תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב אתרים מומלץ

רבים היום שואלים מה ההבדל בין חברה שבונה אתרים לבין חברה המעצבת אתרים, היום בתחום הפרסום באינטרנט ניתן לומר בפה מלא כי שני התחומים בהחלט משולבים זה בזה והיום כשמחפשים עיצוב אתרים מומלץ ניתן לקבל אותו בחברות שבונות אתרים ומקדמות אותם במנועי החיפוש.

עיצוב אתרים מומלץ היה בעבר עיסוקם של מעצבים גרפים שהיו דואגים למראה האתר, להפוך אותו למושך יותר ומעניין יותר במראה שלו, להתאים את גודל הגופן, לצבעים מנוגדים וכן הלאה. היום העיצוב אינו תלוי רק במראה אלא יש לו פנים רבות כדי ליצור עיצוב אתר מומלץ ומוצלח.

אז מה השתנה?

היום תפקידו של מעצב אתרים הוא חלק בלתי נפרד מתפקידו של בונה אתרים במיוחד בזכות אותן פלטפורמות שיש לנו היום בעלות קוד פתוח. הן מאפשרות לנו לבנות אתרי תדמית או בכלל בצורה קלה למדי ומעניקות אפשרויות רחבות לעיצוב אתרים מומלץ וטוב שמתאים לקידום אתרים איכותי במנועי החיפוש.

השימוש בפלטפורמות כמו בוורדפרס או וויקס מעניקות לכל מי שמעוניין בעיצוב אתר מוצלח ובנייתו מאפס לעשות זאת בקלות ובזריזות מבלי להשכיר את שירותיו של מתכנת מחשבים שיבנה את קוד האתר וכן הלאה. הן מאפשרות לנו להוריד תוספים שונים שמקלים על עבודתנו ומאפשרים לנו לנהל את האתר בצורה שמתאימה לנו ביותר.

מה אותם תוספים מאפשרים לנו לעשות עם העיצוב של האתר?

למשל בחירת תבנית לעיצוב אתר מאפשרת לכם לבחור במדויק את מראה האתר, את החלוקה בדפים ואת ההיררכיה באתר. כל תבנית יכולה להתאים לצורך אחר, אם אתם בונים אתר שהוא למטרת בלוג אישי או אתר חנות תוכלו לבחור את התבנית המתאימה לכם ולהלביש אותה עם האלמנטים שלכם.

ממה כדאי להימנע?

בעיצוב אתרים מומלץ להימנע מעומס יתר הן מבחינת המראה והן מבחינת התוכן. תדאגו ליצור אתר נגיש ונעים בעל ניגודיות בצבעים שידגיש את הכתוב בו ושהטקסט לא יבלע בתוכו. תמונות וסרטונים למשל תדאגו להקטין את הקבצים כך שיאפשרו העלאה מהירה של האתר. אתם צריכים לחשוב שעיצוב אתרים מומלץ לתכנן ולבנות כאילו ואתם הלקוחות של עצמכם.

תוספים לוורדפרס
SEO

תוספים לוורדפרס (Add-ons) כולל בונוסים

תוספים לוורדפרס – כל מה שאתם צריכים לדעת! כל בונה אתרים ומי שמבצע קידום אורגני בגוגל יודע שביצוע אופטימיזציה לאתר הוא הצעד הראשון האיכותי לאחר