פרסום באינטרנט לעסקים קטנים ובינוניים

פרסום באינטרנט – לעסקים קטנים ובינוניים עובד ויתרה מכך הוא מוכח וניתן למדוד אותו, להבדיל מהמידיות השונות והישנות. אולי נדמה כי חברות הפרסום השתלטו על המדיה הדיגיטלית, עדיין יכולות החברות הקטנות לתת פייט ולהיות ראשונים בשיווק באינטרנט לפני כל חברה גדולה שתהיה ולא ממש משנה אם עומדת חברת קידום רצינית ממול כמתחרה ישיר או חברת פרסום לעסקים קטנים שלא כל כך הפנימה את הקונספט ומבזבזת את המשאבים והכספים של הלקוח (טוב זה לא בזבוז אם מדובר בחברה שרק רוצה למתג את עצמה ולא באמת לקבל עבודה שיכולה להימדד), אז כן פרסומאים או אלו שבוחרים לשלם להם, המדיה האינטרנטית עובדת, פרסום באינטרנט עובד ברוב המקרים גם יותר טוב!

לחצו כאן לשירות של קידום אתרים בגוגל

כנו כחברה לבניית אתרים, קידום אורגני/ממומן, מיתוג וניהול מוניטין, ניהול רשתות חברתיות, חברת גל ים סטודיו חותמת על דגלה לתת לכם החברות הקטנות והבינוניות את היכולת להראות שזה מאוד אפשרי להגיע לאפשרויות ותוצאות מוצלחות לעסקים קטנים לצמוח עם יכולת אפיון נכונה ופרסום חוצה גבולות באינטרנט גם לעסק קט.

קידום אורגני או ppc

אז אלו שירותים אנו יכולים להציע לכם ומהם העלויות שלנו?

חבילת בסיס קידום אורגני  "ע"פ משקל"  (בהזמנה של מינימום 2 משקלים/ביטויים)

  • אופטימיזציה לדף אחד כולל כתיבת מאמר תוכן איכותי לדף.
  • כחמש לינקים בחודש ממאמרי תוכן, בלוגים ופורומים רלוונטיים
  • פתרון שיווקי מושלם לכל תקציב
  • עלות לביטוים יחידים

חבילת בסיס יעילה החל מ- 116 ש"ח לחודש עבור כל ביטויי! (מינימום 12 ביטויים לקידום)

למי מתאימה החבילה הזו?

  • עבור חברה של אדם אתר
  • עבור חברה/עסק שלא מכיר את היכולת של העבודה עם גוגל
  • חברה/אדם שנכבה כבר פעם אחת ורוצה לתת לזה צ'אנס מבלי לשים את כל הביצים בסך אחד

ראו בטבלה מטה את האופציות השונות שעומדות לרשותכם, אל תהססו להתקשר ולשאול שאלות, כי בסופו של דבר ההצע השתינתן עבורכם היא אישית ותיבנה במיוחד עבור תחום העיסוק שלכם..

מבצע קידום אורגני בגוגל

נתנו לכם כאן רק מקבץ קטן וטעימה מאוד כללית של עלויות וחבילות, התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר עבור חבילת קידום אורגני מדורג בונוסים עבור תוצאות טובות, ניהול קמפיין ממומן בפייסבוק, ניהול קמפיין בגוגל, ניהול מוניטין ועוד..

לפרסם באינטרנט זה אתגר! אם תוסיפו לפרסם עסקים קטנים זה אתגר מוכפל.

מכיוון שעסקים קטנים יש להם מתחרים רבים, הנהירה אחר הקידום האורגני והממומן ובאופן כללי לפרסום ביוטיוב, בגוגל, בפייסבוק של עסקים קטנים באינטרנט רב יותר והתחרות גבוה יורת מתחרות בשוק של החברות הגדולות, על מנת להמחיש במשפט קצר תחשבו על נסטלה, קוקה קולה, או כל מותג גדול אחר…האם יש לו מתחרים באינטרנט? ובמידה וכן, האם יותר מעשרה? ולעומת זאת תשאלו את אותה השאלה על אינסטלטור, כמה אינסטלטורים יש לדעתכם בתל אביב? תוסיפו לכך שהתחרות והיעילות של הבאת הצרכן הסופי מסוננת בצורה טובה מאוד ע"י הצרכן אשר מזהה מהר מאוד מתי מוכרים לו ומתי הוא שולט במצב ופונה אל הספק.

במילים אחרות התהליך הזה קשה לעיקול וכנראה בלתי מובן למי שלא עשה קמפיין ממומן או קידום אורגני בימיו, לכן אנו כאן..נשמח להאיר לכם את הדרך בשפה גמישה ונוחה לעיקול, אתם יושבים? יופי..מתחילים. פעם העולם היה פשוט יותר, היה את פורטל "וואלה", "יד שניה".."ynet" וכד' והמפרסמים הגדולים כשרצו להיות על המפה שמו פשוט סכומי עתק והיות מנגד מקבלים את החשיפה הגדולה ביותר וכך הם מיתגו עצמם וקיבלו את ההמרות לאחר הפרסום, כל מפרסם שרצה להיות בתמונה, מיבואן גדול ועד נותן שירות (אם מדברים על פעם אז נותן שירות תקשורת) אז פשוט הצליח. היום הסיפור שונה.

היום חברות גדולות נבלעות ולפעמים יורדות לאזור התחתית ברשת האינטרנט, זאת מכיוון שהם בדרך כלל היו עם הסכמים גדולים עם חברות פרסום באינטרנט אשר לימי פתחו בתי אינטראקטיב אך בזמן אמת כהתבצע השינוי הגדול (אנו מדברים על גוגל אם לא הובן עד כה) חוקי המשחק השתנו, כשאנו אומרים השתנו אנחנו מדברים מקצה לקצה, חברות האינטראקטיב והפרסום לא הפנימו ולא הכירו את כללי המשחק, הן ידעו דבר אחד, לקנות שטחי פרסום, לא אופטימיזציה, לא כותרות H1 או יחסי המרה באתרי הלקוחות שלהם, מה שגרם לשינוי האמתי הוא הצורך של המפרסם להיות על המפה, כש לדוגמא (להמחשה בלבד) מנכ"ל "קוקה קולה" כתב "קוקה קולה" ומצא במקום הראשון כתבה של גולשים שהזכירו את המילה קוקה קולה בקפה דה מרקר זה הדליק אצלו נורה אדומה (שם המותג להמחשה בלבד), דוגמא נוספת..

ההבנה באה מהמפרסמים עצמם ולא ממשרדי הפרסום!

החברות השכילו לדעת ולקחת את שירותיו של מקדם אתרים, חברת קידום אתרים הצליחה לספק מיתוג, חשיפה לקהל היעד והמרות גבוהות יותר ומדידות יותר מאשר משרד פרסום גדול עם תקציב גדול פי כמה וכמה…עכשיו קחו את זה לעסקים הקטנים, התחרות רבה יותר וקשה יותר, לכן נוצר מצב מצחיק שהמפרסם הקטן משלם יותר מבחינת התקציב שלו באינטרנט ומקבל פחות מהחברה הגדולה והממותגת. אך הוא מקבל לקוחות בצורה מאוד ממוקדת, מה שגורם ליחסי המרה וסגירות גבוהים יותר.

לסיכום הדברים, אנו מזמינים אתכם לקבל טעימה להצלחה של עסקים אחרים אשר נהנים מהפירות של הפרסום של חברת גל ים סטודיו כי הפרסום לעסקים קטנים באינטרנט עובד ויכול  להפוך אתכם לגדולים, במגרש המשחקים של גוגל ובמגרש השחקנים של המתחרים שלכם יש מגוון פתרונות יצירתיים על מנת ליצור עבורכם לידים איכותיים, בין אם ע"י קמפיינים בגוגל ובפייסבוק, קידום אורגני, רישום באתרי לידים…חברתנו נותנת שירות של קריאייטיב בצורה מקיפה אם בעיצוב באנרים, בקופי ובקונספט ועיצוב דפי נחיתה ולא רק בניהול הקמפיין ובהקמתו, מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים.

Save

Save

Save