיו

         

השיטה שלנו לעיצוב לוגו לעסק קטן או עסק גדול

במהלך השנים בהם אנו פועלים בתחומים השונים של שיווק, קידום ומיתוג עסקים, רכשנו ניסיון רב בזיהוי צרכים של עסקים. בין אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים, יש לנו דרך ושיטה המאפשרת לנו למקסם את ההשפעה של תהליך המיתוג עבור עסקים. השיטה שלנו לעיצוב לוגו לעסקים עובדת כלדקמן:
  • יצירת בריף תמציתי אשר מתאר את תחום העיסוק של העסק.
  • עבודת מחקר מעמיקה שמטרתה להכיר את התחום בו פועל העסק, לזהות את מאפייני קהל היעד, מאפייני מתחרים, היסטוריה של העסק ועוד.
  • סיעור מוחות שמטרתו לקבל כמה שיותר רעיונות מכמה שיותר אנשים שעשויים להיות הלקוחות הפוטנציאלים של העסק.
  • יצירת סקיצה גרפית בסיסית המתמצתת את הרעיונות והמסרים שהועלו מסיעור המוחות ועבודת המחקר.
  • העברת הסקיצה הגרפית הבסיסית ליצירה דיגיטלית איכותית.
  • העברת 3 סקיצות מוכנות לאישור הלקוח ובמידת הצורך מבצעים תיקונים.
  • העברת הלוגו הסופי אל הלקוח המרוצה.

מה טווח המחירים של לוגו מעוצב לעסקים

מחיר עיצוב לוגו משתנה בהתאם לתחומים השונים בהם פועל העסק.

לוגו מעוצב לעסק חדש או עסק קיים

מעוניין בלוגו לעסק חדש? או שאולי יש לך כבר עסק עם לוגו שלדעתך לא עושה את העבודה המתאימה ולא ממתג את העסק שלך בצורה הנכונה? אם התשובה לאחת מהשאלות היא חיובית, השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי. או שאתה מרגיש שהלוגו הנוכחי של העסק שלך לא עושה את העבודה, דבר איתנו. בשיחה טלפונית אנו נברר את צרכי העסק שלך ונתאים לך את הלוגו המושלם לעסק שלך.