תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

קידום אתרים לפי תוצאות

יש לנו פתרון בשבילך – קידום אתרים לפי תוצאות!

הבעיה העיקרית של בעלי עסקים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם בגוגל היא אי הוודאות. קידום אתרים בגוגל מאופיין באי וודאות ולכן לא ניתן לנבא לדוגמה כמה זמן ייקח לקדם אתר מסוים בביטוי מסוים. וגם לא ניתן לדעת במדויק את התקציב הנדרש בכדי להשיג את המטרה. חוסר הוודאות הזה מרתיע לעתים בעלי עסקים שמחפשים יותר וודאות בתחום. ולכן, על מנת לפתור את ההתלבטות הזו, החלטנו בגל ים סטודיו להציע לבעלי העסקים אופציה לחבילת קידום אתרים לפי תוצאות. חבילת הקידום שלנו כוללת שני מרכיבים של תשלום: בסיס + תשלום בונוסים לפי תוצאות. אנו מאמינים בשיטה הזו משום שהיא מבטיחה מצב של win win הן ללקוח והן למקדם האתרים. שיטה כזו מדרבנת ומניעה את מקדם האתרים שלא לשקוט על השמרים ולהמשיך לקדם ולהצליח. שיטה כזו של תשלום לפי תוצאות, תבטיח לך שאנחנו לא נפסיק לעבוד בשבילך. רוצה לדעת יותר פרטים על חבילת קידום אתרים לפי תוצאות? מלא פרטים כאן בתחתית הדף. אולי יעניין אותך גם:  

למה קיימת אי וודאות בקידום אתרים ואיך מקדמים?

כל מי שעוסק בקידום אורגני מכיר במאפיין הזה של אי וודאות בקידום אתרים. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, גוגל מסתירים את הקריטריונים שלפיהם הם מדרגים את דפי האתרים השונים בתוצאות החיפוש. הם מסתירים את קריטריוני הדירוג בכדי שלא לאפשר לבעלי אתרים לבצע מניפולציות על גוגל. משום שאם זה יהיה קל לבצע מניפולציות על קריטריוני החיפוש, אז לגוגל יהיה קשה יותר להבחין בין אתרים מתאימים יותר ואתרים שמתאימים פחות. איך בכל זאת מקדמי אתרים מצליחים לקדם? חקירה מתמדת ובלתי פוסקת, ניסיון בקידום ולמידה מתמשכת, כל אלה מבדילים בין מקדם אתרים אחד למשנהו. איכות מקדם האתרים שאתה בוחר היא שעושה את ההבדל, ההבדל שבין להיות בעמוד הראשון או במקום הראשון לעומת מקומות נמוכים יותר שלא מביאים תנועה.  

לקידום אתרים אורגני יש חשיבות רבה לעסק שלך

למרות אי הוודאות שבקידום אתרים בגוגל, כדאי שתבין למה זה כל כך חשוב להיות ראשון בגוגל. מנוע החיפוש גוגל הוא בין מקורות תנועת הגולשים החשובים ביותר באינטרנט. לתנועת גולשים שמגיעה מחיפושים בגוגל יש חשיבות רבה הן מבחינת כמות התנועה וגם מבחינת איכות התנועה. כמות התנועה זה פרמטר ברור, גולשים רבים מגיעים לאתרים אחרים באמצעות חיפוש והקלקה על תוצאות החיפוש בגוגל. אולם, פרמטר שלא נופל בחשיבות ומתנועה ואולי אפילו גם יותר חשוב כאשר מדובר בעסקים שמעוניינים למכור שירותים או מוצרים, הוא הפרמטר של איכות התנועה. עבודת קידום אורגני נכונה ומדויקת תדרג את אתר העסק שלך בביטויים ממירים. ביטויים ממירים אך הביטויים שאותם חיפשו הגולשים, מראים שהגולשים הם לקוחות פוטנציאלים מאוד טובים לשירותים או למוצרים של העסק שלך. ולכן, אם אתה עורך דין או בעל חנות מקוונת לכלי עבודה התנועה שתגיע יכולה להיות מתורגמת לכסף רב ממכירות המוצרים או השירותים הרלוונטיים. אפשר לומר שגולשים שמגיעים מביטויי חיפוש רלוונטיים הם גולשים מהסוג של "עם היד על הארנק" זאת אומרת, אלו לקוחות עם כוונה מאוד ברורה לרכוש את השירות או המוצר שחיפשו. דירוג גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות מקנה גם מוניטין רב יותר לאתרים הראשונים מאחר והם מעידים על מהימנות וסמכותיות בתחום של ביטוי החיפוש בעיני גוגל.

קידום אתרים לפי תוצאות מבטיח לך שמקדם האתרים שלך יהיה תמיד רעב להצלחה

אנחנו מאמינים בשיטה של תגמולים בכדי לדרבן אנשים להשיג תוצאות. זו הסיבה שאנחנו מוכנים לקחת על עצמנו את שיטת הקידום לפי תוצאות. גם מקדמי האתרים העובדים בגל ים סטודיו מקבלים חלק משכרם לפי תוצאות. השיטה של תגמול לפי תוצאות מדרבנת אותנו ואת העובדים שלנו לחתור ללא לאות למטרה, לדרג את האתר של העסק שלך במקום הראשון בגוגל! רוצה שהעסק שלך  ימריא במעלה התוצאות האורגניות של גוגל? מלא פרטים כאן באתר ונחזור אליך עם הצעה משתלמת.
סליידר פנטסתי
בלוג

מיתוג חברת פנטסתי

מצגת מיתוג חברת פנטסתי חברת פנטסתי מבית אמסלם טורס פנתה אלינו לקבלת מיתוג מחדש, העבודה שנעשתה היא עבור לוגו חדש הממחיש את עולם התוכן שלהם

עיצוב גרפי לעסקים
בלוג

עיצוב ניוזלטר

עיצוב ניוזלטר – מקצועי ונכון למועדון לקוחות אנו בחברת גל ים סטודיו מתמחים בהעברת המסרים שלכם בדיוור אלקטרוני ע"י שיווק נכון ועיצוב ניוזלטר עם מסרי עדכון