תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

נוכחות בדף התוצאות הראשון

מטרת מנועי החיפוש היא להעניק לגולשים תוצאות טובות ורלבנטיות למילות החיפוש ככל שניתן. השימוש במונח "אורגני" כוונתו לתוצאות המופיעות לאחר שגולש חיפש מונח או מושג כלשהו בגוגל. מרבית הגולשים מסתפקים בהצצה על תוצאות הדף הראשון, ואולי עוברים לדף השני והשלישי, כאשר החיפוש "מעמיק" יותר.

נוכחות בדף התוצאות הראשון של גוגל

אחד מאתגרי העסק הוא להראות נוכחות בדף התוצאות הראשון של גוגל. מובן שהדבר תלוי במילות המפתח עליהן אנו מתחרים ובתחרות שכבר קיימת.  ייתכן שמדובר במונח חדש – במקרה של נישה ללא תחרות או שם של מוצר שאנחנו פיתחנו, אך לרוב תהיה קיימת תחרות.

בוודאי ישנה דרך לקידום האתר בתשלום באמצעות גוגל אדוורדס, אולם דרך זו עשוי להיות יקרה ביותר בחלק מהנישות. זוהי דרך לפרסם את המוצר או השירות שאתם מציעים.

קידום אורגני של אתר אינטרנט באמצעות שונה משיטת פרסום אתרים בגוגל. מנועי החיפוש משתמשים באלגוריתמים מתוחכמים במטרה להבטיח שהגולש יקבל מידע מה שיותר רלבנטי. בשנים האחרונות השתנו במעט אלגוריתמים אלו עקב עדכונים שמטרתם לסנן אתרים שנועדו רק לקידום עניין מסוימים מבלי להעניק ערך אמיתי לגולשים. עם זאת, עיקרון קידום האתרים נותר בעינו.

קידום אתרים תפקידו לשכנע את גוגל ומנועי החיפוש שהאתר שאנו מעוניינים בקידומו רלבנטי עבור ביטויי ומילות מפתח מסוימים.

מאמרים נוספים:

כמה זמן אורך תהליך קידום אתר בגוגל?

קידום אתרים בגוגל עשוי לקחת מספר שבועות או חודשים, כאשר העניין תלוי גם בתחרות הקיימת בנישה ובמילות המפתח. ניתן גם לבצע קידום סרטונים ביוטיוב, שרבים מעידים שזוהי שיטה המזרזת משמעותית את קידום האתר ודורשת השקעה פחותה מקידום אתרים סטנדרטי.

מה כדאי לדעת בנוגע לקידום אתרים?

חשוב לדעת על קיומם של שני מונחים עיקריים בנושא: קידום בתוך האתר וקידום מחוץ לאתר. באם אנו מעוניינים בקידום איכותי לאתר, עלינו לבנות אותו כפירמידה, כך שמספר מאמרים מקשרים האחד לשני ומספר מאמרים ראשיים מקשרים לעמוד הראשי.

יצוין כי תהליך קידום אתרים עשוי להימשך זמן לא מבוטל וכי כדאי לבצע בדיקה קודמת לגבי התחרות והסיכוי שלנו לגרום לאתר להגיע לעמוד התוצאות הראשון בגוגל.

בניית אתר ווקומרס woocommerce
wocommerce

בניית אתר ווקומרס

בניית אתר ווקומרס – אתרי מכירות אונליין הם הדבר החם ביותר שיש היום ובעלי עסקים רבים בונים אתרי מסחר. גם בעלי עסקים  שטרם בנו אתר

דף נחיתה
בלוג

דף נחיתה

דף נחיתה שלא כמו אתר שמכיל המון עמודים בתוכו, דף נחיתה הוא בעצם דף אינטרנטי בודד, דף מסוג זה נעשה בדרך כלל לשימוש של השארת