תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מחירון קידום אתרים

מחירון קידום אתרים – עולם הדיגיטל כל כך רחב ומשתנה כל הזמן, לכן אם תעשו חיפוש בגוגל "מחירון קידום אתרים" תופתעו לגלות טווח מחירים עצום. לא תמיד מדובר בחמדני כסף המעוניינים להרוויח על חשבונכם את ההון. הנושא מורכב מכל כך הרבה אלמנטים ולכן כל אחד מעניק שירות כזה או אחר למשך זמן שונה וכדי שתהיה לכם תמונה ברורה ככל הניתן אנחנו ננסה להסביר כאן איך זה עובד.

מוצר ביד מול מוצר וירטואלי

לכל אחד מאתנו מאוד קל להסכים על מחיר של חולצה או מכשיר חשמלי כזה או אחר. אתה משלם עכשיו ואתה מקבל בתמורה מוצר מוחשי שקל להעריך כביכול את הערך שלו. עם מחירון קידום אתרים הדבר מעט שונה וזאת בעיקר בגלל שאת התוצאה רואים רק לאחר זמן מה ואין תוצאה מידית כמו ברכישת מוצר.

מה הם הפרמטרים שרוב מקדמי האתרים לוקחים בחשבון?

ברוב המקרים מקדמים מתמחרים את הזמן שלהם בתוספת למקצועיות, ניסיון, הוצאות נלוות שיש לאותו מקדם, מיקוד תחום האתר אותו הוא מקדם ועוד. אך אלו ברוב המקרים הפרמטרים העיקריים שנלקחים בחשבון הכולל.

מה מחיר של קידום אתרים בתכלס?

מחירון קידום אתרים בגוגל נע בין 100 ₪ למילה למקדם ברמת ג'וניור ואם תיקחו מומחה לקידום אתרים או חברה זה גם יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים לקידום כמות ביטויים גדולה. הכול תלוי בצרכים שלכם, בכמות הביטויים שתבחרו ובקושי/מאמצים שנדרש על מנת להגיע לתוצאות ומה אתם רוצים להשיג. בעלי אתרים רבים רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר מבלי להשקיע בעלויות עבור מקדם האתרים אך זה לא עובד ככה. כדי לקבל תוצאות טובות ואיכותיות עליכם לשלם על כך., שורה התחתונה המדד העיקרי שלכם כלקוחות הוא תוצאה, תנועה לאתר = פניות מהאתר. ואילו לנו מקדמי האתרים SEO מסתכלים על העסקה ומפשטים אותה לכמות שעות העבודה, כמות הקישורים החיצוניים, מצב האתר ברמת אופטימיזציה, קישורים פנימיים וחוזקם וכן הלאה, בהתאם לצפי או הרצון שלכם לביטויים שתבחרו ולתחרות הקיימת בגוגל, נוסיף לכך שמצב האתר הינו פקטור חשוב גם, נתוני אתר כגון וותק הדומיין, כמות דפים מאונדקסים ועוד ועוד…

אין מחיר מחירון קידום אתרים אחיד בגלל המשתנים הרבים, אבל סדר גודל המחירים בשוק:

  • שירותי אופטימיזציה – אופטימיזציה לדף קיים בודד יכול לנוע בין 200 ל 500 שקלים – סכום חד פעמי ללא המשכיות, לאחר מכן התמחור יהיה בהתאם לפעילות ולדרישה שצריך על מנת להביא תוצאות
  • תחום עם תחרות נמוכה – קידום אתר קיים בתחום שהתחרותיות בו נמוכה למדי יכול לנוע בין 1,200 ל 2500 ₪
  • תחום עם רמה תחרותית ממוצעת – קידום אתר קיים בתחום ברמת תחרותיות ממוצעת יכול לנוע בין 2000 ל 5000 ₪
  • תחום מאוד תחרותי – קידום אתר בתחום תחרותי מאוד המחירים נעים בין 5,000 שקלים והשמים הם הגבול
  • קידום אורגני לאתר woocommerce – קידום אתר חנות אינטרנט או קטלוג מוצרים 5,000 ₪ וצפונה (לנו יש מודל שמתבסס על תשלום בסיס נמוך + בונוסים לתוצאות)

כמו כן ישנם חברות שמתמחרות ע"פ "משקל", הן ברמת כמות הביטויים והן ברמת האתגר של הקידום, ז"א ככל שהאתגר יהיה גדול יותר וכמות המתחרים תהיה גדולה יותר עם אתרים גדולים כגון ynet, גלובס, ויקי, כלכליסט יהיו המתחרים הישירים, כך המשאבים של חברת הקידום יהיו גדולים יותר והמחיר יהיה בהתאם לכמות שעות העבודה וכמות המאמרים/הקישורים הנדרשים על מנת לתת את התוצאה ללקוח (וזאת בהנחה כמובן שחברת הקידום שלכם עובדת בצורה ישנה).

ראו דוגמא לסימולציה מחשבון לקידום אתרים – תמחור ע"פ משקל כמות הביטויים (חישוב של עלות חברה לקידום אורגני בגוגל זה הינו כהמחשה בלבד)

כמות מילות מפתח מחיר למילה (חודשי לפני מע"מ) סה"כ (חודשי לפני מע"מ)
2 ₪750 ₪1,500
5 ₪350 ₪1,750
10 ₪250 ₪2,500
15 ₪200 ₪3,000
25 ₪160 ₪4,000
35 ₪143 ₪5,005
50 ₪120 ₪6,000
100 ₪100 ₪10,000

*מחיר קידום אורגני בגוגל זה אינו משקף את העלות הסופית למחיר קידום האתר שלך, נשמח לתת לך הצעת מחיר מותאמת אישית, בנוסף לכך בחברת גל ים סטודיו אוהבים להמציא את הגלגל בכל פעם מחדש ולכן יצרנו מודל עסקי לקידום אורגני ע"ב תשלום קבוע נמוך משמעותי, לקידום רוחבי ללא מגבלת כמות הביטויים ובונוסים על תוצאות, רוצים לקבל פרטים נוספים על המודל? מוזמנים ליצור קשר.

*התמחור אינו כולל מע"מ ומתייחס לעלות חודשית. לרוב החברות מחייבות לתקופה ארוכה של כ 12 חודשים, חברת גל ים סטודיו אינה מחייבת את לקוחותיה בהסכם ארוך טווח על בסיס האמונה של אם טוב ללקוח ויהיו תוצאות חיוביות הוא ישאר איתנו לנצח 🙂

לפני שאתם סוגרים עם חברת קידום אתרים כזו או אחרת אנחנו בגל ים סטודיו ממליצים לכם לבדוק טוב טוב מה אתם מקבלים בתמורה לכספכם. אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי או להתקשר אלינו בטלפון כדי להתאים עבורכם את השירות הטוב ביותר לעסק שלכם.

לידים איכותיים
בלוג

לידים איכותיים למכירה

לידים איכותיים למכירה | מכירת לידים | לידים לעסקים | יצירת לידים וטיוב מהי ההגדרה של ליד איכותי? ליד איכותי הוא כאשר לקוח פוטנציאל יצר

בניית קישורים חיצוניים
SEO

בניית קישורים חיצוניים המדריך המלא

בניית קישורים חיצוניים המדריך המלא – אז הנה יצרת תוכן ייחודי ופופולרי, כזה שאנשים מחפשים, תוכן שעונה על שאלותיהם ושמנועי החיפוש יכולים לסרוק ולהבין אותו,