תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

קידום אתרי וורדפרס (wordpress)

קידום אתרי וורדפרס (wordpress) הדרך לקידום אתרי וורדפרס עם כלים מקצועיים של מקדמי אתרים.

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולארית בעולם, ולא בכדי – פשטות ההפעלה שלה, העובדה כי מדובר במערכת קוד פתוח ועשרות אלפי התוספים הקיימים עבורה מקילים מאוד את עבודת ה SEO ואת בניית האתרים באמצעותה.

אולם לאחר בניית האתר הפשוטה יחסית לפלטפורמות אחרות, מגיעה משימת קידום האתר במנועי החיפוש, שהיא מורכבת יותר.

שימוש בכלים מקצועיים יכול לסייע בהשגת המטרה – חשיפה גבוהה במנועי החיפוש באמצעות קידום אתרי וורדפרס

הקמת אתרי אינטרנט בעידן של היום היא הכרח – היא הגשר שלך לא רק לעולם הדיגיטלי, אלא גם לעולם האמיתי, בו הגולשים מחפשים לעשות עסקים ולרכוש מוצרים מוחשיים באמצעות האינטרנט.

במיוחד במהלך תקופת מגיפת הקורונה העולמית, רבים מהעסקים שטרם יצרו גרסה דיגיטלית של העסק שלהם, הבינו כי במצב שבו ישנן הגבלות על התנועה ועל ההתקהלות, מסחר אונליין הוא כבר לא אופציה, אלא חובה של ממש.

מצד שני, ההתנפלות הגדולה של עסקים רבים על עולם הדיגיטל חידשה ביתר שאת את התחרות על החשיפה לגולשים, מה שהחריף את מלחמת הקידום בגוגל עבור אותם האתרים. קידום אתרים באינטרנט, יותר מתמיד, הפך למקצוע ושירות מבוקשים.

ההיסטוריה של הקמת האתרים

בעבר, הקמת אתרים היתה עניין ליודעי דבר בלבד: היה צריך רקע וידע בתכנות, והנושא היה בבלעדיות של מומחים. אולם כעשור לאחר פריצת האינטרנט לשימוש המונים, החלו להתפתח מערכות לניהול תוכן פשוטות ונגישות, אשר הבטיחו וגם קיימו את היכולת לבנות אתר ללא ידע בתכנות, כאשר כל אחד יכול לבנות אתר באופן אינטואיטיבי ופשוט.

אותן מערכות ניהול תוכן נחלקו לשני סוגים עיקריים: מערכות ניהול תוכן סגורות, בהן חברות הציעו תבניות לבניית האתרים ויכולות משתנות של התאמה אישית של כל תבנית; ומערכות פתוחות, הידועות בכינוי "קוד פתוח", בהן מתכנתים מכל העולם יכלו לתרום את תרומתם לפיתוחן.

בתחילה היה נראה כי אותן חברות המציעות מערכת סגורה ופשוטה לתפעול תהיינה עם ידן על העליונה: פשטות הקמת האתרים באמצעותן, והשיפור לאורך השנים באיכות התבניות המוצעות, יצרו את היכולת להקים אתרים מעוצבים ללא ידע מוקדם בתכנות מתקדם.

העלייה של וורדפרס

אולם ככל שחלף הזמן, הקסם של אותן מערכות החל לפוג, וגם הקידום של אותם אתרים הפך לקשה יותר, בין היתר בגלל ההגדרות הנוקשות והמוגבלות של אותן מערכות. במקביל, מערכות ניהול תוכן פתוחות השתכללו, ניהולן הפך לנגיש יותר וקל, ועיצוב האתרים בהן השתפר והשתכלל; נקודת המכירה המרכזית של המערכות הסגורות – חוסר הצורך בידע בתכנות – עבר אל אותן מערכות.

ככה צמחה מערכת וורדפרס, מערכת הקוד הפתוח מהגדולות בעולם, למערכת ניהול התוכן והקמת האתרים הפופולרית ביותר בעולם. מיליוני אתרים ברחבי העולם הוקמו באמצעות אותה מערכת פופולרית, אשר בגלל אופיה הפתוח, היא דינאמית ומשתכללת כל הזמן.

עשרות אלפי, אם לא מאות אלפי התוספים הקיימים והזמינים לאתרי וורדפרס הפכו את המשימה להקים אתרים מורכבים לפשוטה יחסית – לרבות אתרי חנויות, אתרי מסחר, אתרי שיתוף קבצים ואפילו פלטפורמות הדומות לרשתות חברתיות.

קידום אתרי וורדפרס

לפני שניגשים לקידום אתר, צריך להבין כי קידום אתרים באופן כללי הוא מערכה רצופה ובעצם בלתי נגמרת, שכן כמעט עבור כל נושא בעולם ישנם אתרים רבים המתחרים על החשיפה הגדולה שמציע העמוד הראשון של מנועי החיפוש עבור מילות החיפוש המתאימה לנושא.

מכיוון שיש בעמוד הראשון של גוגל, ושל כל מנוע חיפוש מרכזי אחר, רק עשר תוצאות "אורגניות", לא כולל מודעות בתשלום כמובן, הרי שלמעשה התחרות העיקרית היא על עשרת המקומות הללו, ובמיוחד על המקומות הראשונים בעשירייה זו, כאשר המקום הראשון הוא כמובן הפרס הגדול.

קידום אתרי וורדפרס לעמוד הראשון של גוגל, בתחילה, לא היה משימה קלה. המערכת סבלה מסרבול גדול בהגדרות שלה, ומכיוון שהיא נולדה במקור כמערכת של בלוגים – כלומר, יומני רשת של אנשים פרטיים – גם האופטימיזציה של הטקסטים והעמודים באתרים אלו לא היתה מדוייקת.

עם השנים השתכללה וורדפרס והפכה למערכת בניית אתרים גדולה ובעלת יכולות גבוהות, ונוספו לה כלים פנימיים וחיצוניים שהקלו מאוד על המלאכה, אם כי כאמור התחרות רק מחריפה ככל שחולף הזמן.

מאמרים נוספים:

כלים לקידום אתרי וורדפרס ואתרים אחרים

הכלי הראשון שכל מקדם אתרים – וגם בוני אתרים – משתמשים בו, בכלל אינו קשור למערכת וורדפרס, אלא לגוגל עצמו. כלי מחקר מילות מפתח מבית היוצר של גוגל אפשר מציאת מילות מפתח רלוונטיות, תוך הבנת גודל התחרות עליהן והערכות של היקף החיפוש עבורן.

מחקר מילות מפתח אמין וטוב יכול לכוון את בוני האתרים לעבר כתיבת תוכן רלוונטי למילות מפתח מבוקשות, תוך ניסיון למצוא כאלו עם ביקוש גבוה ותחרות נמוכה.

בנוסף, במיוחד במערכת וורדפרס, נוצרו תוספים וכלים פנימיים שנועדו לשפר את האופטימיזציה של טקסטים ושל עמודים שלמים, לבנות קישורים פנימיים בין עמודי האתר, לוודא שאין קישורים שבורים בתוך האתר ולקשר פנימה והחוצה מילות מפתח המופיעות באתר עצמו.

שילוב של כלים אלו לקידום אתרי וורדפרס, יחד עם פעילות קידום חיצונית כגון בניית קישורים לאתרים אלו, פעילות ברשתות החברתיות ופרסום סרטונים באתרי שיתוף הווידאו, יוצרים יחד את ארגז הכלים של מקדמי האתרים של ימינו.

היתרון הגדול בקידום אתרי וורדפרס הינו היקף הכלים הפנימיים בצורת תוספים שמערכת וורדפרס העולמית מציעה לכל בעל אתר המנהל את אתרו באמצעותה; מקדם אתרים מקצועי ידע להשתמש בשילוב הנכון של כלים אלו, בהתאם לאופי, להקיף ולתוכן של כל אתר, וליצור את הקומבינציה הנכונה של מאמצים לקידום אתרי וורדפרס שבאחריותו.

אם האתר שלכם בנוי על המערכת הפופולארית כל כך של וורדפרס, רצוי לפנות למומחי קידום אתרי וורדפרס על מנת להגביר את הסיכוי של האתר להופיע בעמוד הראשון של מנועי החיפוש, עבור מילות מפתח רלוונטיות ובעלות ווליום נכון של חיפושים וחשיפה.

קידום אתר וורדפרס

בכללי אתר וורדפרס הוא אתר אינטרנט וכלי עבודה טוב מאוד מבחינת מערכת והן למשתמש הקצא, אך כמו כל דבר בחיים זה מתפצל ל 2, האחד יאמר לך כי אתר וורדפרס יהיה לו נוח והאחר יאמר אחרת, הכי חשוב הוא שאתם תאהבו את המערכת, ואנו נוסיף כי מבחינת קידום האתר בוורדפרס יש יתרון עצום. אתרי וורדפרס בנויים בצורה אופטימאלית, זוהי תשתית שכוללת יכולת אופטימיזציה עכשווית לצורך ה SEO, עם זאת נאמר כי עליכם להיות מקצועיים ולדעת כיצד לקדם אתר וורדפרס או כל אתר שיהיה. ברצונכם לקבל שירות SEO? מוזמנים ליצור קשר.

 

קניית קישורים
SEO

קניית קישורים לקידום מקצועי לאתר

קניית קישורים לקידום מקצועי לאתר – כל עסק, מותג וארגון מחפשים את הדרך הטובה ביותר להגיע למקומות הראשונים בגוגל, ולא סתם. הרי מדובר במיקומים הנכספים

מיתוג עסקי
בלוג

חברה לעיצוב גרפי

חברה לעיצוב גרפי – לא קל לצאת בימינו לרחוב מבלי להיחשף לפרסומות נסתרות או גלויות, הווה אומר – בין אם הפרסומת פונה אלינו ישירות, או

Call to Action הנעה לפעולה באתר
בלוג

Call to Action – תניעו גולשים למשלמים!

Call to Action – אתם מגיעים אל הגוגל אנליטיקס או הסטטיסטיקות של האתר שלכם, ומגלים שיש הרבה גולשים אליו, אולם מספר הפניות ממנו אינו מספק?