תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

בניית אתר לעסקים קטנים

בניית אתר לעסקים קטנים ובינוניים כאחד – מבצע קטן לעסקים קטנים בסוף

בניית אתר לעסקים קטנים – נתחיל בשאלה ובסיבה הרציונאלית למה עסק קטן צריך אתר? ונגלוש לאפיון האתר, הבנת הצרכים, המיתוג ושאר הירקות כבר היסטוריה. טוב בואו נודה בכך, כמעט כל עסק שקיים, בתחילת דרכו או אם העסק כבר קיים צריך אתר אינטרנט! אם תודו בכך ואם לא, אתר אינטרנט כבר מזמן מעבר לערכי המוסף שהוא נותן הוא גם כרטיס הביקור שלך ותעודת הזהות שלך ובזה פשוט נסכם את הצורך.

אז למה עסק קטן צריך בכלל לבנות אתר אינטרנט?

עסק קטן, כשמו כן הוא הנו עסק קטן, או בתחילת דרכו או בגדילה כלשהי, ובצורה אורגנית עסק קטן אמור להיות ניזון מאוכל ושתייה (או מלקוחות) ולגדול על מנת לא להישאר במקום או לצעוד אחורנית וחס וחלילה לפשוט רגל. על מנת להפרות את העסק ולתת לו את המשאבים שהוא צריך לקבל צריך להשקיע בו.

לצערנו בישראל אם עסק קטן לא ניזון מעבודה שוטפת ולא מקבל עבודה, לידים איכותיים אין לו הצדקה לקיומו על כן בניית אתר לעסקים קטנים הנו הדבר החשוב ביותר עבורו.

כל היופי שבדבר בעולם ה web גם עסק קטן יכול להיראות והכי חשוב להתחרות עם השחקנים הגדולים. אתר אינטרנט הוא אתר אינטרנט, האתר שלך יכול להיראות באותה הרמה של האתר של המתחרה שלך, כן אפילו אם מדובר באתר מגא, מותג על בינלאומי שיש לו תקציבי ענק שאין סיכוי שתוכל להגיע אליהם. באתר אינטרנט טוב ואיכותי תוכלו להשקיע מחשבה, תוכן איכותי, תמונות וקצת מאמצים ותוכלו להיראות אפילו מעל המתחים הגדולים ביותר שלכם.

שלב של אפיון האתר הנו השלב החשוב ביותר בבניית אתרים לעסקים

הדרך שהתיאור של האתר על ידי הלקוח בשיחת הטלפון עמו עד לרגע שהוא מעוצב, מוברש ומצוחצח לפני עלייתו לאוויר היא מעניינת מאוד. בדרך כלל היא ארוכה יותר מצפייתו של הלקוח ולרוב באשמתו כי מדובר בתהליך מורכב בוא הלקוח לא יודע להביע את הצרכים שלו גם ברמה הויזואלית וגם ברמה הטכנית ולפעמים האתר מתפרש בצורה שונה ממה שתוכנן או מהבריף אותו הלקוח נותן למפתחי האתר.

לכן אנו בגל ים סטודיו מצאנו שיטה שתהיה עם כמה שפחות טעויות ותצמצם את הפער. תהליך האפיון אצלנו הוא תהליך שהלקוח עושה איתנו את הדרך, עד לביצוע, זאת על מנת לתת מענה לציפיותיו הוא. עם עסקים חדשים חשוב לאפיין את המטרות של האתר, מהוא תהליך של הזרימה של האתר, הבנת הצורך הבסיסי, מכירה, או מיתוג, הגעה ליעדים מסוימים וכד'

שלב עיצוב גרפי ופיתוח לבניית אתר לתפארת מדינת ישראל

אז אחרי ששמנו את כל עניין הצעת המחיר בצד, החלטתם בכל זאת לקחת את השירותים של גל ים סטודיו, למרות שהזהרנו אתכם שאנו יצירתיים, בוטיק ואנו לא מוכנים לעבוד יותר עם ג'ינג'ים שאוכלים אסאדו בחרתם לבסוף בנו, נו שויין..לא כולם מושלמים…

עכשיו ברצינות, לאחר האפיון לבניית האתר וכל החפירות שלנו הוחלט שאנו מעצבים במיוחד עבורכם, ניגש לסכין המנתחים ונגיד את מה שאנו אומרים לכולם, אתר כנראה כבר בחיים לא יהיה מקורי, לכן אנו ממליצים לכם לגשת לאתרים, לעשות שיעורי בית ולהגיד לנו מהו רצונכם, איך אתם הייתם אוהבים את אתרכם? מה עושה לכם את זה באתרים אחרים וכד'

עיצוב אתרי אינטרנט כבכל עיצוב לדוגמה עיצוב דפי נחיתה, עיצוב כרטיס ביקור או דף נחיתה צריך להגיע אליו עם רפרנסים, המשאירים מקום לדמיון ולחזור, שיתאים למותג החברה אך עם זאת להשתדל לא להמציא את הגלגל, שימו לב…הגלגל עובד, ייתכן שגלגל אחר יש בו פאנצ'ר, או שהוא לא מספיק עגול, אז למה לכם להמציא ולקחת סיכונים כשיש כל כך הרבה גלגלים יפים בשוק (אנחנו מדברים על גלגלים או על עיצוב אתר? דאאאאם איזו חפירה!)

ההמלצה שלנו היא בניית אתר וורדפרס, אתם בטח שואלים למה..ואנחנו נענה 🙂

אז לפני שתגידו למה אתם לא מבצעים בניית אתר לעסקים קטנים ב – wix או ג'ומלה תרשו לנו לספר לכם על מספר נתונים הקיימים באתר בפלטפורמת וורדפרס שתוכלו לישון על זה..

  • קל לשימוש ברמת וורד (האגדה מספרת שמשם בה השם וורדפרס)
  • נגיש לגוגל וקריא בצורה הכי טובה והכי מהירה מכל פלטפורמה אחרת בעולם
  • גמישות בממשק מערכת הניהול
  • קוד פתוח, המשמעות של כך היא שניתן כמעט לעשות כל דבר ואין דבר שלא פתחו שם
  • אתר אינטרנט לעסקים קטנים מוכרח להיות ריספונסיבי, פלטפורמת וורדפרס תומכת בכך
  • ניתן להלביש תבניות בצורה קלה ומהירה, ניתן לרכוש בעשרות דולרים

אם הגעתם עד כאן אז מגיע לכם מתנה 🙂 בחרנו לתת לכם בונוס של 10% הנחה עבור בניית האתר שלכם, תקבלו עד 5% נוספים במידה ותיקחו את השירות שלנו בקידום אתרים בגוגל, ללא התחייבות שנתית ובלי אותיות קטנות, כל מה שצריך זה רק למלא את הפרטים ואנו כבר נדע שמגיע לכם הבונוס המצוין בדף זה.

יוסי רוזנברג מנכ"ל יקב אדיר מספר על השירות שלנו, בנינו ליקב אתר מולטי סייט (מורכב), קטלוג מוצאים ב 2 שפות

בלוג

פרסום אפליקציות

מאז שהסמארטפונים נכנסו אל חיינו, מאוד קשה לנו להתנהל בלעדיהם. מעבר לשימוש העיקרי שלשמו נועד הטלפון – לחייג, כיום אפשר לעשות בו שימושים נוספים וכמעט לכל דבר קיימת אפליקציה…