תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מיתוג סטארטאפים

איך להביא מיתוג סטארטאפים שיניב תוצאות מהר?

אנחנו חיים בעולם דיגיטאלי, הכל צריך להיות מהיר, איכותי והתחרות רק הולכת ומאתגרת יותר ויותר. מיתוג סטארטאפים מוצלח הוא רק נידבך אחד מבין רבים לשיווק סטארט אפ טוב, כאן נעביר לכם את המידע החשוב ביותר כדי שתיצרו את מיתוג סטארט אפ שלכם בקלות ושיניב עבורכם תוצאות מקסימליות.

4 השלבים העיקריים למיתוג סטארטאפ נכון

  • ראשית, עליכם ליצור אפיון חברה מדויק, ערכו סקר שוק, הציצו אצל המתחרים שלכם, הבינו מי הם קהל הלקוחות שלכם, הגדירו את אופי חברת הסטארט אפ שלכם והציגו את תועלות שלכם אל מול המתחרים שלכם. ברגע שיהיה לכם אפיון חברה מדויק, יהיה לכם קל יותר להמשיך את התהליך של מיתוג סטארטאפים. תחשבו על זה כמו בניית בית, מתחילים מהיסודות, במקרה של מיתוג זה אפיון החברה ומשם אפשר להמשיך את עבודות הבניה.
  • עיצוב לוגו שמתאים לאפיון חברת הסטארט אפ שלכם, אתם רוצים שהלוגו ישדר ללקוחותיכם את האופי של החברה ושל עובדיה. לוגו מקצועי וטוב הוא אחד שזוכרים, "שמדבר ללקוח", שמעביר את המסר שלכם. באותה הנשימה אוסיף כי עליכם למצוא סלוגן מנצח, אחד קליט וממוקד.
  • בניית אתר מושך ואקטואלי יצור לכם תנועה גדולה, חברות בניית אתרים וקידום אתרים טובות יודעות איך לגרום לאתר שלכם להיות פופולארי. בבניית אתר לחברת הסטארט אפ שלכם אתם רוצים להגדיל את כמות הגולשים באתרכם וכמובן שאתם מעוניינים שמי שהגיע אליכם יישאר באתר שלכם לאורך זמן ולא יסגור את החלון אחרי מספר שניות בודדות. הנקודה הזאת חשובה לכם מאוד כי כבר מההתחלה אתם רוצים שהאתר שלכם יהיה בראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל. בשימוש נכון ובליווי חברת קידום אתרים אתם תשיגו תוצאות טובות ומהירות במנועי החיפוש.
  • ספרו על עצמכם, בין אם אתם מציגים את עצמכם מול משקיעים ובין אם אתם מפרסמים את עצמכם בפני לקוחות, אנשים אוהבים לדעת מי עומד מולם. הציגו מי אתם, קצת פרטים אישיים ותמונה שלכם יכולה רק לקדם אתכם. משקיעים אוהבים לדעת איפה הם שמים את הכסף שלהם ולקוחות מעוניינים לדעת ממי הם קונים במיוחד כשמדובר בחברה חדשה וצומחת.

התקשרו לצוות גל ים סטודיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לחבילה שלמה הכוללת אפיון, מיתוג, בניית אתר, עיצוב האתר וקידום האתר שיביא אתכם להצלחה בטוחה. חייגו 073-758-1700

 

 

פרסום בפייסבוק לעסקים
פייסבוק

פרסום בפייסבוק לעסקים

פרסום בפייסבוק לעסקים – היום כולם נמצאים ברשתות החברתיות, מהילדים ועד המבוגרים. המדיות החברתיות אפשר לומר השתלטו על האינטרנט והן גורמות לרבים להיות שם כל

wordpress

בניית אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג – הדברים שכדאי לכם לדעת לפני שניגשים לבנייה היתרונות שלנו ב-גל ים סטודיו רבים, אנו יודעים לעבוד עם כל הכלים כשמדובר בבניית