תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

חברה לקידום אורגני

חברה לקידום אורגני – קידום אתרים בגוגל בעזרת חברה לקידום אורגני היא אחת מטכניקות הפרסום המובילות בעולם השיווקי הדיגיטלי ויש שיאמרו שהיא גם המובילה שבהם. לקדם אתר במעלה תוצאות החיפוש בגוגל זה הרבה מעבר לתנועה אורגנית איכותית המגיעה ממנוע החיפוש אלא גם ממצב את העסק שלכם כמותג מוביל בתחום בו אתם נמצאים ביחס לחברות המתחרות שלכם.

כלומר שאתם מרוויחים גם תנועת גולשים ולקוחות וגם מוניטין לעסק. כמו כן הערך של האתר שלכם עולה משמעותית וכך גם ערך החברה שלכם עולה. כיום עם התחרות הרבה כמעט בכל תחום הקידום במנוע החיפוש הופך להיות אתגר מורכב יותר ויותר ולכן כדאי להשאיר את העבודה לחברות קידום מנוסות ומקצועיות. איך בוחרים חברת קידום? כמה זה יעלה לנו? ועל שאלות נוספות נענה לכם בכתבה זו.

החשיבות של חברה לקידום אורגני של האתר שלכם בגוגל:

ראשית בואו נדבר על החשיבות של קידום האתר שלכם בגוגל. בניתם אתר אינטרנט לעסק שלכם? נהדר. העליתם אליו את המוצרים/השירותים שלכם, כמה מאמרים בנושאים מעניינים בתחום שלכם, מידע אודות החברה ועוד. כעת אתם צריכים גולשים שהם למעשה אנשים שעשויים להיות מעוניינים במוצרים או בשירותים שלכם ועל כן תרצו שהם ימצאו אתכם.

במילים אחרות – אתם רוצים להגדיל את הנוכחות שלכם ברשת, לפרסם את האתר שלכם, להביא אליו מבקרים שהם לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם ולהתחיל לקדם עניינים מה שנקרא. כדי לעשות זאת תצטרכו להשקיע משאבים, זמן וכסף בטכניקת פרסום מסוימת או אפילו ביותר מאחת. אחת המומלצות שבהן היא פרסום בגוגל אם בחרתם שלא להיכנס לזירה של הקידום האורגני בגוגל.

כמה עולה קידום בגוגל?

על השאלה כמה עולה קידום אורגני בגוגל אין תשובה אחידה כמובן. יש פרמטרים רבים המשפיעים על תמחור העבודה, היקף העבודה, תקציב הלקוח, החברה המקדמת ועוד. כדאי לדעת שיש 2 סוגים של קידום בגוגל: קידום ממומן וקידום אורגני. הפרסום הממומן בגוגל מתבצע באמצעות מערכת הפרסום שלהם – גוגל אדס.

באמצעות מערכת הפרסום של גוגל אתם משלמים בעבור תנועה מידית שכבר מהיום הראשון מגיעה לאתר שלכם, אולם אתם לא מרוויחים את המוניטין המדובר מהפסקאות הקודמות כיוון שהתוצאות שלכם יופיעו תחת תגית של פרסומת בעמוד התוצאות של גוגל או באתרי שותפים של גוגל ברחבי הרשת. העלות של התנועה תהיה גבוהה יותר מאשר בקידום האורגני אבל התוצאות לטווח הקצר. בטווח הארוך קידום אתרים אורגני יהיה משתלם יותר.

  • קידום ממומן בגוגל מחירים – תוכלו להתחיל לפרסם את עצמכם גם בתקציב מזערי של כמה מאות שקלים ולראות אם זה מספיק כדי להביא לכם לידים מהאתר שלכם. זה תלוי כמובן בתחום שלכם ובעלות המוצרים/השירותים שלכם. אם אתם עורכי דין למשל ייתכן וכמה מאות שקלים יביאו 20-30 גולשים לאתר שלכם בקושי ולא בטוח שזו כמות המספיקה לייצר מכירה בהכרח. 
  • חברה לקידום אורגני – מחירים – קידום אורגני מקצועי יתחיל מ 1,500 ₪ ברף התחתון בחודש בדרך כלל אולם יש פרמטרים רבים המשפיעים על מנוע החיפוש ולכן גם גורמים לכך שהעבודה תהיה סיזיפית ומורכבת יותר (ראה גם מחירון קידום אתרים). ככל שהתחום תחרותי יותר כך גם עלות הקידום תצטרך להיות גבוהה יותר בהתאם כדי לעשות שימוש ביותר משאבים לקידום האתר במעלה תוצאות החיפוש. בין 2,000 ל-5,000 ₪ בחודש יהיה העלות הממוצעת של קידום אורגני עבור מרבית התחומים והעסקים.

מבין הפרמטרים המשפיעים ביותר על מנוע החיפוש

קידום אתרים באינטרנט ובגוגל בכלל מושפע מכמה פרמטרים עיקריים והם: תוכן, חוויית משתמש, מעורבות הגולשים, קוד האתר, פרטים טכניים וקישורים.

זה מאוד מתומצת ביחס לזה שיש למעלה מ 2,000  פרמטרים המשפיעים על קידום אורגני של האתר בגוגל ולכל עשרות התחומים המטופלים באתר מדי חודש יש השפעות על מאות פרמטרים אלו. אך אם ניתן לחלק את הקידום האורגני לכמה קטגוריות על של עבודה אלו יהיו הקטגוריות פלוס מינוס. כל אחד מהם דורש עבודה, התמקצעות, כסף וזמן עבודה, לעתים גם קשרים וכמובן שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. 

טיפים לבחירת חברה לקידום אתרים

אתם רוצים לבחור בחברת קידום אתרים מקצועית ומנוסה. כזו שתוכל לספק לכם את השירות הנדרש לגודל העסק שלכם. לדוגמה: ישנן חברות קידום העובדות רק עם עסקים קטנים ובתחרות נמוכה שהיא יכולה לספק להם תוצאות ולכן גם גובה סכומים צנועים לקידום האתר. לעומת זאת יש מומחים לקידום אתרים ו/או חברות קידום העובדות רק עם לקוחות גדולים או חברות העובדות עם עסקים בינוניים בתקציבים של 6,000 עד 12,000 ₪ בחודש. כדאי לראות את תיק העבודות של החברה, המלצות עליה ברשתות החברתיות וכמובן להתרשם מהכימיה עם נציגי החברה בטלפון או בפגישה פיזית.