תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

בניית אתר בוורדפרס לעומת בניית אתר בוויקס

בניית אתר בוורדפרס – כאשר אנו באים לבנות אתר אינטרנט אנו צריכים להחליט על איזו מערכת ניהול תוכן לבסס את האתר. 2 מהמערכות המובילות כיום הן מערכת וורדפרס ומערכת וויקס. מדובר בשתי מערכות נהדרות אולם לכל אחת יש יתרונות וחסרונות. כדי לאמוד את הפרמטרים השונים בין המערכות ולגבש החלטה באיזו פלטפורמה כדאי לבנות את האתר שלכם תוכלו להמשיך לקרוא בכתבה זו.

מחירים ועלויות של בניית אתר בוורדפרס:

וורדפרס הנה מערכת חינמית לשימוש אולם כדי לעבוד עמה תצטרכו דומיין וחשבון אחסון עליהם תקימו את האתר שלכם. האתר יהיה מבוסס מערכת ניהול התוכן של וורדפרס שתאפשר לכם לעשות שימוש בלתי מוגבל במערכת ובפונקציות השונות בה. וויקס מגיעה בגרסה חינמית ניסיונית המגבילה אתכם במספר דברים: היא מציבה פרסומות מטעמה באתר, הדומיין הוא סאב דומיין של וויקס ואינו דומיין משלכם ועוד. כדי להימנע מהגבלות אלו תצטרכו לרכוש את אחת מחבילות האחסון של וויקס ולשלם בעבור האחסון והדומיין שלכם באחת מתוכניות הפרימיום שלהם. האתר ימוקם על שרת אחסון בחו"ל מטעם וויקס.

מערכת ניהול ונוחות השימוש:

וויקס מגיעה עם כמה מאות תבניות שתוכלו לבחור לבסס עליהן את האתר שלכם. התבניות די מוגבלות למה שיש בתבנית ולא ניתן לגשת לעריכת התבנית וכל אספקט באתר מה שכן אפשרי בוורדפרס. בוורדפרס תוכלו ליהנות מעשרות אלפי תבניות מינמיות ועוד אינספור תבניות פרימיום מתקדמות המוצעות למכירה ברחבי הרשת אותם תוכלו להתקין בלחיצת כפתור דרך המשרד האחורי של האתר שלכם. וויקס מציעה כמה מאות תוספים ואפליקציות לשימוש בעוד שבוורדפרס יש עשרות אלפים ולא פחות פרקטיים. 

מבחינת עיצוב ונוחות בניית האתר: בוויקס תוכלו לעשות שימוש במערכת Drag&drop פשוטה שבה אתם מושכים וממקמים את חלקי התבנית ומעצבים לפי רצונכם בקלות וביעילות. בוורדפרס ניתן להשתמש באלמנטור שהוא תוסף המספקת את אותו שירות אולם גם לבנות את האתר בדרכים אחרות. שני הממשקים מאוד נוחים לשימוש, מגיעים גם בשפה העברית וגם בשפות זרות לבחירה אולם וורדפרס בדרך כלל דורש מעט יותר ניסיון ואילו וויקס יכול להתאים למתחילים.

מה לגבי קידום אתרים ושיווק?

קידום אתרי וויקס הינה משימה קשה ומורכבת לכן כאן וורדפרס לוקח בגדול. בשל העובדה שניתן לערוך כל אספקט באתר, לשתול קודם החיוניים הן למנועי החיפוש והן לשתילת כלי אנליטיקס וכלים שונים אחרים לסריקת האתר מדובר ביתרון של ממש. גוגל מאוד אוהבים אתרי וורדפרס בשל העובדה שבדרך כלל קוד האתר יהיה מסודר מאוד, נוח לסריקה וקל להבין במה העמודים באתר עוסקים ובכלל את היררכיית התוכן באתר. לוורדפרס גם יש אלפי תוספים שיכולים לסייע לשיפור חוויית המשתמש באתר וכן לעבודת הקידום. 

אז אם נסכם; נאמר שוורדפרס בדרך כלל תהיה עדיפה על וויקס ברוב הפרמטרים. אם אתם רוצים אתר קטן משלכם, מעין כרטיס ביקור דיגיטלי ולבנות אותו בעצמכם תוכלו לעבוד עם וויקס. במידה ותרצו אתר תדמית מקצועי, אתר חנות אלקטרונית או כל אתר מקצועי ומתקדם אחר בדרך כלל וורדפרס יהיה עדיף.

עיצוב גרפי ומיתוג
בלוג

עיצוב גרפי ומיתוג

עיצוב גרפי ומיתוג – מיתוג הוא בעצם צריבה של מותג או מסר מסוים אצל הקהל. על ידי כך שהוא יראה את הלוגו שלכם, משפט שניתן

קידום בגוגל Google My Business
Google My Business

קידום בגוגל Google My Business

קידום בגוגל לחשיפה גבוהה – התקופה הנוכחית ועוד לפניה, הביאו בשורה חדשנית ומרעננת בכל מה שקשור אל שיווק דיגיטלי. ולכן, נושאים כמו קידום גוגל הפכו