תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

האם הוספת תוכן לאתר מקפיצה אתכם במיקום

שאלה – האם הוספת תוכן לאתר מקפיצה אתכם בדירוגים? זה לא פשוט לקדם אתר של לקוח, במיוחד שהתוצאות מאחרות לבוא מסיבות כאלו ואחרות, תמיד אנחנו מקפידים על קישורים חיצוניים ממקורות טובים, החלפות קישורים, אינדקסים וכמובן בראש ובראשונה תוכן איכותי לאתר. זה לא פשוט להשיג קישורים איכותיים, רוב המקדמים משיגים את הקישורים שלהם מפורומים או מהחלפות קישורים שהם מבצעים עם מקדמים מחברות אחרות.

מקדמי אתרים תמיד מחפשים את ה trust כשזה מגיע להחלפות קישורים אבל גם החלפות קישורים מאתר שלבלוג שלו אין trust גבוהה מועילים, במיוחד עם ה page rank שלו גבוהה (מעל 20 יהיה מעולה, ניתן לבדוק את ה page rank באחד מהכלים האהובים עליי – MOZ)

קייס סטאדי לשאלה האם הוספת תוכן לאתר מקפיצה אתכם בדירוגים?

רוב מקדמי האתרים שיודעים את העבודה שלהם מוסיפים תוכן לאתר, ידוע שגוגל "מעריך" אתרים שהתוכן שלהם מתעדכן מפעם לפעם. קייס סטאדי שעשינו לגבי העלאת תוכן לאתר הראה דבר מעניין, לאחרונה ראינו שהמיקומים של לקוח מסוים שלנו קצת תקועים למרות שהעלינו פעם בשבוע תוכן לאתר, עשינו קישורים חיצוניים, אופטימיזציות וכדומה, נראה כאילו שהוא תקוע באותם מיקומים קבועים והוא היה נע ונד בין העמוד הראשון לשני.

לאחר מחשבה קצרה החלטנו שאנחנו מעלים לו תוכן באופן קבוע, מדי יום-יומיים היינו מעלים לו תוכן לאתר, לעיתים גם שני מאמרים באותו היום, היינו מאנדקסים את המאמרים באותו רגע (בעזרת גוגל+, פייסבוק, רדיט, לינקדאין ועוד…) ראינו שלאט לאט המיקומים שלו מתחילים לעלות והוא כבר לא מתנדנד בין העמוד הראשון לשני אלא פשוט נתקע בראשון.

האם הוספת תוכן לאתר מקפיצה אתכם במיקום

התכנים שהיינו מעלים היו בין 350 ל 400 מילה למאמר, באותו מאמר היינו מוציאים קישורים פנימיים למאמרים אחרים (גם לדפים שאנחנו מקדמים אבל פחות) וכמובן קישור אחד לדף הבית, תמיד באנקור טקסט שונה, כמו לדוגמא "לחצו כאן בחזרה לעמוד הראשי" או "על מנת לחזור לעמוד הראשי לחצו כאן", היינו גם מכניסים קישור עם האנקור המדויק של מילת המפתח הראשית, רק חשוב להדגיש שלא כדאי לקשר עם האנקור המדויק יותר מדי, גם אם אלה קישורים פנימיים בתוך האתר.

לאחר שבועיים של העלאת מאמרים בכל יום-יומיים ראינו עלייה מעולה בתוצאות של הקידום האורגני.

לסיכום אפשר להגיד שקישורים חיצוניים מועילים לקידום של האתר שלכן כמו כן גם החלפות קישורים, אבל, גם בשנת 2018 תוכן היה ונשאר המלך של קידום אתרים אורגני!

אנחנו בחברת גל ים סטודיו מציעים לכם שירות מקצועי של קידום אתרים אורגני שיביא עוד לקוחות פוטנציאלים לאתר שלכם, כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו שירותים מקצועיים של ניהול דפי פייסבוק, בניית אתרי וורדפרס מעוצבים, ניהול קמפיינים ועוד, צרו אתנו קשר למידע נוסף.

פרסום באינטרנט
בלוג

פרסום באינטרנט עובד

בעשור האחרון היינו עדים להתעצמות הטכנולוגית של האינטרנט אל מול רשתות המדיה השונות. העליונות של האינטרנט תפסה תאוצה רבה וכיום פעולות רבות מתבצעות דרך האינטרנט, כאלה……..

בניית אתר מסחר
wordpress

בניית אתר מסחר

בניית אתר מסחר – כל הנושא של מכירת מוצרים דרך אתרי מכירות אונליין הפכו בשנים האחרונות לאחד מהדברים הכי נפוצים ומתפתחים. לא צריך יותר לצאת