תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מיתוג רכב

למה להשתמש במיתוג רכב, שילוט או עיטוף רכב ואיך לעשות את זה נכון

בעלי עסקים רוצים לחשוף את העסק שלהם לפרסום כמה שיותר, אנחנו רוצים להיכנס לתודעת לקוחותינו, אנחנו רוצים להיחשף בפני אנשים שלא הכירו את החברה שלנו לפני כן ואנחנו רוצים בסופו של יום להעניק את השירותים שלנו לכמה שיותר אנשים מה שיגדיל עבורנו את הרווחים בחברה. מיתוג רכב היא אחת השיטות היעילות למיתוג החברה שלכם.

עם מיתוג רכב זו דרך מעולה להגדיל את הנוכחות והמודעות של החברה בפני לקוחות ואפילו ליצור אינטראקציה עם לקוחות חדשים. הרכב חשוף בפני עיני העוברים והשבים כל היום והוא נוסע ממקום למקום מה שמאפשר לאנשים מאזורים שונים בארץ להיחשף לפרסום המופיע עליו. בין אם מדובר בחברה קטנה בעלת מספר מצומצם של רכבים ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בחברה בעלת צי רכבים גדול מיתוג רכב זו דרך נכונה יעילה לטווח ארוך לפרסום חברתכם.

מיתוג רכב אינו מסתכם אך ורק במדבקה המציינת את שם החברה. אם אתם כבר משקיעים במיתוג רכבי החברה, שילוט הרכבים שלכם אתם רוצים שזה יהיה מוצלח, עמיד לאורך זמן וישמש עבורכם צינור פרסום נוסף לחברתכם. מכבר לכך מדובר באריזה גרפית ושידור ערכי המוסף של החברה, ניתן להעביר מסר מדיוק יותר על מנת שהעוברים והשבים יוכלו להבין במבט אחד במה אתם עוסקים, אלו שירותים או מוצרים אתם מוכרים.

מוזמנים לצפות במיתוג לרכבים שכבר עשינו עבורם אריזה גרפית למשאית, רכב הפרטי או עיטוף רכב מסחרי

מה כדאי לשים לב כשעובדים על מיתוג, פרסום על רכב?

השתמשו בלוגו החברה, התייעצו עם מעצב/ת גרפי מקצועי ומיומן, המדבקה שתהיה על גבי הרכב שלכם הולכת להישאר שם זמן רב ואתם רוצים גרפיקה איכותית כשמדובר במדבקת לוגו לרכב כמו בחברות היי טק ובוודאי כשמדובר על עטיפת כל הרכב כמו שאנחנו רואים על משאיות הובלה וכדומה.

איכות גבוהה תעניק לכם ראש שקט לאורך זמן, אתם רוצים שמי שמדביק את המיתוג לרכב שלכם יהיה איכותי, אמין וישתמש במדבקות עמידות. חשוב לבדוק את אחריות נותן השירות, הן מבחינת גווני המדבקה והן מבחינת עמידותה לשריטות וקילופים. מדבקה טובה ואיכותית מאפשרת לכם להשקיע בפרסום פעם אחת והרכב כבר יעשה את שלו.

ישנם הרבה חברות בשוק המספקות שירותי מיתוג רכב, פרסום על רכב מסחרי, פרטי או משאית, בקשו לראות דוגמאות של רכבים שהם מיתגו, בקשו שמות חברות שהם ביצעו עבורם מיתוג רכבים (אולי כבר ראיתם אותם בדרכים) וכך תוכלו לבחון בעצמכם אם אתם מרוצים ממה שראיתם או התקשרו לצוות המומחים של גל ים סטודיו בטלפון 073-758-1700 ואנו נשמח לייעץ לכם.

דף נחיתה
wordpress

תכנון וביצוע דף נחיתה

תכנון וביצוע דף נחיתה – כמה חזרות, תכנון וסובלנות היו צריכים ב NASA על מנת שנגיע לרגע הזה שניל ארמסטרונג יגשים את החלום של כולנו

סליידר של פלאייר
עיצוב באנר

עיצוב פליירים – מי קהל היעד?

עיצוב פליירים – מי קהל היעד? עובדה מצערת! בארץ ובעולם צצים בתי עסק כמו פטריות לאחר הגשם, חלקם מצליחים ואחרים נאלצים להיסגר עקב התחרות הקשה