בניית דף נחיתה

תוכן עניינים

בניית דף נחיתה, עיצוב ופיתוח ומרכיביו השונים

התכנון: תכנון, עיצוב ui של דפי הנחיתה אשר יהיו מותאמים לצורכי הלקוח בדגש חזק יותר לצורכי הקמפיין הגולשים. עיצוב ובניית דף הנחיתה יהיה כולל שילוב טופס התקשרות, קוד הטמעה של בדיקת המרה לאנליטיקס, ויזואלית ומסרים ברורים. הקמת דף נחיתה טוב תדרוש תכנון והקפדה לפרטים הקטנים כגון עיצוב באנרים לקמפיין הממומן, או באנר לדף הניוזלטר המעוצב שעשיתם, בעצם באנר הנעה לפעולה כל אשר יהיה צריך להיות תואם במסר ובשפה הגרפית שלו לדף הנחיתה, מהקמת מסע פרסום רימרקטינג בגוגל/יוטיוב וברשתות החברתיות ועד הקמת מסע פרסום בפייסבוק או בדף הפייסבוק המקצועי של חברתכם.

מהו דף נחיתה? דף נחיתה בהגדרתו הוא העמוד בו נוחת הגולש ויוצר אינטראקציה ראשונית והתעניין בטיזר שיצרתם מחוצה לעמוד הנחיתה. מטרתו של העמוד הוא ליצור ליד, תוך אג'נדה מאוד ברורה "מי שנכנס לדף הנחיתה ימלא פרטים או שיתקשר" ולכן אין משאירים הרבה ברירות בדף הנחיתה ולא גורמים לגולש הסחות דעת, כמו קישורים חיצוניים לאתר הבית, או כל קישור אחר חיצוני שיגרום לגולש לצאת מהעמוד.

לקבלת שירותים, או ייעוץ חינם
התקשרו – 03-381-1117 או מלאו פרטים

אצלנו תקבלו את כל הפיצ'רים הבאים בדף הנחיתה שלכם ללא תשלום נוסף!

  • כפתור לחיוג מהיר בנייד
  • כפתור להודעת ווצאפ
  • טופס ליצירת קשר לצורך לידים/פניות
  • תוסף SEO
  • תוספי wordpress נוספים
  • שירות ותמיכה
  • גיבוי 30 ימים אחורה
  • אבטחת SSL
  • תוסף נגישות לבעלי מוגבלויות

אז כמה עולה דף נחיתה או דף מכירה?

לפני שנציג לכם דוגמאות קבלו את התכלס, המחיר עבוד דף נחיתה כולל עיצוב ופיתוח, לרוב תקבלו הצעה מחברות הדיגיטל עבור עיצוב ופיתוח, כאן נתנו לכם מחיר מודולרי במידה ואתם רוצים רק שירות אחד ואת השני אתם תרצו לעשות לבד (הערה: במידה ותיקחו רק שירותי עיצוב אין באחריותנו דף הנחיתה, שירות של עיצוב בלד מומלץ למפתחים בלבד)

כמה עולה דף נחיתה?
שירות/מוצר מחיר (יחידה) הערות
עיצוב דפי נחיתה ₪1,200 תשלום חד פעמי, מתאים למפתחים
פיתוח דף נחיתה בין 800 ₪ ל 1,500 ₪ תשלום חד פעמי, מתאים לכל מי שרוצה לקבל שירות מלא
אחסון דף נחיתה בין 50 ₪ ל 65 ₪ תשלום חודשי
כמה עולה דף מכירה?
עיצוב דף מכירה ₪1,600 תשלום חד פעמי, מתאים למפתחים
פיתוח דף מכירה בין 1,200 ₪ ל 2,500 ₪ תשלום חד פעמי, מתאים לכל מי שרוצה לקבל שירות מלא, תוספת תשלום לחברת האשראי עבור הקמה + עלות חודשית עם אחוזי ריבית משתנה בהתאם לכל לקוח ולקוח
אחסון דף מכירה בין 50 ₪ ל 65 ₪ תשלום חודשי

 

לקבלת שירותים, או ייעוץ חינם
התקשרו – 03-381-1117 או מלאו פרטים

מספר כוכביות לפניכם:

*המחירים אינם כוללים מע"מ
*המחיר הסופי יקבע לאחר אפיון, שירות של אפיון כלול במחיר ללא עלות (בחינם בתנאי ולקחת את שירותי החברה)

אז למה לבצע בכלל עיצוב דפי נחיתה?

גדולי המעצבים לא באמת יודעים לעצב דף נחיתה, לרוב הם חושבים על יופי, גוון צבעים ובעיקר על אומנות כשהם מעצבים את דף הנחיתה, לכן אנו מאמינים מניסיון רב שנים שמי שמעצב דפי נחיתה צריך להבין ולנשום את עולם האינטרנט, להבין ב UI וב UX וכל זאת על מנת לגרום לדף להיות אפקטיבי, נושם ובעיקר מכונה שיוצרת לידים איכותיים!

מרבית הקוראים של דף זה קראו גם את המאמר בנושא עיצוב נוזלטר

ראו מספר דוגמאות מצומצם של דפי נחיתה שעוצבו על ידנו, שימו לב לפרטים הקטנים, כל דף נחיתה והחוקים שלו

דף נחיתה לדוגמא בתחום התיירות

דף נחיתה לתיירות

 דוגמה לעיצוב דף נחיתה בתחום הקליניקה ופטרת ציפורניים

עיצוב דף נחיתה

דף נחיתה בתחום רכבי היוקרה 

דפי נחיתה מעוצבים

עיצוב דף נחיתה לעורך דין

דף נחיתה של עורך דין

דף נחיתה של עו"ד מורכב – על עורכי דין חלה חוקיות בפרסום ודקויות שאנו כגולשים לא מודעים אליהם בכלל.

דרך אגב.. האם אחד מדפי הנחיתה המוצגים פה גרמו לכם ללחוץ ע"ג הטופס צור קשר? במידה וכן סימן שעשינו עבודה בצורה נכונה!

במידה ועדיין לא מילאתם פרטים אתם מוזמנים למלא לייעוץ חינם

לקבלת שירותים, או ייעוץ חינם
התקשרו – 03-381-1117 או מלאו פרטים

השאלה הקודמת מובילה אותנו לנושא הבא, הנעה לפעולה

כמעצבים דפי נחיתה צריך לשים דגש על עיצוב שיראה מליון דולר, מקצועי ועובד ברמת הטופס ללא תקלות, נכון מאוד..אך מטרתו הסופית של העמוד היא להיות מזמין ומניע לפעולה. עם עיצוב UI נכון ותכנון העמוד ומרכיביו, כותרת ראשית נכונה שמזמינה לקרוא את האינפורמציה של הדף והמסרים החשובים ומתן דגש על עיצוב טופס בולט אך נעים, מספר טלפון להתקשרות וכפתור לשליחת הנתונים שהגולש מילא, כך יעלו הסיכויים שהעמוד יעבוד בצורה נכונה וטובה ויצליח להגיע לאחוזי המרה גבוהים.

אם עיצבתם כבר, או שאתם בשלב הקמה של קמפיין בפייסבוק או פרסום בגוגל ואינכם יודעים מה לעשות, חייגו אלינו וקבלו ייעוץ חינם לפני, על מנת שלא תעשו טעויות מיותרות. הדבר יכול לחסוך לכם כסף מיותר ולידים איכותיים יותר, וכמובן שכך תוכלו גם לייעל את הכסף למקומות הנכונים. בהצלחה.

התאמה למובייל ולשאר המכשירים: עיצוב דף נחיתה חייב להיות מותאם לסלולר, למסכים עם רזולוציות שונות, היום כמעט מרבית המשתמשים יגיעו אליך מהמובייל ואת/ה לא רוצה למנוע מגולשים אלו לקבל מידע או לא להיראות בפניהם. חשוב שהדף יהיה נוכח בצורה טובה בכל הפלטפורמות על מנת שיעבוד כמו שצריך, לפני החשיפה והרמת המסך לגולשים ולקהל היעד עליך לבדוק את השימושיות ורק לאחר מכן לבצע את הקמפיין. יש לבדוק את השימושיות החל ממחשבי pc רגילים ועד למכשירי אנדרואיד שונים, טאבלים ipad/iphone וכד'

כשאתם לוקחים את ההפקה ובניית דף נחיתה מGalyamStudio מה זה יכלול?

שירות של עיצוב ובניית דף הנחיתה יכלול פגישה במידת הצורך, תכנון קומפוזיציה ומיקום התוכן, בחירת כותרות בולטות אשר יעבירו בצורה טובה וחכמה את המסר לגולש, הנעה לפעולה שתוביל בצורת משפך לשיחת טלפון או למילוי הטופס, אנו קוראים לזה שיטת "או או" "או" שהגולש ימלא פרטים, "או" שיתקשר, "או" שיצא מדף הנחיתה כי המוצר/שירות לא היה רלוונטי עבורו.

השלבים עליהם אנו עובדים והתהליך,

תכנון ועיצוב דף נחיתה
בחירת קונספט ע"פ השפה הגרפית של הפרויקט, עיצוב דפי נחיתה ע"פ הבאנרים ובעיצוב ע"פ השפה שלהם…גיבוש המבנה של הדף ומרכיביו, עיצוב אלמנטים והתוכן המבוקש של הדף. עיצוב ובחירה של מילים להנעה לפעולה, מסר מסר מסר, זה הדבר החשוב היותר בעיצוב דפי נחיתה. מטרת המסר היא לעודד את הגולשים שימלאו את הטופס וישאירו את הפרטים ליצירת קשר עימם. עיצוב של טופס הנעה לפעולה ע"י כפתור ואלמנטים גרפיים. עיצוב דף "תודה" לאישור קבלת הפניה ובו מוטמע קוד המרה לצורך בקרה.

בניית דפי נחיתה – בדיקת הטופס החכם שיעבוד ויוביל את הלידים בצורה אוטומטית, אישור לקבלת פניות לדוור אלקטרוני בעתיד, כולל התאמת מיקום מיגורים, מאיזה דף נחיתה הופנה הגולש ועוד…

התקנה ומעקב – לאחר שסיימנו את העיצוב ובדקנו שהכל עובד, אנו ניגש למקום החשוב לא פחות בתהליך, הטמעת קודי המעקב על מנת שנוכל למדוד את איכות הליד, נדע מהיכן הגיעו ומה גרם להם למלא את הפרטים, במידה ונבצע A/B TESTING, כמו כן נתקין את דף הנחיתה ונקצה לו url, על גבי חבילת אחסון קיימת של הלקוח או באחסון של חברת גל ים סטודיו או על גבי שרת חיצוני.

לסיכום, עיצוב דפי נחיתה הוא דבר פשוט אך עם זאת מורכב מאוד, חובה על התהליך להיות מקצועי ושיתאים לכל הקונספט, גם ברמה העיצובית וגם ברמה הטכנית וברמת הקופי (בנושא הקופי נכתוב במאמר הבא) נותר לנו רק לאחל לכם בהצלחה בהפקה ובעיקר עיצוב דפי נחיתה טובים, ממירים והכי חשוב שיתאימו את האג'נדה שלכם ועם זאת יצרו לידים טובים ואיכותיים..

Save

Save

שאלות תשובות לגבי דף נחיתה באינטרנט

מה זה דף נחיתה באינטרנט
דף נחיתה הוא עמוד בודד אשר מציג מוצר/שירות כלשהו ומטרתו היא פניה של לקוחות פוטנציאלים, לרוב מי שעושה שימוש בדף נחיתה יש לו הצורך לעשות קמפיין לצורך יצירת אינטראקציה עם לקוחות חדשים אשר יחשפו לדף הנחיתה.
מה המחיר לדף נחיתה
המחירים בשוק נעים מ 0 ₪ בשיטת "עשה זאת בעצמך" דרך מערכות חינמיות שקיימות בשוק ועד כ 2,500 ₪ (לפעמים גם יותר) שיכלול את כל השירותים כגון אפיון, עיצוב גרפי, כתיבת תוכן (קופי) ופיתוח דף הנחיתה, ייתכנו עלויות נוספות כגון רכישת דומיין ושירותי אחסון עבור דף הנחיתה.
למה מיועד דף נחיתה?
דף נחיתה מיועד לייצר לך פניות ממקורות שונים, תלוי בסוג דף הנחיתה – מגולשים אשר מחפשים את המוצר או השירות שאתה מציע באינטרנט. מטרתו של דף הנחיתה היא לייצר פעולה מיידית עם לקוח פוטנציאלי שמעוניין בשירות או במוצר מבלי “להעמיס” עליו מידע. הלקוח הפוטנציאלי מקבל מספר פרטים מסקרנים בדף נחיתה ומבצע פעולה של יצירת קשר באמצעות השארת פרטים בטופס יצירת קשר.
אילו סוגי דפי נחיתה קיימים?

קיימים סוגים שונים של דפי נחיתה כגון – דף נחיתה למודעות גוגל, דף נחיתה לפייסבוק, דף נחיתה באתרי מסחר, דף נחיתה תודה, דף נחיתה באתר או דף נחיתה שעומד בפני עצמו. כמו כן לא להתבלבל ישנו מוצר דומה שנקרא דף מכירה שיכלול סליקה

איך בונים דף נחיתה טוב?

בפלטפורמות חינמיות או דרך חברה לבניית אתרים ודפי נחיתה. ראשית צריך להיכנס לראש של הגולש וקהל היעד, לכתוב בשפתו ולרמתו, ליצור עיצוב גרפי מותאם לעולמו, לתת מידע רלוונטי, לכתוב כותרת אשר תניע את הגולש לפעולה

מי צריך דף נחיתה?

כל בעל עסק בתחילת דרכו שרוצה להציג את מרכולתו השירות/המוצר לקהל היעד שלו, כל מי שרוצה לבדוק היתכנות של המוצר/שירות שלו לפני שהוא מתחיל להוציא תקציבים גדולים בשיווק וכל מי שמקים קמפיין בגוגל או פייסבוק.

דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
Previous
הבא
Picture of נאור גל ים
נאור גל ים

בעלים ומנכ”ל GalyamStudio - יזם בעולמות השיווק בדגש על SEO (קידום אתרים אורגני בגוגל) עיצוב UX, חי, נושם וחולם 24/7 את תחום האינטרנט כ 2 עשורים.

דוא"ל: [email protected], טלפון: 0506818686

מלאו פרטים להצעת מחיר

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תוכן עניינים
דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
Previous
הבא
לקוחות אומרים עלינו
התייעצו עם מומחה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

לוגו גל ים סטודיו צבע שחור

מלא/י פרטים

רגע לפני שאתם הולכים מכאן

אנחנו נשמח לתת לכם ערך
אם ברמת השירות, זמני התגובה שלנו והיכולת לאפיין את כל התהליך מולכם ולתת לכם מוצר פשוט יותר חכם וטוב.
מלאו פרטים ונתראה בצד השני!

צריכים עזרה?

מלאו פרטים עכשיו!
ותקבלו שיחת ייעוץ חינם

Call Now Button