תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

עיצוב חתימה למייל

בעלי עסקים רבים מבינים שנראות העסק שלהם אל מול לקוחותיהם חשובה ביותר ומומלץ להשקיע מחשבה גם בפרטים הקטנים. הפעם אנחנו רוצים לשים את הדגש על עיצוב חתימה למייל. החתימה אמנם מופיעה בתחתית המייל, היא לא גדולה במיוחד אבל היא משמעותית מאוד לעסק שלכם. אז למה כל כך חשוב לעצב חתימה למייל? חתימה למייל מעניקה למי שמקבל את המייל תחושה של עסק רציני.

עיצוב חתימה למייל יכול להשפיע על הלקוחות הקיימים אם הם ימשיכו לרכוש מבית העסק שלכם ולהרגיש שהם קונים מחברה מקצועית ובהכרח משפיע על תחושתם של לקוחות פוטנציאליים ויהווה כפרמטר נוסף לחוות דעתם הראשונית מהעסק, זה יגרום להם להחליט במהרה אם הם רוכשים מכם או מהמתחרים שלכם שנותנים להם תחושת יציבות ונראים רציניים יותר.

בעצם עיצוב חתימה למייל נותן רושם ראשוני של מיתוג העסק שלכם – מה הוא משדר, לרוב החתימה מעבר ללוגו תכלול סלוגן קטן וקולע וזה לבדו יכול להכריע אם הלקוח ירצה ליצור קשר או לא.

מה צריך להיות בעיצוב חתימה למייל ואיך לעשות את זה נכון?

ישנם בעלי עסקים שיוצרים בעצמם חתימה למייל, מרבית בעלי העסקים אינם מעצבים גרפיים (אלא אם אתם עוסקים בתחום) אבל בכללי בעלי עסקים רבים עוסקים בתחומים שונים לגמרי. לכן אם אתם רוצים ליצור חתימה למייל שהיא איכותית ומעניקה לעסק שלכם מראה רציני ומקצועי עליכם לפנות למעצב או מעצבת גרפי שיעשו זאת עבורכם.

עיצוב חתימה למייל צריך להיות בעל מספר דגשים חשובים:

  • פרטי התקשרות – כבעלי עסקים אנחנו מתכתבים עם לקוחותינו רבות, אנחנו שולחים הצעות מחיר, הזמנות שמגיעות אלינו אנחנו משיבים במייל חזרה וכן הלאה. כדאי בעיצוב חתימה למייל יופיעו כל הפרטי ההתקשרות אתכם, כולל המדיות החברתיות וכמובן כתובת האתר העסקי שלכם.
  • להבדיל אתכם מהאחרים – עיצוב חתימה למייל משמשת ככלי שיווקי נוסף לצורות שיווק נוספות אחרות כמו בפלטפורמות החברתיות, כמו בגוגל וכן הלאה. זכרו, אינכם היחידים הנמצאים ברשת ולכן אתם חייבים למצוא תא הדרך שלכם להיות ייחודיים שיגרמו ללקוחותיכם לשים לב אליכם ולא לאחרים. עיצוב חתימה למייל שמשוכת את שימת ליבם של לקוחותיכם מקפיצה אתכם קדימה.
  • הופעה חוזרת – כדי להיכנס לתודעתו של הלקוח שלכם ועל מנת שהלוח יבחין כי מדובר בעסק איכותי ויציב כדאי לצרף חתימה למייל מעוצבת היטב. התכתבות חוזרת ונשנית בינכם ובין הלקוחות הספקים והמשקיעים שלכם גורמת להם לראות בכל פעם מחדש את המותג שלכם בתחתית ההתכתבות. עיצוב חתימה למייל שמעוצב נכון ובקפידה מעניק לכם חשיפה טובה ויעילה מול מקבלי המיילים שיוצאים בתיבת ההודעות שלכם.

שאלות תשובות בנושא עיצוב לוגו

מיתוג גרפי
בלוג

מיתוג גרפי

מיתוג גרפי – המיתוג של העסק שלנו יכול להיות בכל מקום: על ספל הקפה של העובדים שלנו, בכרטיסי הביקור שאנו מחלקים, בלוגו שלנו שנישא בגאון

עסקים
בלוג

ניהול מועדון לקוחות

ניהול מועדון לקוחות מבית סטודיו גל ים! ניהול מועדון לקוחות – בעידן בו הנאמנות של הלקוח והקשר עמו  חשוב מאוד, גם אם אינך מוכר מוצר, חברת גל ים

בניית אתר אינטרנט
שיווק עסקים - הבלוג

בניית אתר לעסק קטן

ישנם רבים החושבים שעם פותחים עסק קטן אז אפשר גם להשקיע בו, בקטן. כי החנות קטנה, המשרד קטן, כמות העובדים מצומצם, ההוצאות אולי קטנות יותר