תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב גרפי לעסק

עיצוב גרפי לעסק – אחד השירותים המתבקשים ביותר בכל עסק חדש או קיים הוא שירותי עיצוב גרפי.

שירותי עיצוב גרפי לעסק כוללים הליך אפיון עם בעל העסק היורדים לשורש העניין, החל מחזון העסק, קהל היעד, המסרים שהעסק רוצה להפיץ, הרגשות שהוא רוצה ליצור אצל הקהל שלו וכיצד הכול הולך לבוא לידי ביטוי בעיצובים השונים של העסק. לכל עסק יש עיצובים דיגיטליים ופיזיים הממתגים את העסק ומעבירים את המסרים הללו. על כן אין להפחית מהחשיבות של בחירת החברה הנכונה להכנת העיצובים הגרפיים לעסק שלכם.

חיבור הקהל אליכם באמצעות שירות גרפיקה לעסק

עיצוב גרפי עוזר לנו לא רק במיתוג העסק (נושא עליו נדבר בפסקה הבאה) אלא גם בחיבור הקהל אל העסק ויצירת רגשות. חשוב לחבר את הקהל לעסק ולהשתמש בצבעים השונים, בלוגו העסק ובמסרים השיווקיים השונים על מנת לייצר את הרגשות אצל הלקוחות שלכם.

כך למשל צבע אדום מתקשר לתשוקה ואנרגיות, צבע כחול ליציבות ואמון, סגול לחכמה ורוחניות, ירוק לטבע וצמיחה וכו'. לאחר אפיון העסק שלכם יהיה חכם יותר לקבוע את הצבעים בהם תמתגו את העסק שלכם ואת הלוגו שלכם. צבעים אלה ישפיעו על האתר שלכם, הבאנרים שלכם, המודעות שלכם וכל מיצג פרסומי שתכינו.

מיתוג העסק באמצעות עיצוב גרפי

מיתוג העסק הוא בעצם יצירה של מסר, מוצר, שירות, חברה – וצריכה של קיומם במוחו של הקהל. במילים אחרות – אתם רוצים לייצר משהו שמישהו אחר יזכור גם אם ירצה לכך רמז, עיצוב שלכם, משהו שמזכיר אתכם וכו'. המיתוג שלכם הוא זה שמבדיל אתכם מחברות אחרות, מייחד אתכם ואת המסרים שלכם ומה שעשוי לגרום בסופו של דבר להרים או להוריד אתכם. אנשים מזדהים עם העסק, עם החזון שלו ועם הערכים שלו ועל כן הופכים להיות לקוחות נאמנים וממליצים.

מוצרים לדוגמה

עיצוב גרפי לעסק יהיה עבור מוצרים דיגיטליים ופיזיים. העיצוב הגרפי מתקשר גם לאתר העסק ולעיצובים הדיגיטליים: באנרים, דף פייסבוק, חתימה דיגיטלית, מודעות מעוצבות לפרסומות, תמונות מעוצבות לרשתות החברתיות, עיצובים לסרטוני החברה בערוץ שלה ביוטיוב, לוגו החברה כמובן ועוד. מוצרים פיזיים יכללו את הקונספט העיצובי ובדרך כלל גם את עיצוב הלוגו שלה: מעטפות, ניירות מכתבים, מדבקות, שוברים, קטלוגים, רול אפים, ספלים מודפסים למשרד, חולצות, כובעים, מחברות, פנקסים ועוד אינספור פריטים שיכולים לסייע במיתוג ופרסום פיזי של העסק.

עיצוב גרפי לאתר

בחברת גל ים סטודיו אנו מבינים היטב את החשיבות של כל אספקט בעיצוב הגרפי של העסק שלכם, של כל מוצר ושל כל צבע ואות בעיצובים שלכם. החברה פעולת בשיתוף פעולה שקוף ומקצועי עם כל לקוחותיה, מלווה את בעל העסק החל משלב האפיון הראשוני, דרך מחקר מתחרים ועד לביצוע העבודה בפועל. החברה שמה דגש חשוב על חוויית המשתמש ועל העברת המסרים של העסק והשתקפותם בעיצובים של העסק. אלו הדגשים המבליטים את החברה, כאשר אל דגשים אלו אנו מצרפים ניסיון רב שנים בתחום השיווק והפרסום אונליין וכן בניית תשתיות שיווק דיגיטליות לעסק.

טיפים חשובים לבחירת חברת לעיצוב גרפי

כאשר אתם בוחרים חברה להכנת העיצובים הגרפיים שלכם כדאי לראות את תיק העבודות של החברה. לאחר מכן אתם רוצים לבחון את מידת שיתוף הפעולה של החברה ועד כמה אתם שותפים לאפיון העיצובים שלכם ולא "מתפשרים" על משהו כי "ככה החברה אמרה שטוב". כמו כן חשוב שהחברה תכיר בטרנדים ובסגנונות העיצוב המודרניים על מנת להשאיר אתכם בקדמה הטכנולוגית והשיווקית. לבסוף, אתם רוצים חברה שתדע ליצור ולא רק לבצע. מעצב אמיתי נמדד ביצירתיות שלו וביכולת להפוך רעיון גרפי למציאות באמצעות הכלים המקצועיים שיש לו. לפרטים נוספים והזמנת שירותי עיצוב לעסק, עיצוב לוגואים ועוד צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

קידום אתרים בראשון לציון
SEO

קידום אתרים בראשון לציון

קידום אתרים בראשון לציון – היום כשכולם מחפשים באינטרנט הכול, חנויות, מסעדות, מספרות, אנשי מקצוע שונים ועוד, אתם רוצים בקידום אתרים שיכול להעניק לכם את