ניהול דפי פייסבוק – דפים עסקיים

ניהול דפי פייסבוק – ניהול דפים עסקיים בפייסבוק סולל דרך שיווקית אסטרטגית וממוקדת בעבור עסקים רבים, חברות וארגונים. בניית דף עסקי וניהולו באפיק שיווקי ברשת החברתית, הדומיננטית והאקטיבית ביותר ברשת, מהווה כלי שיווקי  יעיל, אשר מניב הכנסות בעלויות זעומות יחסית.

מלבד שכולם ככולם צריכים להודות למר צוקרברג, הוגה הרשת החברתית, זה ניהול דפים בפייסבוק מהווה פלטפורמה בעלת חשיפה רחבה, עבור אותם עסקים העושים שימוש חכם וממתג  בעבור העסק שלהם ברשת. במידה ולעסק שלכם יש אתר אינטרנט המוצג ברשת באופן תדמיתי, על אחת כמה וכמה תוכלו לשווק את העסק בפייסבוק באמצעות הצגת המידע באופן שיווקי, קראייטיבי מה שמזמן כבר נעוץ כמהלך חכם  ותחרות מניבה מול המתחרים.

מספר דוגמאות לדפי פייסבוק שאנו מנהלים:

סטודיו גל ים  בונה לכם קהל

בניית דף בפייסבוק לכאורה נראה מסובך, מאידך זה לא! הרשת החברתית בנויה מפלטפורמה חכמה בה ניתן ליצור /לפתוח  דף עסקי  לעסק שלכם, וכזה  שייתן מענה נחוץ וחיוני ליצירת  קהל אוהדים רב ומגוון, נאמן ועקבי אחר כל פעולה חשובה ועדכון שתבצעו. כאמור, אמנם ציינו כי ניתן בקלות ליצור דף בפייסבוק, מאידך על מנת לגרום לדף להצליח ולמתג את העסק או החברה שלכם חשוב לבחור מנהלי מדיה חברתית מקצועניים בתחום הרשת החברתית.

בתוך כך, הניהול מתבצע  באופן טבעי ולא מתאמץ, מסייע לעסקים רבים להיחשף לקהל יעד בעלויות משתלמות כאשר מדובר בקמפיינים ובאורגני חינם אין כסף. במילים מכווצות יותר, ההוצאות מינימליות כאשר התוצאות מקסימאליות.

לא נשאיר אתכם מבולבלים  –  אתם שואלים אנחנו עונים!

  • מדוע אני צריך דף עסקי בפייסבוק כשכבר יש לי אתר ?!
  • קהל היעד בפייסבוק הינו מפולח וממוקד יותר, לפיכך החשיפה העסקית תהיה ממוקדת, איכותית ורחבה יותר מזו של קמפיין שתקימו בגוגל או בפלטפורמה אחרת .
  • יש לי פרופיל בפייסבוק למה אני צריך גם דף עסקי בפייסבוק ?
  • רמת החשיפה של דף עסקי בפייסבוק עצומה מפרופיל אישי. ההתייחסות ליצירת תנועה /טראפיק לאתר שלך גבוהה יותר, משום שהיא מגיעה מפייסבוק, בה כולם נמצאים במהלך היממה יותר מכל פלטפורמה ורשת חברתית אחרת ברשת. מה גם שמדובר בפלטפורמה מאוד מתקדמת לאיסוף לידים שבאופן משמעותי מגבירים את התנועה לאתר .
  • מה עוד יעניק לי דף עסקי בפייסבוק שלא ניתן באתר רגיל ?
  • או… הרבה ויותר ובאופן מודרני וחדשני. החל מעדכונים אונליין ותגובות בזמן אמת. קידום כל שירותי העסק ובתוך כך חשיפה סביב השעון באופן דינמי, אקטיבי וכזה שמותיר את הגולשים בתוך פייסבוק ואינו מאלץ אותם לצאת מהרשת החברתית. נוחות גם בעבור בעלי העסק והן בעבור הלקוחות /גולשים.

מספר דוגמאות של פוסטים שנעשו על ידינו:

סטודיו גל ים הופכים עסקים בפייסבוק למושא הערצה

דף עסקי בפייסבוק לו מטרות והגדרות שונות מאתר קונבנציונלי ברשת. כולו ככולו מבוסס על דף האוהדים של בעלי הדף. בין אם הם דמויות ציבוריות, אנשים פרטיים, עסקים ונותני שירותים. לא די בכך לבנות דף מעריצים! עסקים שהתנהלות שיווק עסקיהם חשובה להם, מודעים ויודעים כי ברשת החברתית החיוניות ונראות האתר בה חשובה מכל. במילה פשוטה יותר – נוכחות חברתית.

פייסבוק אמנם מאפשרת לכולם לבנות דף אוהדים! מאידך, מגבילה בעיצוב, המומחים של סטודיו גל ים מעצבים קונספט אישי לכל דף עסקי ברשת החברתית, שראוותו תשבה את האוהדים. אודות לבקיאות והמקצועיות ופראקסלנס ביישומי פייסבוק. נצלו את הבקיאות והמקצועיות שלנו ההופכת במהרה כל עסק בפייסבוק למושא הערצה ובעיקר לעסק שגורף קהל יעד לא רק מלייק בחיבה רבה, אלא שמשיג את קהל היעד האיכותי והממוקד ביותר שהופך ללקוחותיו.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמקצוענות והחדשנות שלנו בניהול דפי אוהדים לעסק , המיזם, החברה שלכם באופן מעוצב וייחודי בפייסבוק ולהפוך את העסק שלכם וחזונו, לפיד מעניין וכזה שסוחף לא רק לייק אלא קהל יעד ממוקד והרבה ממנו.

ניהול דף פייסבוק הנעה לפעולה

לחצו כאן לפרטים אודות שיווק באינטרנט

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save