בניית אתר לעסק שלכם

כבר שנים לא מעטות שאתרי אינטרנט מהווים כרטיס ביקור לבתי עסק. בימים עברו, רק ארגונים ובתי עסק גדולים יכלו להרשות לעצמם לתחזוק אתר אינטרנט, עולם בימינו, כאשר הטכנולוגיה משתפרת מדי יום ויומו, הרי שישנה ירידה בעלויות בנייתם של אתרי אינטרנט.

פלפורמת וורדפרס כבר מזה מספר שנים בין השיטות הנפוצות לבנייה ותחזוקה של אתרי אינטרנט. מדובר במערכת טכנולוגיה בה ניתן להשתמש בחינם וללא דמי שימוש. עלות עיקרית בפרויקט בניית אתרי וורדפרס היא משך עבודת מתכנת הבונה את האתר, נוסף על עלויות כגון תבנית גראפית (נושא) ורכישת אחסון ודומיין לאתר.

בניית אתר לעסק שלכם – כיצד עושים זאת?

קיימים מספר שלבים מהותיים בעת בניית אתרי וורדפרס. בתחילה יש לבצע אפיון אתר ואחר-כך לבחור את הגרפיקה. לאחר מכן תתבצע בניית האתר, שלאחריה יחובר האתר לדומיין, יאוחסן במקום האחסון שנרכש – ואו-אז יעלה לאוויר. במקרים רבים עשוי התהליך להימשך בין מספר ימים או שבועות (בהנחה שמדובר בתהליך חלק וללא תקלות מאז’וריות).

אפיון אתר העסק

בניית אתר וורדפרס היא תהליך המתחיל באפיון. בשלב זה יש להחליט מה יופיע באתר, לבחור את העמודים ולבחור גם את המבנה. אחד העמודים הבסיסיים בכל אתר אינטרנט הוא עמוד “אודות” המתאר את פעילות העסק, עמוד “צור קשר”, המציג את הדרכים בהם יכול הלקוח לתקשר עמכם, עמוד שירותים בו יפורטו ההצעות העסקיות שלכם, קטלוג מוצרים (במידה שישנם מוצרים/שירותים למכירה). גם עמוד “לקוחות ממליצים” עשוי לסייע ללקוחות להכירכם ולתת בכם אמון רב יותר. יש כאלו שאוהבים להוסיף גם גלריית תמונות (מוצרים, אנשים, מקומות), שהרי תמונה אחת  יכולה לספר אלף מילים. יש לכתוב את התכנים לאתר ואת הטקסטים המתאימים לכל עמוד, עם האפשרות להוסיף תמונות וקטעי וידיאו רלבנטיים.

עיצוב גראפי

לאחר אפיון המבנה והדרישות של האתר, יש לעצב את הגרפיקה. שימוש בפלטפורמת וורדפרס מאפשר ניצול של תבניות גרפיות מוכנות מראש, בתשלום או ללא תשלום וכמובן שגם בגרפיקה ייחודית שתיבנה על-ידי גרפיקאי מדופלם על-פי בקשה.

מה עוד כדאי לדעת על בניית האתר שלכם

כעת המתכנת האחראי על בניית האתר שלכם ישתמש בפלטפורמת וורדפרס לבניית האתר שלכם. יהיה צורך להטמיע את הפונקציונאליות שנבחרה, להקים עמודים מאופיינים ולמקם תמונות וטקסט.

דומיין ואחסון

כעת תצטרכו לרכוש דומיין – שם האתר – אותו יקלידו הגולשים במטרה להגיע לאתרכם. מובן שגם שירות אחסון עולה כסף, וגם לשם כך קיימות חברות ייעודיות שתוכלו לאתר ברשת.

לחצו כאן לשירות של שיווק באינטרנט