בניית אתר תדמית זו אומנות!

בניית אתר תדמית – דמיינו לעצמכם חלון ראווה של חנות בגדים שלא מזמינה אתכם להיכנס אליה! לדוגמא אם החלון שלה לא נקי, או שהבובה בה הם השתמשו כמודל בחזית שבורה, או יש כתם על הבגד שלה, אני מניח שהבנתם את הרעיון. כמו חלון ראווה כך גם האתר שלכם צריך להראות ולהיות משורטט בקפידה, נקודה! עם עיצוב גרפי נכון ותפריטי ניווט ברורים, קוד אתר נקי ומובן (בעיקר לגוגל), כותרות ברורות, צבע קישור, כותרת H1, תת כותרת, עיצוב וממשק UI/UX נכון ומותאם ע"פ אופי הפעילות של העסק וכן הלאה.

בנייה ותכנון אתר תדמית

אז איך אומנות קשורה לחזון התדמיתי של החברה וכיצד אנו מובילים זאת לבניית אתר תדמיתי נכון?

נתחיל בזה שברגע שאתם מתחילים תהליך בניית אתר תדמית, בדיוק כמו לפני מירוץ בו אתם צריכים לדעת כמה ק"מ אתם עומדים לרוץ ולהכין כמות מים שתהיה מספיקה לכל אורך המסלול אתם צריכים לדעת מה אתם רוצים מהאתר?במילים אחרות נקרא לזה אפיון אתר.

לצורך אפיון מקצועי אפשר להיעזר בכלים רבים ולבצע לבד אם יש לכם את הסובלנות הנדרשת לכך או פשוט תיעזרו בחברה מקצועית שתיתן לכם את האפיון המקצועי וזאת לאחר תחקור מעמיק על מנת להבין את המהות של העסק שלכם, המטרות הסופיות וכד'.

לאחר אפיון אתר התדמית אנו ניגש לעיצוב, בעיצוב האתר יש לשים דגש לצבעים שיתאימו לשפה הגרפית של הלוגו של העסק, זאת על מנת ליצור תבנית מותאמת אישית לעסק ולמתג אותו בצורה בריאה ונכונה. אז לאחר שהשפה הגרפית אחידה אנו נתקדם לחשיבה על הנעה לפעולה.

זאת על מנת לייצר יחס המרה גבוה (פניות מהאתר), כמובן שאין צורך במידה והעסק שלכם הנו מותג כגון קוקה קולה, fifa אשר אין לו צורך שאנשים יצרו עמו קשר, ואינו מוכר מוצר כזה או אחר, אלא מנגיש את אתרו אך ורק לצורך המיתוג ולא לקבל עבודה דרך האינטרנט.

אתר תדמיתי לעסקים קטנים ובינוניים למעשה הוא הפנים של העסק ברשתות החברתיות ומוצג כדף נחיתה אשר הגולש במודע או שלא במודע נותן "צ'אנס" לדף של כ 7 שניות. במקרה הנ"ל גולשים אלו יחולקו לשתי קטגוריות, האחת היא גולש שהויזאליות של האתר מנעה ממנו להמשיך והשני הוא זה שהוויזואליות משכה אותו הוא ממשיך הלאה לשלב הבא.

בניית אתר תדמית_פנימי

במידה והנראות הראשונה "לא עברה" מבחינתו הוא מיד יסגור את האתר וכנראה שלא יחזור לעולם (כמה טרגי) וכמובן שילך למתחרים שלך, מעבר לכך נרחיב במאמרים אחרים על נושא הקידום בגוגל וכיצד גוגל סופר וזוכר זאת ע"פ פרמטר הנטישה וסופר מקבץ גולשים באופן יומי/שבועי/חודשי/שנתי ובוחן את הממוצע של מספר הגולשים שנטשו ומדרג את אתרך ע"פ הנתונים הללו, כך כמובן הוא יוצר את מידת הרלוונטיות שלך לגולשים וממקם אותך ע"פ גם הפרמטר הזה.

במידה והעיצוב כן השפיע עליו לטובה והעיצוב עבר הגולש שוב  נותן צ'אנס/חלון נוסף של הזדמנות…ובה הוא מתחיל לקרוא את התוכן ומתעמק בו (יש שאומרים ש 7 השניות הנוספות מתחילות בנקודה זו בשנית) כל אדם נכנס וקורא ברמת רזולוציה שונה, יש כאלו שפשוט יקראו וישהו באתר יותר מ -5 דקות, יצפו בסרטונים יכינו במיוחד קפה לקריאת המאמר.

ויש את אלו הנקראים לקוחות חמים שמהר מאוד יימאס להם וילכו לתכלס על מנת למלא פרטים, או לחייג או אם הם לא קיבלו את מבוקשם גם כאן הם יחזרו לגוגל על מנת להמשיך לחפש עד שימצאו את מה שחיפשו. לכן בשלב בניית האתר התדמיתי שלכם מתפקידנו לבחון טוב איך ניתן לתפוס את העין בצורה ויזואלית ובצורת תוכן איכותי טוב (כבר מזמן נאמר ש"התוכן הוא המלך" וזה כל כך נכון!) ולאחר שהגולש נמצא באתר להוביל אותו בצורת משפך ליצירת קשר.

אם אתם שוקלים להיכנס לתהליך בניית אתר תדמית עבור העסק שלכם, להלן מספר פרמטרים חשובים שאנו ממליצים לכם לשים עליהם דגש:

  • אפיון אתר לצורך הבנה בסיסית של הדברים אותם אתם רוצים והדברים אותם אינכם רוצים באתר
  • בניית UI ו UX על מנת למקסם את יכולת הניווט באתר ונוחות המשתמש
  • עיצוב גרפי ומיתוג באותה השפה הגרפית של החברה, הלוגו, כרטיס הביקור, נייר המעטפות וכד'
  • קידום אורגני בגוגל, שיווק האתר הנו דבר הכרחי לעסקים קטנים ובינוניים כאחד
  • שליטה בתכני האתר, העלאת תוכן ללא גבול וללא תלות בחברת הבנייה של האתר
  • לבנות אתר בפלטפורמת wordpress בלבד, אנו תומכים ויודעים שזו הפלטפורמה הטובה ביותר בעולם

חברת גל ים סטודיו תלווה אתכם העסקים קטנים, חברות ובעלי עסקים בינוניים כאחד עד להפקת אתר תדמית מושלם, החברה מתמחה בעיצוב, עם הבנה מעמיקה ב ui/ux ביכולת ורמה גבוה של שילוב בין הכלים, בניית אתרים זה אנחנו! עם יותר מ 100 אתרי אינטרנט שנבנו על ידנו אתה יכול להיות בטוח! נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

Save

Save

Save

Save