תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

יועץ קידום אתרים

יועץ קידום אתרים יכול לסייע לכם במקרים רבים, בין אם אתם לא סומכים על חברת הקידום הנוכחית שלכם וחושדים שהעבודה לא מתבצעת כראוי ובין אם אתם רוצים לבצע את עבודת הקידום בעצמכם וזקוקים לייעוץ מקצועי בתחום. חשוב להבהיר ששירותיו של יועץ קידום אורגני הוא לייעץ לכם ולחוות דעת מקצועית ולא לבצע את העבודה במקומכם (לצורך כך אתם יכולים לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים).

במקרים רבים בהם בעלי אתרים מפחדים לשים את כספם ומבטחם בחברות קידום אתרים מחשש ליפול על חברה לא מקצועי שרק תבזבז להם זמן וכסף רב הם פועלים תחילה ליועץ קידום אתרים ומשם ידעו כיצד להתנהל מול חברת הקידום ולעקוב אחר עבודתה או כאמור לבצע את עבודת הקידום בעצמם בהתאם לרצון שלהם.

רוצים ללמוד יותר על קידום האתר שלכם לפני שאתם מקדמים אותו בעצמכם?

במידה והחלטתם לקדם את האתר שלכם בעצמכם תוכלו להתייעץ עם יועץ קידום בגוגל שיש לו את הידע המקצועי והניסיון, שהוא חי את התחום וער לעדכונים השונים של גוגל במנועי החיפוש ולפרמטרים המשמעותיים לצרכי הקידום.

לפני שתקדמו את האתר שלכם בעצמכם חשוב לא רק לצבור ידע בתחום כדי לדעת מה לעשות, אלא מוטב לכל הפחות להתייעץ עם יועץ קידום אתרים מקצועי שיעזור לכם לבצע התאמות שונות באתר ויכווין אתכם עם המלצות לגבי המשך העבודה על קידום האתר.

לצורך העניין חשוב שיהיה לכם בסיס טוב ובסיס טוב הוא שהאתר שלכם יהיה תקין, ככל שהחברה שביצעה לכם את בניית אתר האינטרנט היא טובה ומבינה ברמת ה DNA שלה בקידום אתרים ולא רק בבניית אתרי אינטרנט יפים כך טוב יותר, ז"א לחברה שבנתה לכם את האתר צריך להיות הבנה וידע בסיסי בתחום קידום אתרים בגוגל.

מרגישים שחברת הקידום לא מספקת לכם תוצאות?

לצערנו הרב יש לא מעט חברות קידום אתרים אשר עושות שימוש בטכניקות קידום מפוקפקות או פשוט מבצעות עבודת קידום מאוד שטחית ופשוטה שברוב המקרים אל מובילה את האתר לשום מקום. כמעט בכל תחום ניתן להקפיץ אתר לדירוגים 20-30-40 גם עם עבודת קידום שטחית (בעיקר בתחומים בהם יש תחרות בינונית ומטה) אולם כדי להגיע לתוצאות הראשונות ובאמת ליהנות מפירות הקידום ולזכות לקהל גולשים המגיע דרך גוגל לאתר שלכם – צריך לבצע את העבודה בצורה מקצועית. אם אתם חושבים שהזמן עובר, הכסף שלכם עובר בזמן מדי חודש לחברת הקידום אבל בפועל עבר מספיק זמן ואין תוצאות – ייתכן ואתם רוצים להתייעץ עם יועץ SEO מנוסה שיעבור על האתר שלכם, יראה שהעבודה מתבצעת כראוי, שמילות המפתח המקודמות הן הנכונות והמתאימות עבורכם (וגם כאלה עם נפח חיפוש ולא ליופי) ועוד.

המלצה שלנו, על מנת לבחון את החברה שעושה לכם את עבודת הקידום היא לרכוש כלים מקצועיים ולבחון אותה, הדבר אומנם יצריח מיכם להיות מקצועיים יותר וללמוד את התחום אך לאחר מכן כנראה שכבר לא יוכלו לעבוד עליכם. להתחלה היינו ממליצים לכם להתחיל עם תוכנת ahrefs או majestic, ולאחר מכן ללמוד גם את התוכנות keywordtool

כאן תוכלו קצת ללמוד על נתונים ש ahrefs נותנת (הדגמה ל 5 פיצ'רים חינמיים)

יועץ קידום אתרים במקרה של ענישה:

לצערנו הרב הרבה אנשים הפועלים לבד לקידום האתר שלהם, ללא עזרה מקצועית ואפילו ללא הכוונה מקצועית של יועץ קידום אורגני מנוסה עשויים לחטוף ענישה מגוגל מה שיגרום להם לא רק לרדת בדירוגים אלא במקרים רבים להיעלם מתוצאות החיפוש בכלל. תופעה זו נקראת בדרך כלל "כניסה לארגז החול של גוגל".

כאמור יכולות להיות לכך סיבות רבות, לרוב גם רעות וקשה מאוד לצאת מארגז החול של גוגל אולם עם ייעוץ קידום אורגני מקצועי וביצוע פעולות שונות ניתן יהיה להחזיר את האתר לסורו בהדרגה, להסיר את השורשים הרעים והמקולקלים הפוגעים באתר, לעדכן אותו בתוכן חדש ואיכותי ולבצע עבודה נכונה ומקצועית של הקידום והטיפול באתר.

כך אולי תוכלו לחזור למקומות הראשונים בגוגל בעתיד ולהימנע מחזרה נוספת לאזור שבו אתם לא רוצים שהאתר שלכם יהיה.

עיצוב מבנה UI האתר משפיע משמעותית על הקידום

נכון להיום גוגל בוחן את האתר במספר פרמטרים, חלק מהן הוא עיצוב האתר ברמת המובייל והדסקטופ, המשמעות של כך היא מאוד פשוטה, אם היה גולש וצפה באתר דרך המובייל ומצא כי התמונות לא מוצגות כראוי או התוכן משמע הגולש יצא בגלל אי נוחות למשתמש וגוגל בוחן את ההתנהגות של הגולש, ז"א אם שהה זמן ממוצע 15 שניות באתר או זמן ממוצע 60 שניות באתר גוגל מניח הנחות, במקרה של 15 שניות הוא מניח שהאתר אינו רלוונטי לגולש ובמקרה של 60 שניות הוא יכול להניח אחרת, ז"א נראות האתר יכולה להשפיע משמעותית על זמן השהייה של הגולש אשר משליכה ישירות על ביצועי האתר והנוחות שלו כלפי הגולשים.

מחפשים שירותי ייעוץ לקידום אתרים? פנו אלינו, וצוות גל ים סטודיו ישמח לעמוד לרשותכם.

עיצוב חתימה למייל
בלוג

עיצוב חתימה למייל

בעלי עסקים רבים מבינים שנראות העסק שלהם אל מול לקוחותיהם חשובה ביותר ומומלץ להשקיע מחשבה גם בפרטים הקטנים. הפעם אנחנו רוצים לשים את הדגש על

באנרים לפייסבוק
Social

באנרים לקמפיינים בפייסבוק

באנרים לקמפיינים בפייסבוק – דוגמאות חברת גל ים סטודיו גאה להציג מגוון מצומצם של דוגמאות להפקות והקמות קמפיינים שנעשו – עיצוב באנרים שהופקו על ידי חברתנו: