תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מה זה פיתוח אתרים?

מה זה פיתוח אתרים? חברות העוסקות בבניית אתרים, קידום אתרים ועיצוב אתרים נעזרות גם במפתח אתרים ולא בכדי. פיתוח אתרים מאפשר גם לגולשים חווית משתמש טובה יותר וגם מקל על בעלי האתר או מנהלי האתר בבניית עיצובים חדשים, העלאת תכנים ועוד פעולות רבות אחרות. במאמר זה נסביר מה זה פיתוח אתרים ולמה הוא חשוב כל כך במיוחד היום.

אז מה זה פיתוח אתרים?

למפתח אתרים ישנה שליטה על שני פרמטרים חשובים ביותר הוא גם שולט על נראות האתר בחזית, הכוונה לעיני הגולשים באתר וגם בעורף, מה שנקרא מאחורי הקלעים וזה לטובת מנהלי האתר ובעלי האתר.

נתחיל בפיתוח אתר בשימת דגש על הגולש המבקר באתר

כל אחד מאתנו שמגיע לאיזה אתר, רוצה שהאתר יהיה נוח ונעים. הדפדפנים צריכים להיות מוצגים בסדר הגיוני, ברור ונוח למשתמש, במטרה שיהיה קל להתמצא באתר. המפתח יכול לגרום לאתר להראות טוב יותר ולמשוך את הגולש לשהות זמן רב יותר באותו אתר. הגדרות כמו מיקום טקסטים, אלמנטים, תמונות, סרטונים, כפתורים ועוד רבים אחרים, היא באחריות המפתח שלא יפריעו זה לזה.

מאמרים נוספים:

השמות שרבים משתמשים בתחום זה UX ו UX – מה כל אחד מהם אומר

  • (UX (User experience – כל מה שישפיע על חוויית המשתמש מבחינה ויזואלית, גודל טקסט, ניגודיות מיקום אלמנטים ועוד.
  • (UI (User Interface – גם כאן חוויית המשתמש היא החשובה ביותר אך כאן מדובר על סדר וארגון באתר כמו סידור נכון ויעיל של הדפים, תוכן שימשוך את הגולשים, ניווט קל ואינטואיטיבי ועוד.

ועכשיו נתייחס לפיתוח אתר מאחורי הקלעים

המפתח דואג שאיסוף ואחסנת הנתונים תתבצע בצורה הטובה ביותר. כל הנושא הזה הוא רחב ביות וניתן לסכם זאת שהמפתח דואג שאחסון נכון, במיקום הנכון אצל השרת הנכון כדי שתגובת האתר תהיה מהירה וחלקה עבור הגולשים. כל אלו יחד יעזרו גם למי שרוצה לעדכן תכנים באתר שלו וגם אם ביום מן הימים ירצה לשנות את העיצוב של האתר בכלל הוא יוכל לעשות זאת ביתר קלות.

פיתוח אתרים הינו חלק בלתי נפרד מעיצוב ובניית אתרים, עם צוות הפיתוח המוכשר והאיכותי של גל ים סטודיו – חברה המתמחה בבנייה וקידום אתרים אנחנו מביאים אתרים להצלחה.

עיצוב אתרי תדמית
עיצוב UX

עיצוב אתרי תדמית

עיצוב אתרי תדמית – השפעה של עיצוב אתר תדמית במכירות ישירות מהאתר. אנשים רבים אינם מודעים לכמות ההשפעה שיש לעיצוב האתר על הלקוחות הפוטנציאלים. טעות

אתר תדמית
בניית אתרים

אתר תדמית

אתר תדמית – הניחו לאתר האינטרנט שלכם לבצע את העבודה במקומכם, שהרי שיווק מודרני אינו דומה במהותו לשיווק המסורתי. עברו הימים בהם מנהל החברה צריך

לוגואים
בלוג

לוגואים

לוגואים – לוגו הוא סמל כל כך קטן, שמסמל כל כך הרבה. כשמדובר בהשקעה בבניית העסק החדש שלכם, או בהשקעה בשיפור וחידוש העסק הקיים, תוך