תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

קידום אתרים בצפון

קידום אתרים בצפון | שיווק נכון לעסקים | אורגני בלוקאלי

קידום אתרים בצפון רלוונטי עבור תושבי הצפון, אם יש לך עסק בצפון שיכול לתת מענה גם לעסקים בדרום או עסקים במרכז הרווחת, כי נכון להיום בעולם הוירטואלי אתה יכול להיות על המפה גם אם הינך מרוחק מהלקוחות שלך, אתה יכול להיות במרחק קילומטרים מהלקוחות שלך ובכל זאת לתת מענה מקצועי הכולל מכירת מוצרים ושירות לעסקים קטנים ובינוניים ולא רק בצפון!

קידום אתרים בגוגל בשילוב עם צוות מנצח של שיווק יעיל לעסק שלך הממוקם בצפון הארץ, יגרום גם לך לחצות את הגבולות!

מנקודת התחלה זו נמשיך למסקנה הברורה מאליה, קידום אתרים בצפון מאוד רלוונטי גם לך! היות וקל מאוד לוגיסטית להתנהל עם לקוחות גם מהמרכז וגם מהדרום, ויש לך כבר תשתית למתן מענה מקצועי כל שנותר הוא לקדם את האתר אינטרנט שלך גם לתושבים בקריית גת, חיפה, מטולה ואפילו אילת.

אז למה מחכים? בואו נשנס את המותניים!

אם כבר תבחר חברה לקידום אתרים שתקדם את אתרך בביטויים לוקאליים כמו "מתנות לחגים בבית שמש" למה לא לקדם את האתר על ביטויים כמו "מתנות לגבר בבית שמש" או "מתנות לגבר ברחובות", אם נניח לשם הדוגמה העסק שלך הוא בתחום המתנות ואתה רוצה להגיע ללקוחות הקצה שלך וגם ככה אתה עושה משלוחים, למה לא לשווק את עצמך גם בחיפה, נתניה ואפילו ניו-יורק?

אז לאחר שלמדנו שאין גבולות בהגעה ליעדים שתקציב לעצמך אנו מוכנים, למה? לשלב האפיון של העסק שלך, לשלב המיתוג האינטרנטי של העסק שלך, כל זאת נעשה בחשיבה מוקפדת בסטודיו גל ים, תוך שימת דגש שכל מה שהכרת עד היום צריך להשתנות ב 180 מעלות, לדוגמה אם אתה רגיל ללקוחות שמגיעים אליך לחנות פרונטלית, תשכח מזה, היום באינטרנט אתה לא עומד מול בן אדם, אלה יותר נכון מול גולש, לא תוכל לחייך אליו, לא תוכל לומר לו מילה מלבד להנעים לו את הזמן ולגרום לו להיות מובל למה שנקרא מילוי טופס או חיוג טלפוני לעסק שלך, דבר זה נקרה המרה!

מאמרים נוספים:

אז נכון שהמחירים בצפון בקידום אתרים זולים יותר?

אם נאמר לכם שהמחיר של מוצג X, אתם יודעים מה נניח מחשב נייד מדגם ספציפי, ייתכן שתמצאו את המחיר ב 50% הנחה בצפון מהמחירים בדרום? עכשיו דמיינו את אחוזי ההנחה הגובים האלו במוצרים אחרים, מחיר לסטייק במסעדה טובה בצפון, מחיר לרכב חדש או מחיר לקידום אתרים בגוגל. למה שקידום אתרים או שירות יעלה הרבה יותר זול בצפון, נניח בחיפה, בקריות או ביקנעם? יש שיאמרו שכוח האדם זול יותר, אך אין זה נכון שהוא נמוך ב 50% מהמחיר בשוק, לכן בהכרח המחיר בצפון הארץ כנראה שיהיה קצת יותר זול, אבל היזהרו מחברות שימכרו לכם בהנחה מהמחיר של הצפון שמגיעה לעלות נמוכה שלכ 50% כי זו יכולה להיות תרמית, ראו הוזהרתם!

להמרה יש מספר גורמים שגורמים לגולש למרות כל הסחות הדעת לכתוב לך, לפנות אליך כאילו אתה היחיד שקיים ואין לך מתחרים, אז מהם הגורמים שגורמים לגולש להקליק עליך, למלא את הטופס ולא אצל האחרים? אנו מבטיחים בהמשך לכתוב על הנושא, בשלב זה נשמח אם קידום אתרים בצפון רלבנטי עבורך שתמלא את הפרטים למטה ונציג יחזור אליך בהקדם האפשר. תוכל גם בהודעה אישית לכתוב את סיבת יצירת הקשר איתנו בדף צור קשר ייעודי שהכנו בדיוק עבורך.

מיתוג חברה
מיתוג עסקי

מיתוג חברה

למה חשוב להשקיע במיתוג חברה ואיך תעשו את זה נכון. אנחנו נמצאים בעידן שבו יש מבחר גדול בכל תחום, התחרות בין החברות השונות היא עצומה