תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

דפי נחיתה לעסקים

כיצד לבנות דפי נחיתה לעסקים?

דפי נחיתה לעסקים – אם אין לכם הרבה ניסיון (או בכלל) בתחום של בניית דפי נחיתה לעסקים, ככל הנראה הדבר הראשון שעשיתם על מנת ללמוד להכין דף נחיתה באופן עצמאי, הוא לנסות לחפש אינפורמציה במנוע החיפוש או לראות טוטוריאל ביוטיוב. במאמר זה נסביר לכם מא' ועד ת' כיצד לבנות דפי נחיתה לעסקים ללא ניסיון וללא ידע בקוד.

דף נחיתה ללא ידע בקוד

יש חיה כזאת? מתברר שכן! חבורה של אנשים חכמים חשבו על אחת הבעיות הגדולות שכל בעל עסק מתחיל נתקל בה ומצאו פתרון לכך – כיום קיימים בשוק המון תוכנות המאפשרות ליצור דף נחיתה עסקי בעזרת שיטת "הגרירה". אתם פשוט בוחרים באובייקט הרלוונטי וגוררים אותו אל המקום הרצוי באתר. לדוגמה, ברצונכם לשים טקסט הסבר על המוצר בראשית העמוד, לשם כך עליכם לבחור באופציה "טקסט" ופשוט לגרור אותה אל המקום הרלוונטי. כרגע איננו מדברים על תוכנה או מוצר ספציפי, אלא באופן כללי על פלטפורמות המאפשרות בניית דפי נחיתה לעסקים אונליין ללא ידע בקוד.

עם זאת, כמו בכל דבר, גם בפלטפורמות אלו יש חסרונות:

  • זמן – תצטרכו להקדיש זמן על מנת ללמוד את הפלטפורמה, ליצור אתר ולתחזק אותו. למרות העובדה כי מדובר על תוכנות ידידותיות ויחסית פשוטות למשתמש, בכל מקרה תצטרכו להשקיע זמן וללמוד אותן.
  • עיצוב – בגלל שמדובר על מערכות בנויות מראש, אפשרויות העיצוב הינן מוגבלות וניתן לבחור רק בין האופציות המוצעות במערכת. לכן, אם ברצונכם ליצור דף נחיתה עם עיצוב ייחודי, ככל הנראה, פלטפורמות אלה אינן הבחירה הנכונה עבורכם.
  • מחיר – כמובן שממשקים אלה אינם חינמיים (למרות שבחלקם יש אופציה חינמית תמורת הצגת פרסומות באתרכם) ולעתים קרובות מדובר על תשלום חודשי קבוע, מה שלא תמיד זול.

בכל הנוגע ליתרונות, כמו שציינו מקודם, אין לכם צורך בשום ניסיון קודם או ידע טכני וניתן לבנות אתר בסיסי ללא שום בעיה תוך שעות ספורות. עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם עדיף להשקיע בפיתוח דפי נחיתה לעסקים ולשלם לאיש מקצוע בעל ניסיון שיבצע את העבודה במקומכם.

כך האתר שלכם יראה הרבה יותר מקצועי, מה שיגרום ללקוחות לבטוח בכם ולרצות לרכוש את המוצר או השירות שאתם מציעים.

אז נחזור לשאלה העיקרית – כיצד לבנות דף מקצועיים?

  1. להשתמש בפלטפורמה מובנת.
  2. לשלם לאיש מקצוע
  3. ללמוד את תחום בניית אתרים לעומק ולהכין אתר באופן עצמאי.

לסיכום, כל האפשרויות פתוחות בפניכם, כל מה שנשאר לכם, הוא רק לבחור באופציה הטובה ביותר עבורכם.

רימרקטינג, ריטרגטינג
בלוג

שיווק חדשני – ריטרגטינג בגוגל

שיווק מחדש בגוגל – החזרת הלקוח הפוטנציאלי. אני עוסק בשיווק, יודע את משמעות המילה רימרקייטינג ואפילו משתמש באמצעי, אבל יש עוד מושג שתמיד הסתובב לי