חברה לקידום אורגני

תוכן עניינים

חברה לקידום אורגני – קידום אתרים בגוגל בעזרת חברה לקידום אורגני היא אחת מטכניקות הפרסום המובילות בעולם השיווקי הדיגיטלי ויש שיאמרו שהיא גם המובילה שבהם. לקדם אתר במעלה תוצאות החיפוש בגוגל זה הרבה מעבר לתנועה אורגנית איכותית המגיעה ממנוע החיפוש אלא גם ממצב את העסק שלכם כמותג מוביל בתחום בו אתם נמצאים ביחס לחברות המתחרות שלכם. כלומר שאתם מרוויחים גם תנועת גולשים ולקוחות וגם מוניטין לעסק. כמו כן הערך של האתר שלכם עולה משמעותית וכך גם ערך החברה שלכם עולה. כיום עם התחרות הרבה כמעט בכל תחום הקידום במנוע החיפוש הופך להיות אתגר מורכב יותר ויותר ולכן כדאי להשאיר את העבודה לחברות קידום מנוסות ומקצועיות. איך בוחרים חברת קידום? כמה זה יעלה לנו? ועל שאלות נוספות נענה לכם בכתבה זו.

החשיבות של חברה לקידום אורגני של האתר שלכם בגוגל:

ראשית בואו נדבר על החשיבות של קידום האתר שלכם בגוגל. בניתם אתר אינטרנט לעסק שלכם? נהדר. העליתם אליו את המוצרים/השירותים שלכם, כמה מאמרים בנושאים מעניינים בתחום שלכם, מידע אודות החברה ועוד. כעת אתם צריכים גולשים שהם למעשה אנשים שעשויים להיות מעוניינים במוצרים או בשירותים שלכם ועל כן תרצו שהם ימצאו אתכם. במילים אחרות – אתם רוצים להגדיל את הנוכחות שלכם ברשת, לפרסם את האתר שלכם, להביא אליו מבקרים שהם לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם ולהתחיל לקדם עניינים מה שנקרא. כדי לעשות זאת תצטרכו להשקיע משאבים, זמן וכסף בטכניקת פרסום מסוימת או אפילו ביותר מאחת. אחת המומלצות שבהן היא פרסום בגוגל אם בחרתם שלא להיכנס לזירה של הקידום האורגני בגוגל.

מספר ביטויים שאנו מקדמים בגוגל – קידום אתרים אורגני עובד!

שם החברה ביטוי עמוד ראשון

תאורת אווירה
כיור קרמיקה
כיורים מונחים
כיורים מעוצבים
שם החברה ביטוי עמוד ראשון

 

רייזרים בצפון
טיולי רייזרים בצפון
טיולי טרקטורונים
טיול רייזרים זוגי

כמה עולה השירות קידום בגוגל?

על השאלה כמה עולה קידום אורגני בגוגל אין תשובה אחידה כמובן. יש פרמטרים רבים המשפיעים על תמחור העבודה, היקף העבודה, תקציב הלקוח, החברה המקדמת ועוד. כדאי לדעת שיש 2 סוגים של קידום בגוגל: קידום ממומן וקידום אורגני. הפרסום הממומן בגוגל מתבצע באמצעות מערכת הפרסום שלהם – גוגל אדס. באמצעות מערכת הפרסום של גוגל אתם משלמים בעבור תנועה מידית שכבר מהיום הראשון מגיעה לאתר שלכם, אולם אתם לא מרוויחים את המוניטין המדובר מהפסקאות הקודמות כיוון שהתוצאות שלכם יופיעו תחת תגית של פרסומת בעמוד התוצאות של גוגל או באתרי שותפים של גוגל ברחבי הרשת. העלות של התנועה תהיה גבוהה יותר מאשר בקידום האורגני אבל התוצאות לטווח הקצר. בטווח הארוך קידום אתרים אורגני יהיה משתלם יותר.
  • קידום ממומן בגוגל מחירים – תוכלו להתחיל לפרסם את עצמכם גם בתקציב מזערי של כמה מאות שקלים ולראות אם זה מספיק כדי להביא לכם לידים מהאתר שלכם. זה תלוי כמובן בתחום שלכם ובעלות המוצרים/השירותים שלכם. אם אתם עורכי דין למשל ייתכן וכמה מאות שקלים יביאו 20-30 גולשים לאתר שלכם בקושי ולא בטוח שזו כמות המספיקה לייצר מכירה בהכרח.
  • חברה לקידום אורגני – מחירים – קידום אורגני מקצועי יתחיל מ 1,500 ₪ ברף התחתון בחודש בדרך כלל אולם יש פרמטרים רבים המשפיעים על מנוע החיפוש ולכן גם גורמים לכך שהעבודה תהיה סיזיפית ומורכבת יותר. ככל שהתחום תחרותי יותר כך גם עלות הקידום תצטרך להיות גבוהה יותר בהתאם כדי לעשות שימוש ביותר משאבים לקידום האתר במעלה תוצאות החיפוש. בין 2,000 ל-5,000 ₪ בחודש יהיה העלות הממוצעת של קידום אורגני עבור מרבית התחומים והעסקים.

מבין הפרמטרים המשפיעים ביותר על מנוע החיפוש

קידום אתרים באינטרנט ובגוגל בכלל מושפע מכמה פרמטרים עיקריים והם: כתיבת תוכן, חוויית משתמש, מעורבות הגולשים, קוד האתר, פרטים טכניים ובניית קישורים חיצוניים, קישורים פנימיים, מבנה היררכייה ועוד… זה מאוד מתומצת ביחס לזה שיש למעלה מ 2,000  פרמטרים המשפיעים על קידום אורגני של האתר בגוגל ולכל עשרות התחומים המטופלים באתר מדי חודש יש השפעות על מאות פרמטרים אלו. אך אם ניתן לחלק את הקידום האורגני לכמה קטגוריות על של עבודה אלו יהיו הקטגוריות פלוס מינוס. כל אחד מהם דורש עבודה, התמקצעות, כסף וזמן עבודה, לעתים גם קשרים וכמובן שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. 

טיפים לבחירת חברה לקידום אתרים

אתם רוצים לבחור בחברת קידום אתרים מקצועית ומנוסה. כזו שתוכל לספק לכם את השירות הנדרש לגודל העסק שלכם. לדוגמה: ישנן חברות קידום העובדות רק עם עסקים קטנים ובתחרות נמוכה שהיא יכולה לספק להם תוצאות ולכן גם גובה סכומים צנועים לקידום האתר, ככל שהתחרות קלה יותר כך קל יותר להגיע לתוצאות (נגלה לכם סוד קטן נכון להיום אין תחרות קלה יותר אולי רק בשוק העולמי ובנישות מאוד ספציפיות). לעומת זאת יש מומחים לקידום אתרים ו/או חברות קידום העובדות רק עם לקוחות גדולים או חברות העובדות עם עסקים בינוניים בתקציבים של 4,000 עד 8,000 ₪ בחודש. תוסיפו לכך את הזירה בחו"ל, שם חברת קידום אתרים יכולה לגבות מחיר לליווי וקידום אתר החל מ 3,000 $ וצפונה, שם המחיר לרוב לא יהיה כולל קניית קישורים, כתיבת תוכן וכן הלאה. בבחירת חברה לקידום אתרים אנו נמליץ כי כדאי לראות את תיק העבודות של החברה, המלצות עליה ברשתות החברתיות וכמובן להתרשם מהכימיה עם נציגי החברה בטלפון או בפגישה פיזית. מוזמנים לצפות במחירון: מחירון קידום אתרים | מחירון בניית אתרים | מחירון עיצוב גרפי

שאלות תשובות קידום אתרים

ראשית עליכם לבחור את החברה שמרגיש לכם בבטן שהיא הנכונה עבורכם, אך לא מספיק, עליכם לדעת כי החברה מקדמת חברות אחרות ולראות את תיק העבודות שלהם, מלבד זאת לראות שאכן הם מקדמים בתחומים תחרותיים ויש להם תוצאות, כמובן שחשוב שתעשו סקר שוק ותראו שהמחיר שלהם הוגן, אנו היינו ממליצים לכם לעשות חקר שוק קטן ולקחת לפחות 3 הצעות מחיר, רק לאחר מכן אתם תוכלו באמת לעשות השוואה בין נותני השירות גם ברמת המחיר, השירות והתהליך מול החברה.

המחיר נע בין 1,500 ₪ לחודש ומגיע גם ל 20,000 ₪ בחודש, זה מאוד תלוי בתחום, האם תחרותי או לא? (רמז: אין תחום לא תחרותי בימינו), ומה נדרש ברמת שעות העבודה, כמות מאמרי תוכן ותחזוקה על מנת להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל, בנינו באתר במיוחד עבורכם מחירון קידום אתרים שמעיד על המחירים בשוק הישראלי, אם תרצו קידום אורגני בגוגל בחו"ל המחירים משתנים בהתאם.

מרבית החברות כבר השכילו להבין כי "לא תופסים לקוח בכוח" ואם הוא ירצה לסיים התקשרות אז כנראה שהוא יסיים גם אם יש הסכם גרנדיוזי עם הלקוח שלהם, חברת GalyamStudio לדוגמא לא מחייבת את לקוחותיה לטווח ארוך בהסכם קידום אתרים שיש לה מול לקוחותיה בטענה מאוד פשוטה, מי שמרוצה מהשירות שלנו אין לו באמת סיבה לעזוב, ויעידו על כך כל הלקוחות שלנו, ההסכם שלנו הוא חודש בחודשו ובכל שלב הלקוח יכול לסיים בהתראה של 30 יום. (הערה: זה לא תקף לעסקאות מורכבות בהם אנו מסבסדים עלויות של בניית אתר או כל עסקת קומבינציה אחרת)

הכותב: נאור גל ים

הכותב: נאור גל ים

בעלים ומנכ”ל GalyamStudio - יזם עם ניסיון בעולמות השיווק בדגש על SEO (קידום אתרים אורגני בגוגל), חי, נושם וחולם 24/7 את תחום האינטרנט מעל 2 עשורים.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

עיצוב גרפי לעסק
מיתוג

עיצוב גרפי לעסק

עיצוב גרפי לעסק – אחד השירותים המתבקשים ביותר בכל עסק חדש או קיים הוא שירותי

wordpress

בניית אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג, מה זה אתר קטלוג? מה ההבדלים בין אתר זה לאתר חנות? מה

תוכן עניינים

דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
אבי גומרי
אבי גומריבעלים - ד.נ.א טולס
קרא עוד
עבודה מול צוות מקצועי, חשיבה יצירתית עובדים קשה בשביל לתת לי מענה לצרכים שלי מבלי לעגל פינות, שקט נפשי לטיפול בדברים החשובים, מומלצים בחום!
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
הקודם
הבא

אנחנו אומרים שאנו הכי טובים, אז מה! תקשיבו למה שללקוחות שלנו יש לומר עלינו.

ליצירת קשר מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אנו שמחים על הצטרפות למשפחה - מלא/י פרטים