תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

למי פונים לקידום אתרים ברחובות, תל אביב או בצפון?

מרבית השירותים שבעלי עסקים בוחרים הם בשירותים קרובים לבית העסק שלהם. במרבית המקרים זה בהחלט יכול להועיל אבל עולה השאלה, האם קידום אתרים ברחובות למשל מתאים לי יותר כי העסק שלי ברחובות?

כאשר מדברים על שירותיו של רואה חשבון או שירותי שיפוץ למשרד, מומלץ באמת לפנות לבעלי מקצוע הנמצאים באשור של העסק שלכם אך כשאנחנו מדברים על קידום אתרים אין באמת משמעות למיקום משרדי אותה חברת קידום אתרים או מיקומו של מקדם עצמאי (שלעתים עובד מהבית). הסיבה לכך שאותם מקדמים נמצאים ברשת, הם פועלים אונליין והתחרות היא מול תוצאות החיפוש במנועי החיפוש ולא משנה מה המיקום גאוגרפי של המשרד.

איפה כן חשוב המיקום הגאוגרפי?

למי שמבצע חיפוש גנרי ללא השימוש בשם העיר בה הוא מעוניין למצוא את תוצאות החיפוש זה חשוב. הכוונה היא לקידום לוקאל (Google Local) או קידום גוגל מפות (Google Maps).  קידום בשיטת המיקום יכול להיות חזק ויעיל מאוד ולהביא לא מעט לידים, על ידי ביצוע פעולות נכונות ועידוד המשתמשים לתת ביקורות וכל זה ללא השקעה כספית. לכן קידום אתרים ברחובות או בכל מקום אחר בארץ יכולים להיות יעילים עבור העסק שלך.

מה מועיל הרישום בגוגל מפות לעסק שלך?

  • אחד היתרונות הבולטים ביותר הוא שלעסק שלך לא צריך להיות אתר אינטרנט בהכרח. חשוב לציין בנקודה הזאת כי אתר עסקי יכול להוות רק יתרון נוסף ורצוי לבנות אתר במידה ואין אחד כזה לעסק שלך.
  • כאשר גולשים יבצעו חיפוש בסביבת העסק שלכם או בחיפוש הם יציינו את שם העיר למשל מספרה ברחובות, אותה המספרה תופיע בתוצאות החיפוש בגוגל.
  • חשיפת העסק במפות של גוגל. טוב, זה לגמרי ברור למה זה מועיל, בקלות מתעניינים יכולים למצוא את העסק שלך.
  • גולשים יכולים להוסיף ביקורות, זה בהחלט מועיל עבור בעלי עסקים המספקים שירותים או מוצרים איכותיים ומאפשרים לגולשים נוספים אחרים לקרוא חוות דעת של מבקרים שהיו אצלכם.

אם גם אתם מעוניינים בקידום אתרים ברחובות, חדרה או כל מקום אחר בארץ, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. אנחנו בחברת גל ים סטודיו מומחים בקידום אתרים לעסקים, נשמח להעניק לכם את הכלי החזק ביותר שיכול לגרום לעסק שלכם להצליח בענק אונליין.

בלוג

פרסום אפליקציות

מאז שהסמארטפונים נכנסו אל חיינו, מאוד קשה לנו להתנהל בלעדיהם. מעבר לשימוש העיקרי שלשמו נועד הטלפון – לחייג, כיום אפשר לעשות בו שימושים נוספים וכמעט לכל דבר קיימת אפליקציה…

יוטייוב
בלוג

YouTube מתעדכנת וזה לטובתנו הגולשים

גוגל כרום מתמקדת בשלושה פרמטרים מציקים עבור המשתמשים שלה שצופים בסרטוני ווידאו בשנה שעברה החליטו בגוגל לבצע שינויים ולאפשר לגולשים בעולם כולו להחליט אם ברצונם