תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

רשתות חברתיות

ניהול רשתות חברתיות מיתוג ועוד..

ניהול רשתות חברתיות – ניהול מדיה חברתית עבור חברה/מותג או כל ארגון שיהיה הנו מורכב המצריך ידע ומיומנות הן ברמת הראיה השיווקית והן ברמת המיתוג והטכנולוגיה אשר תלווה את הניהול של המדיה החברתית גם מאחורי הקלעים.

לרוב כשמתחילים פעילות חברתית בחברה יש רצון ראשוני לעשות פריסה ויזואלית לכל הרשתות החברתיות, אך על מנת ליצור מגע אנושי, טבעי..יש צורך בצעד צעד, להגדיר יעד ראשון ולהמשיך משם, להגדיר יעד שני, שלישי וכן הלאה…עד שתגיעו לכל המטרות אשר ייעדתם לעצמכם.

לכן אנו ממליצים להתחיל עם דף פייסבוק שינהל או תנהל את הדף נציג/ה מטעמינו אשר יבין וידבר בשפה אחידה עם המותג שלכם, לצורך כך אנו מעסיקים אנשי קופי, מומחים להנעה לפעולה, לשיחה של הא ודה, אשר יודעים לבצע את העבודה בצורה לשונית נכונה ומייצרים שפה גרפית וז'רגון מיוחד עבור הדף שלך. כשאנו מנהלים דפי פייסבוק ישנם מספר שירותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו, החל מעיצוב גרפי ומיתוג הדף ע"פ ערכים וצבעי החברה.

 • עיצוב הקאבר (אחת לחודש)
 • עיצוב תמונת פרופיל

חשוב לשים דגש לעיצוב בשפה גרפית אשר יותאם לצבעי המותג של חברתכם. השירות השני אותו אנו נותנים בניהול רשת הפייסבוק הוא ניהול הדף במספר אופציות ובמתכונת הבאות, לרוב השירות יכול להתאים לחברות ועסקים קטנים, בינוניים

 • 3 פוסטים בשבוע
 • 4 פוסטים בשבוע
 • 5 פוסטים בשבוע

*יכול להינתן גם בעבור תגובות מגירה ב"הודעות" ויכלול ייעוץ והקמה ראשונית של קמפיין ייעודי ע"פ הצרכים

מספר מצומצם של דוגמאות של פוסטים לפייסבוק וקמפיינים, עיצוב גרפי, קריאייטיב, קונספט גל ים סטודיו.

 

ניהול רשתות חברתיות טוב דורש אסטרטגיה נכונה!

ניהול רשתות חברתיות זו תורה בפני עצמה, את המלאכה כדאי להשאיר למקצועיים, בכל האופציות הקיימות ניתן לשדרג עם תגובות קבועות מראש של שאלות של המעריצים, כמו כן ניתן להיות אקטיבי ולמחוק תגובות שאינם הולמות (לא מומלץ), כל הפוסטים זוכים לשיתופים ע"י דמויות אמתיות שאנו מפעילים עובר יצירת באזז, לשם אפקט העדר..כולנו יודעים שלהגיע למסעדה ריקה זה לא נעים, אך אם נראה עוד אנשים זה ישדר לנו שהמקום מקצועי ועובד..לכן ישדר אמינות ורצון להיכנס לרכוש משם, לכן אנו יוצרים את אפקט העדר בצורה בריאה וחכמה.

אנו ממליצים "לתקוף" בזירת הניהול של הרשתות החברתיות בהתחלה רק את פייסבוק, לאחר שהבנו את הפעילות שלכם, הבנו את העסק שלכם, לאחר שדיברנו באותה השפה, המילולית והוויזואלית נגדיר יעד חדש, לדוגמה ניהול הגוגל פלוס שלכם, אז מה אנו יכולים לתרום בעולם גוגל + שלכם אשר הולך וכובש את כל העולם מרגע לרגע?

נתחיל בכך שגוגל + הוא רשת חברתית אשר קמה בכדי לתת קונטרה לפייסבוק, יש שם את אותם המרכיבים של פייסבוק אך היא אינה מצליחה כפי שגוגל היו רוצים, בואו נאמר את זה כך, מעבר לבית קברות…ויצירת חוקים ברורים על מנת שאתך ישאר על המפה, אין מה לעשות בגוגל +, אך לעומת זאת ניתן לומר על מנת לקדם את אתרך בגוגל חשוב שתהיה נוכחות כלשהי בגוגל פלוס, אז איך בכל זאת אנו עושים זאת מבלי להשקיע שעות רבות?

 • עיצוב גרפי ושפה אחידה למותג, עיצוב קאבר + עיצוב תמונת פרופיל
 • שיתוף של מאמרי תוכן שנכתבו באתר
 • הוספת אייקון שיקשר מהאתר שלכם לגוגל פלוס
 • הוספת נקודת ציון של מפה של אזור השירות של החברה שלכם
 • הגדרת שעות עבודה
 • הוספת מספר טלפון ואתר האינטרנט שלכם
 • שיתוף מאמרי תוכן שונים ברשת
 • ועוד..

נותרו תחומים נוספים אשר לא סיקרנו בתחום ניהול רשתות חברתיות כגון אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין, טוויטר, פינטרסט ועוד.. אך נראה שהבנתם את הפוטנציאל הגלום בניהול מדיה חברתית, הן ברמת האינטרקציה של הלקוח עם המותג והן ברמת הבנת הצורך שלכם כחברה להגיע בשיווק ליעדים חדשים.

מה צריך לעשות עכשיו? שלושה שלבים

שלב ראשון – אנו צריכים להכיר את העסק שלכם וליצור קונספט – אם לעסק שאין לו מיתוג וגם לעסק עם מיתוג קיים, אנו מוכרחים להכיר ולהטמיע את שיווק ברשתות החברתיות בשפה שלכם. מיתוג ושיווק בפייסבוק די שונה מהכלים הנוספים אותנו אנו מציעים לחברות ועסקים קטנים כגון קידום אתרים בגוגל, קידום בטוויטר, אינסטגרם או לינקדאין. לכן, יש להבין מהם המטרות הסופיות ואיך ניתן ליישם אותן.

לכן לפני פעילות כלשהי אנו נבדוק האם קיימת נוכחות בדף הפייסבוק  או ברשת חברתית אחרת, ולאחר ההבנה הבסיסית אנו נקבע את נפח הפעילות הנדרשת, בהתאם לתחרות, לדף הקיים וכן הלאה. הייעוץ משתנה בכל עסק ועסק, הפעילות הנדרשת היא שונה ברוב המקרים, היא נקבעת בהתאם לצרכים ולמטרות שהצבנו יחד.

שלב שני – איסוף חומרים קיימים ותכנון אסטרטגי – הגדרת קהל יעד, חשיבה כיצד מושכים אותם להיות אוהדים, הבנת הצורך של האוהד, תכנון אסטרטגי לשיווק ופעילות נכונה למיקסום החשיפה מול קהל היעד,לבנות נאמנות למותג וליצור מערכת יחסים חדשה ופעילה אשר תמשוך לקוחות חדשים ותניע לפעולה לרכוש מוצר/שירות וכד'.

בשלב זה אנו כבר נעצב ונעלה תמונת קאבר לדף הפייסבוק, נכתוב פוסט אחד לפחות ונרחרח אחר תגובות. חשוב מאוד שהעסק יבוא איתנו באינטראקציה על מנת שנוכל לעשות שימוש בכל הכלים השיווקיים, חשוב שבשלב הזה תעבירו לנו תכנים מהעסק להקמת החשבון בפייסבוק ולפרסומים השונים שנבצע עבור המותג שלכם.

שלב שלישי – ניהול רשתות חברתיות במדיה  פרסום התכנים אחת ליום או כ- 3/5 פעמים בשבוע, בהתאם למה שנסגר איתנו ובאיזה קונספט נלך.. כל פוסט שאנו מחליטים עליו ניתן ומומלץ יהיה לקדם אותו כקמפיין, על מנת להרוויח חשיפה לקהל שנגדיר מראש וגם לצורך חשיפה והגדלת הלייקים לעמוד. הקמפיין ייתן תמיכה והשלמה לפעולות שנעשו בדף הפייסבוק.

נשלב בתוכן תמונות/וידאו, שאלות מובילות/מנחות לגולשים, חידות, תחרויות ועוד. חשוב מאוד שתהיה מונוטוניות ופעילות סדירה בניהול המדיה החברתית. על העסק האחריות להעביר תכנים לחברת גל ים סטודיו והוא אחראי לראות את הפוסטים המתוזמנים על מנת לאשרם שיעלו לאוויר, אנו חברת קידום אתרים בגוגל ישראל, ניהול מדיה ורשתות חברתיות אך אין לנו את הידע שיש לך על העסק שלך, לכן אנו ממליצים בחום שתישאר בדף מנהל ותוכל להיות אקטיבי כשאנו לא יודעים מה לענות ללקוחות שלך בשאלות מקצועיות, הניסיון אומר שכל שתהיה אקטיבי ותגיב מהר ללקוחות שלך כך העסק שלך יצליח יותר ותניב פירות מהפעילות איתנו.

אחת לשלושה חודשים תתבצע פגישה בבית הלקוח על מנת לשפר ולייעל את הקמפיינים והפעילות עם הלקוח.

יש לך בית מלון בוטיק? מסעדה? אתה רופא שיניים? אנו נשמח לתת לך מענה מקצועי, ליצור לך עולם חדש של לקוחות שיכולים להגיע דרך הרשתות החברתיות. חברת גל ים סטודיו פועלת בתחומים שונים של נותני שירותים ויוצרים שונים, כל דף הוא עולם במלואו..נשמח לראותך מבין לקוחותינו.

חברת גל ים סטודיו מתמחים בניהול רשתות חברתיות ושיווק הכולל קריאייטיב למותגים ולחברות, נשמח לארח אתכם לכוס קפה והכרות ראשונית, הפגישה ללא תשלום ועם הרבה חיוכים 🙂

עיצוב גרפי ומיתוג
בלוג

עיצוב גרפי ומיתוג

עיצוב גרפי ומיתוג – מיתוג הוא בעצם צריבה של מותג או מסר מסוים אצל הקהל. על ידי כך שהוא יראה את הלוגו שלכם, משפט שניתן

בלוג

האינטרנט הוא עולם ומלואו

האינטרנט הוא עולם ומלואו האינטרנט הוא עולם ומלואו, הגדל מרגע לרגע. עבור כל מילת מפתח שתחפשו במנוע החיפוש המועדף עליכם (נו, על מי אנחנו עובדים