תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים – בניית אתרים הייתה בעבר שונה, שכן פעם כאשר גלשו באינטרנט זה קרה דרך המחשב הנייח שזה מה שהיה במרבית המקומות ולעיתים רחוקות ממחשב נייד ובטלפון הסלולרי כלל לא הייתה גלישה באינטרנט וטאבלט לא היה.

היה דפדפן אחד מקסימום שניים ובניית האתרים הייתה פשוטה ובסיסית ביותר והרבה פחות מתוחכמת ומתקדמת מהבניה שיש היום. במהלך השנים התפתח נושא הגלישה באינטרנט והיום ניתן לגלוש ממחשב נייד עם מסך בגדלים שונים, בטלפון הנייד, דרך דפדפנים שונים ואפילו בטאבלט ואתר אינטרנט אינו נראה אותו דבר בכל אחד מהמכשירים אלא אם מדובר על אתר רספונסיבי אשר נבנה בצורה המתאימה את התוכן למכשיר בו משתמשים ויוצרת חווית גלישה אחרת למשתמשים באתר.

חווית גלישה באתרים, מה זה אומר ולמה זה חשוב

כאשר אדם נכנס לאתר חשוב לו שחווית הגלישה תהיה טובה ונעימה, אתר אשר מעוצב בצורה נכונה, נעימה ומזמינה יגרום לכך שהגולש יישאר באתר זמן רב יותר ויצרוך את מה שאותו אתר מציע לו. יש לכך חשיבות גדולה שכן ככל שאדם נשאר באתר עצמו יותר זמן כך גדל הסיכוי שהוא יקנה את מה שהאתר מציע בין אם מדובר על  מכירה של מוצר או של שירות.

כאשר גולש נכנס לאתר באמצעות הטלפון הסלולרי למשל, ורואה את התכנים בצורה מקוטעת, התמונות לא עולות בצורה תקינה, התוכן עולה לאט מדי או שנתקע, לא ניתן להגדיל ולהקטין את הטקסט ועוד שלל תופעות אשר קורות כאשר האתר אינו מותאם למובייל חווית הגלישה שלו נפגמת וסיכוי גבוה שהוא יצא מהאתר תוך זמן קצר מאוד ולא יחזור אליו. משום שאנשים רבים היום גולשים באמצעות הטלפון הנייד ולא ישירות ממחשב נייח או נייד יש חשיבות רבה לאתר רספונסיבי מותאם למובייל.

בניית אתרים רספונסיביים –  מה זה אומר בדיוק?

אתרי אינטרנט הם דבר שקיים כמעט לכל עסק לא משנה מה תחום העיסוק. כאשר בעל עסק או ארגון בוחרים לבנות אתר אינטרנט, השלב הראשון כולל בניה של אתר מותאם לגלישה במחשב נייד או נייח אשר עובר התאמות ונראה אותו דבר בדפדפנים שונים. בהמשך האתר עובר התאמה על ידי בונה האתר כך שהוא יתאים את עצמו למכשירו בו משתמשים כדי לגלוש בו בין אם מדובר על טלפון נייד או טאבלט.

למעשה האתר מגיב ומשתנה בהתאם למקום בו צופים בו ומתאים את עצמו בין היתר לגודל המסך. אתר מותאם לעיתים נראה מעט שונה כאשר גולשים בו במחשב, בטלפון הנייד או בטאבלט אך אדם אשר נכנס אליו ידע ויזהה כי מדובר אכן באותו אתר בדיוק שכן ישנו שימוש באותם אלמנטים בדיוק, התכנים יראו טוב על הצג בכל מכשיר, הוא יעלה במהירות תקינה, התמונות יוצגו כפי שצריך וכל הטקסטים והתכנים השונים יהיו נגישים.

מיתוג סטארטאפים - גל ים סטודיו
בלוג

מיתוג סטארטאפים

איך להביא מיתוג סטארטאפים שיניב תוצאות מהר? אנחנו חיים בעולם דיגיטאלי, הכל צריך להיות מהיר, איכותי והתחרות רק הולכת ומאתגרת יותר ויותר. מיתוג סטארטאפים מוצלח

בניית חנות וירטואלית
wordpress

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית וורדפרס – מעוניין לבנות חנות וירטואלית לעסק? בתחום החנויות הווירטואליות קיים מגוון מאוד גדול של אפשרויות עבור בניית חנות וירטואלית לעסק. קיימות