תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

חברת קידום מאזור המגורים שלך

כמה פרמטר המיקום של חברת קידום האתר שלך חשוב?

בעולם המודרני מקובל להאמין שהמרחק לא משחק כל תפקיד כי ניתן להגיע לכולם ולכל מקום באמצעות האינטרנט (גילוי נאות אנו גם עובדים עם חו"ל וזה למען האמת עובד מצוין) – נראה שבשנים האחרונות אנו רואים שהנטייה להתרחק מתקשורת בינאישית ישירה מיצתה את עצמה יותר ויותר אנשים מרגישים שעל מנת לשתף פעולה בצורה היעילה ביותר – דרושה פגישה פנים מול פנים, ומומלץ לא אחת.

כיצד תופעה זו באה לידי ביטוי בתהליך קידום אתרים אורגני בגוגל או גיבוש אסטרטגיה שיווקית לקידום עסקים באינטרנט?

חברת קידום אתרים – קרוב זה הכי טוב

קידום אתרים מקצועי מאפשר לאתר שלכם להגיע לכמות האנשים הגדולה ביותר, בין אם אתם מעורבים בכל שלב ושלב בבנייה וקידום של האתר שלכם, או שהחברה עושה את הכל – תמיד חשוב להיות עם יד על הדופק, לדעת מה בדיוק מתפרסם באתר שלכם, מאלו אתרים מקשרים אליו וכו'. מדובר במידע בסיסי הדרוש לכם על מנת להעריך בצורה אובייקטיבית את העבודה של חברה לקידום אתרים.

גם ספקי השירות האיכותיים והטובים ביותר דורשים הליך של מעקב ופידבק. במידה ולא תהיו מעורבים, אתם לא תמיד תדעו מספיק על הלקוחות החדשים שמגיעים אליכם בזכות הקידום – וזה יורגש בתקשורת שלכם, ועשוי לפגוע בגידול המכירות שלכם, בגלל שחלק משמעותי בהצלחה זו משחקת היכולת שלכם להפוך לקוח פוטנציאלי (כלומר – זה שמגיע בעקבות הפעילות של קידום אתר) ללקוח קיים ואף חוזר.

האם קשה למצוא חברת קידום אתרים באזור שלכם?

באופן טבעי, אתם עשויים להגיד שבאזור שבו אתם גרים אין הרבה חברות בתחום. יחד עם זאת, תתפלאו לגלות שגם בעיקר הקטנה ביותר בישראל קיימת לפחות חברה צנועה אחת המתחזקת משרד קטן. יתר על כן, פעמים רבות החברות האלה מעריכות כל לקוח הרבה יותר מאשר החברות ה"מפלצות" במרכז הארץ.

ובגלל שתחום קידום האתרים אינו מדע מדויק, מספיק אדם אחד שמבין את התחום שלכם, את הגישה העסקית הייחודית שלכם ואת הדרך שבה אתם מתנהלים – על מנת ליצור שיתוף פעולה פורה ומצליח לשנים ארוכות מאוד.

בסופו של יום, מה שקובע זה לא גודל החברה, אלא מידת הנכונות של הצוות שלה לעבוד לטובתכם. והרצון להיפגש באופן קבוע על מנת לדון בתוצאות, במטרות הקידום הנוכחיות והאסטרטגיות להשגתן – גם זו עדות חיובית ביותר לכך שמדובר בחברה שאכן יכולה לקדם את העסק שלכם קדימה.

יתרונות נוספים בקרבה פיזית

פעמים רבות יש לבצע הליכים שונים באתר על מנת להשיג את התוצאות הרצויות – הטמעת קודים, התאמת מילות חיפוש וכו'.

על מנת שהעבודה תהיה אחידה ויעילה עבור כל הצדדים, כדאי ומומלץ להיפגש לעיתים קרובות, וכאשר מדובר במרחקים קצרים – מפגשים אלה לא מהווים כל בעיה לא עבורכם ולא עבור חברת קידום האתרים. בנוסף, כאשר המקדם הוא מקומי, הוא גם מכיר את הקהל שמשתמש בשירותים שלכם, וזוהי תרומה חשובה גם כן.

התמחויות נוספות מלבד קידום אתר בגוגל:

חברת גל ים סטודיו ממוקמת בגינוסר, התמחות החברה הוא במתן שירות איכותי וטוב בתחום קידום אתרים בגוגל ובניית אתרים ומתוקף תפקידנו הוא להבין את הצרכים, להתמקד במטרת הלקוח ולהשיג יעדים, אך עושים את זה? גלו מיד לאחר שתמלאו פרטים.

Save

Save

Save

Save

wordpress

בניית אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג – הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שניגשים לבנייה היתרונות שלנו ב-גל ים סטודיו רבים, אנו יודעים לעבוד עם כל הכלים כשמדובר בבניית

קידום אתרים אורגני מה זה SEO
קידום אתרים

קידום אתרים אורגני מה זה?

שלום לך, בעל עסק? אתה מתחיל את דרכך בשיווק ופרסום אינטרנטי ואתה בוודאי שומע שלל של מונחים לא מוכרים כגון: קידום אורגני, קידום ממומן, PPC,