תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מידות באנרים גוגל יוטיוב, גודל באנרים למודעות Ads

מידות באנרים גוגל יוטיוב, גודל באנרים למודעות AdsBanner Size for Google Ads אז הוחלט להרים קמפיין בגוגל לצורך חשיפה לעסק ופרסום באנרים לגוגל או על ידי קמפיין פייסבוק שיהיה קריאייטיב ומקצועי ככל שניתן.

אז כעת תצטרכו להחליט היכן תרצו להקים את הקמפיין שלכם, אם בגוגל פייסבוק או איסטגרם, ולאחר מכן עליהם לבצע את הבחירה המתאימה לפלטפורמה, גם שם ניתן לעצב באנרים בגדלים שונים בחירת הגודל לבאנרים שתפרסמו בגוגל היא הכרחית אך לפעמים זה מבלבל, אנחנו כאן על מנת לעשות לכם קצת סדר.

אז נתחיל בכך שעל מנת נוכל לעזור לכם בבחירת גודל הבאנר המתאים לקמפיין בגוגל נציג בפניכםהגדלים הפופולריים של הבאנרים בגוגל שאנו ממליצים לכם לעבוד איתם.

ראשית נסביר את מפרטי הגדלים של המודעות שתוכלו להעלות קמפיין ברשת המדיה של  google

מטרת המודעות של רשת המדיה הינה למשוך את תשומת ליבכם הגולשים, ברשת המדיה ישנם המון מבקרים ב כ 2 מיליון אתרי תוכן כאלו ואחרים, אפליקציות שפותחו ע"י אנדרואיד בעיקר דרך Google. יש מספר שיטות להפקת באנרים במודעות של Google Ads — באנרים רספונסיביים ובאנרים לצורך העלאה ברשת המדיה. ניתן גם להעלות מודעות שנראות כבאנר לכל דבר עם יכולת לעשות קריאייטיב במהירות מרבית מבלי להבין בעיצוב גרפי לרשת המדיה בהתאמה אישית או לעשות שתמש בבאנרים אשר נקראים מודעות רספונסיביות.

על מנת להעלות באנרים עליכם להתאים את המידות הרצויות לפלטפורמה של גוגל ולרשתות החברתיות שלה

הכנו עבורכם רשימה של גדלים עם תאימות מרבית

מידות באנרי גוגל למודעות Ads

גדלי באנרים מומלצים לפרסום בגוגל

שיווק ופרסום דיגיטלי - גל ים סטודיו
פרסום באינטרנט

שיווק ופרסום דיגיטלי

כולם כבר מבינים מה הם היתרונות של שיווק ופרסום דיגיטלי, אם אתה לא שם אתה לא קיים, גם אם העסק שלך רץ כבר שנים רבות

עיצוב חתימה למייל
בלוג

עיצוב חתימה למייל

בעלי עסקים רבים מבינים שנראות העסק שלהם אל מול לקוחותיהם חשובה ביותר ומומלץ להשקיע מחשבה גם בפרטים הקטנים. הפעם אנחנו רוצים לשים את הדגש על